Forum Polityka, aktualnościKraj

Konflikt PO z PiS. Wszystko przez katastrofę smoleńską

Konflikt PO z PiS. Wszystko przez katastrofę smoleńską

Wyświetlaj:
RW345 / 83.22.47.* / 2012-04-19 20:18
Schetyna, a kto proponował " wyrżnięcie watahy", kto mordował w Łodzi.-Twoja partia słynna Platforma Obywatelska. Zastanów się !
Henryk37 / 109.107.7.* / 2012-04-18 17:57
Ktoś odpowiada za złą organizację tego lotu i straszną tragedię w jej wyniku.
Tylko tego ktosia jakoś nie ma. Nikt z tego tytułu nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Wg. podłych ludzi odpowiedzialni są ci co lecieli i zginęli. Gdyby odpowiedzialnym był ktoś z opozycji to już dawno by siedział w więzieniu.
faber / 91.226.117.* / 2012-04-18 15:44
gdzie dwie kaczki się biją tam Palikot korzysta

TAK MA BYĆ
bsf / 46.45.103.* / 2012-04-18 14:25
Prokuratura to POwinna zająć się ściganiem przestępców POdwórkowych w tym również tych na urzędach najwyższych a nie służyć PO i oczekiwać gratisowych emerytur z kasy POdatnika.
Obrażanie śp.PREZYDENTA było normą i standardem w PO gdzie wtedy był schetyna i jego ferajna pętaków ?
konserwa / 2012-04-18 13:40 / Tysiącznik na forum
Mam propozycję wsadźcie do więzienia całą opozycje i niemal 3/4 narodu wtedy będziecie mogli spokojnie siedzieć przy swoim korycie.
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 14:06

wsadźcie do więzienia całą opozycje i niemal 3/4 narodu
wtedy będziecie mogli spokojnie siedzieć przy swoim korycie.


Co cię naszło? Przecież ta pisowska opozycja nie przeszkadza. Już spokojnie nasi siedzą przy ( jak TY piszesz ) korycie. Po co zamykać?Narobić się tylko bez sensu? Pozbyć się ciemnej opozycji popieranej przez analfabetów i chłopstwo po czterech klasach szkółki wiejskiej i zastąpić prawdziwą, konstruktywną? Wtedy dopiero byłby kłopot. Teraz jest cacy.
ajak / 188.146.34.* / 2012-04-18 18:21
"jak to ma być za darmo to ja mam w dupie"
(Sawicka)
rw345 / 83.22.47.* / 2012-04-19 20:20
w dupie, Beatka miała chyba cos innego Albo sie przesłyszałem
JanuszPOlikot / 2012-04-18 14:27 / Tysiącznik na forum
Wojens to ty...?......:):):):).......POgratulować rozumu......Jesteś przed czy PO zażyciu kwasu glutaminowego.....?
Edward Mocarny / 2012-04-18 14:42 / Bywalec forum
Konflikt rozpoczął się dużo wcześniej , po katastrofie zaczęło się wszystko nasilać , zresztą nie ma się czemu dziwić, bo tak niecudacznego rządu jak PO , nie widziałem,sam fakt że Ruscy robią z nami co chcą jest dla mnie potwierdzeniem!!
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 15:01

po katastrofie zaczęło
się wszystko nasilać , zresztą nie ma się czemu dziwić, bo tak
niecudacznego rządu jak PO

Ale co ma do tego rząd. Czy udaczny czy nie? Katastrofa spadła PISowi nomen omen z nieba. Dla pisiaków ta katastrofa stanowi pożywkę. Po trupach chcą piąć się do władzy. Co ma rząd do katastrofy? już bardziej podejrzany powinien być Lech Kaczyński. Bo dlaczego ten samolot lądował kiedy nie powinien lądować. Nawet obecność prezydenta i dowódcy sił powietrznych, ich przełożonego nie powstrzymała pilotów przed łamaniem prawa i wszystkich procedur. A może oni jeszcze zachęcali?A jak już lądował ten samolot to musiał się rozbić. Tusk może cuda obiecywał ale nie sadzę, żeby akurat miał na myśli, że pomoże wylądować kiedy nie ma widoczności. I trudno Tuska winić za to, że ktoś żle zrozumiał jego słowa.
Ale najważniejsze, że jest w Polsce cała masa plebejuszy, ciemnej masy której podoba ta polityka prowadzona na grobach ofiar katastrofy.
Konflikt rozpoczął się dużo wcześniej

Tylko to co robi PIS jest obrzydliwe. I, że działa w ten sposób aby uzyskać poparcie elektoratu który bezkompromisowo pobożnego.. Pan Bóg (jeśli jest ) musi być bezradny. A mówią, że wszystko od niego zależy.
RW345 / 83.22.47.* / 2012-04-19 20:22
Prof. Kleiber o Smoleńsku: wskazane byłoby przeprowadzić pełną symulację katastrofy . Niczego wiecej ni rządamy a wy reagujecie cosik nerwowo. -To oznacza ze ktosc cos majstrował a teraz rosjanie maja go w karmanie.- I wg mnie tak jest !
ajak / 188.146.34.* / 2012-04-18 18:22
"jak to ma być za darmo to ja mam w dupie"
(Sawicka)
@@@ / 89.68.238.* / 2012-04-18 12:55

Prokuratura powinna stawiać zarzuty

Uwazaj Grzesiu aby sie twoj Pinokio nie doigral tym stawianiem zarzutow.
Oskarzony bedzie mogl wtedy w prokuraturze zaprezentowac fakty na podstawie ktorych tak twierdzi a prokuratura bedzie musiala sie merytorycznie odniesc co do prawdziwosci tych faktow.
Nie bedzie mozna juz tych faktow pomijac milczeniem jak to teraz fajansiarze robicie.
literat / 94.42.189.* / 2012-04-18 12:48
akt 2 Konrad:
- Warchoły, to wy! - Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze - po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co
się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drzyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-18 12:09

Pytany o kwestie sprowadzenia do Polski wraku samolotu Tu-154M stwierdził, że rząd Polski nic nie może zrobić.

Więc taki rząd powinien podać się do dymisji ale żal koryto opuszczać.
Wczoraj zaślinił sie Graś a dzisiaj odezwały się norzyce w POstaci Schetyny.
Apologeci Tuskacza są tak samo bezczelni jak on, wzór idzie z góry.
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 12:19

Więc taki rząd powinien podać się do dymisji

Dlaczego?
pomo dore / 2012-04-18 12:21 / Tysiącznik na forum
takie nękanie pytaniami stosuje moja 4 letnia córka. tylko ze jej to wypada w tym wieku a w twoim przypadku swiadczy o byciu kretynem
fx / 83.22.165.* / 2012-04-18 12:07
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
stop przemocy / 94.42.189.* / 2012-04-18 12:45
a ty z rodziny sępów jesteś ?

będę sie za ciebie modlił, bo poniżasz nie tylko innych ale przede wszystkim siebie samego.

inteligencja jest darem Boga, o tobie wyraźnie zapomniał.
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 12:50

inteligencja jest darem Boga,

Herezje, brednie. Módl się za siebie a nie tak na chama za niego bo może on sobie klerykalny cymbale tego nie życzy. Niech cię Najświętsza Panienka ma w swojej opiece.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-18 13:25
No proszę, nie dosyć że troll to jeszcze adwokat POdobnych sobie.
To indywidualna sprawa tego kto się modli za kogo i po co.
Herezje, brednie.

To tylko twoja opinia i nie jest autoratywna.

klerykalny cymbale

Klerykalizm nie musi być połączony z wiarą.

Niech cię
Najświętsza Panienka ma w swojej opiece

Kolejna niekonsekwencja w twoim "rozumowaniu", czepiasz sie że ktoś za kogoś może sie modlic a potem oddajesz go w opiekę Najświętrzej Panienki...
Jesteś u********** prowokatorem trollu, jakość twoich wypowiedzi waha się od naiwnej głupoty do miernej logiki i inteligencji.
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 13:42

czepiasz
sie że ktoś za kogoś może sie modlic a potem oddajesz go w
opiekę Najświętrzej Panienki...

Bo z za zakrętu widać, że silnie wierzący. Więc oddaję go pod opiekę opiekunki z najwyzszymi kompetencjami. Mogę jeszcze dołożyć wszystkich świętych. A co mi zależy?
stop przemocy / 94.42.189.* / 2012-04-18 13:11
debos ty jeszcze w Polsce, przeciez miała ci skończyć wiza pbytowa ?
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 13:25

przeciez miała ci skończyć wiza
pbytowa ?

A ja bym o tym nie wiedział?
jak nic / 37.30.60.* / 2012-04-19 17:30
no cóż, bez wizyty a ambasadzie sowieckiej się nie obędzie
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 12:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-18 13:02
Niegdyś pisałeś przynajmniej z pewną dozą kultury, że bzdury to inna sprawa, ale ostatnio twoje posty są nie tylko durne (tak jak i pytania)ale po prostu chamskie ociekające jadem nienawiści. Krótko mówiąc wyszło szydło z worka i POkazałeś prawdziwą PO-wską twarz, czyli chamstwo i umysłowe ograniczenie doprawione zaślepieniem i wiarą w zakłamane media typu GW,TVN,TOK FM. Jesteś trollem na tym forum i tyle...
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 13:23

Niegdyś pisałeś przynajmniej z pewną dozą kultury, że bzdury to
inna sprawa,

No dobrze ale Ty mimo, że zwracałem się do ciebie wielokrotnie nie artykułujesz swoich poglądów, przemyśleń czy błyskotliwych analiz a zajmujesz się najczęściej ( nieudolnie moim zdaniem ) kreśleniem mojego portretu psychologicznego oraz przypisywaniem mi wymyślonych przez ciebie intencji.
Zapytałem cię wyżej, dlaczego rząd ma się podać do dymisji tylko z takiego powodu, że kacapy nie chcą oddać wraku. Z jakiegoś powodu nie odpowiedziałeś mi. Z jakiego? Bo chyba nie dlatego, że nie wiesz.

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-18 13:42
Wydaje mi się że artykułowanie piza\mieszczanego tu postu jest raczej niemozliwe a moje poglądy są chyba jasne; jestem przeciwnikiem zakłamania a obecnie w naszym kraju za sprawą PO jest tego masa.
Polemizowaz z toba nie ma sensu bo jesteś nie tyle przekonany do swoich opinii co zaślepiony...
Jeśli nie zrozumiałeś mojego postu o rządzie to tylko świadczy o tobie, a osoba która napisała ci komentarz, widać urzyła zbyt inteligentnej aluzji byś ją zrozumiał.
Wyjatkowym jednak chamstwem jest komentowanie tego w kontekście jego córki-to jest 4 letnie dziecko i wara od niego.
Idąc twoim sposobem myślenia strach pomyśleć kim byli TWOI rodzice.
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 14:18

poglądy są chyba jasne

Jasne, że jasne. chodziłoby jeszcze o to, żebyś mógł mieć opinie na ważne tematy. a tego nie masz. A jak coś napiszesz to jest na poziomie spod sklepu GS.
Polemizowaz z toba nie ma sensu bo jesteś nie tyle przekonany
do swoich opinii co zaślepiony

Cos w tym musi być. Bo prawie nikt tu nie podejmuje ze mną dyskusji. Jedynie bluzgasz tak i inni inwektywami. I jeszcze to Ty jesteś OK a ja be. Pogięło cię czy co.?

Wyjatkowym jednak chamstwem jest komentowanie tego w
kontekście jego córki-to jest 4 letnie dziecko i wara od
niego.

Bo mamy do czynienia z wyjątkowym chamem. Ciągle mnie zaczepia. Dlatego ta moja nieudawana troska o to co z tym biednym, Bogu ducha winnym dzieckiem dalej będzie.
dąc twoim sposobem myślenia strach pomyśleć kim byli TWOI
rodzice.

Wykształceni, z dużego ( największego ) miasta. A twoi? Spłachetek uprawiali?
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-18 16:04

żebyś mógł mieć
opinie na ważne tematy. a tego nie masz.

Bez komentarza.

Jedynie bluzgasz tak i inni inwektywami

Nie bluzgam.

Dlatego ta moja nieudawana troska o to co z tym
biednym, Bogu ducha winnym dzieckiem dalej będzie.

Cyniczna hipokryzja...

miasta. A twoi?
Spłachetek uprawiali?

Piszesz o polemice a twoje posty oaciekają złośliwoscią, starasz sie obrazić nie tylko mnie ale moich rodziców. Nawet jeśli mieli
Spłachetek

Nawet jeśli mieli, to co? Automatycznie są gorsi od ludzi z
dużego ( największego ) miasta
? Rozumiem ze rolników nie darzysz estymą? Taki pogląd swiadczy o braku empatii i ograniczonych horyzontach umysłowych.
Ale tak się składa że mój Pradziad nim przeniósł się do Warszawy posiadał "spłachetek" razem z ładnym dworkiem i na jego oczach niemcy spalili jego dom i mojej rodziny w W-wie w czasie Powstania.
Z twojego postu wnioskuję, że, owszem, jesteś z "dużgo miasta", ale chyba pierwszym tu urodzonym pokoleniem, więc nie dziwią mnie twoje kompleksy wyłażące przy szydzeniu z ludzi ze wsi.
Sylvia 26 / 2012-04-18 12:37
oni zawsze ze sobą walczyli, to znaczy od tych pamiętnych wyborów, w których startowali pod jednym sztandarem wspólnej koalicji, Smoleńsk był tylko powodem, zeby to kontynuować
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 13:00

o znaczy od tych pamiętnych wyborów,

Konieczna uwaga jest taka, że PO nie walczyła z PISem bo miał być POPIS więc pewnie frajerzy uznali, że nie wypada. PIS takich skrupułów nie miał. Parę chamskich numerów na finiszu kampanii i wygrali wybory.

Smoleńsk był tylko powodem, zeby to kontynuować

Nie wiem czy PISowi o to chodzi. Czy nie bardziej o to, żeby drygając na grobach ofiar katastrofy, na smoleńskiej katastrofie budować swoją przyszłość polityczną. Może oni doszli do wniosku, że jest w Polsce jakaś grupa ( dla nich wystarczająca ) nieuków i pospolitych szumowin które tak sobie właśnie wyobrażają działalność polityczną pupili. Po prostu dają tym biedakom to na co oni oczekują.
Wapniak / 2012-04-18 12:05 / Tysiącznik na forum
I bardzo dobrze. Gdyby tak się pozagryzali nawzajem i zniknęli... Styropianowe badziewie.
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 13:37

Gdyby tak się pozagryzali nawzajem i zniknęli...

Nie da rady bratku. Pamiętaj, że ok. 25% krwiożerczych pisiaków są przeciw trzykrotnie większej reszcie narodu oraz przeciwko naszemu państwu i jego organom. To musi się zakończyć klęską jednej tylko strony.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-04-18 14:06
Matołkowi zostały już tylko uzbrojone służby - opłacane z okradanych kieszeni podatników. A gdy zajrzy w oczy pustka w kasie, będzie powtórka z historii Ryszarda III - "i sznur, i gałąź pod ciężarem zgięta."
konserwa / 2012-04-18 13:47 / Tysiącznik na forum
Ciekawe wyliczenia?? To powiedz mi ile procent głosowało na PO w ostatnich wyborach i jaki procent ogółu wyborców to stanowiło (wiele osób mimo nawet radykalniejszych poglądów niż PIS nie poszło na wybory. Może okazać się, że w następnych wyborach Twoi ulubieńcy będą tylko kwiatkiem do kożucha.
debos / 79.191.185.* / 2012-04-18 14:24

Ciekawe wyliczenia?? To powiedz mi ile procent głosowało na PO w
ostatnich wyborach

No chyba 40%. Ale pamiętaj, że PIS jest też przeciwko PSL. SLD, Palikotowi i całej reszcie. Więc matematycznie wszystko się zgadza. Oni byliby razem z samoobroną. Pasowali do siebie. dwie partie tłumoków. Ale niestety. Samoobrony już nie ma. Żal.
co to za państwo ???? / 94.42.189.* / 2012-04-18 11:46
Nagrodzeni przez komorowskiego za Smoleńsk ! LISTA otwiera WŁADIMIR GRININ ambasador federacji rosyjskiej w Warszawie- Krzyż Oficerski ORDERU ZASŁUGI RP

1/ płk Paweł Bielawny , z-ca szefa BOR - awansowany na stopień gen. brygady
2/ gen. brygady Marian Janicki, szef BOR, KIEROWCA WAŁĘSY /maniek/ - awansowany na stopień generała dywizji
3/ płk Krzysztof Bondaryk, szef ABW - awansowany na stopień gen. brygady
4/ płk Janusz Nosek , szef słuzby Kontrwywiadu Wojskowego- awansowany na stopień gen brygady
5/ płk Krzystof Parulski, naczelny prokurator wojskowy- awansowany na stopień gen brygady

6/ Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski otrzymał Jerzy Bahr ambasador RP w Moskwie.
7/ Odznaka Honorowa Bene Merito dla gen Mariana Janickiego , szefa BOR
8/ Ewa Kopacz - awans na drugą osobe w Państwie
kłamstwa tej ostatniej z Trybuny Sejmowej nie mają sobie róznych w historii parlamentaryzmu w RP

za akcje na lotnisku w Smoleńsku, zacieranie sladów, gaszenie pożaru, którego nie było, za akcję ratunkowa , której nie było komorowski nagrodził 20 rosjan Krzyżem oficerskim Orderu Zasługi RP.

wszyscy niebywale zasłuzeni dla Polski, dla polskiego państwa.

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-04-18 11:38
Przypomina to oburzenie Janusza Radziwiła gdy w Kiejdanach zarzucono mu zdradę. Albo np. Ksawerego Branickiego czy innego targowiczanina Szczęsnego Potockiego. A jak bardzo oburzeni byli Marchlewski, Kon, Unszlicht, a także Bierut, Minc, Berman ... Za czasów Bieruta i Bermana to rzeczywiście "odpowiednie służby" reagowały natychmiast, tak że po opozycji nawet ślad nie pozostał, czasem nawet nie było śladu na cmentarzu bo nikt z bliskich nie znał mniejsca pochówku.
stopery / 94.42.189.* / 2012-04-18 11:34
oj Grzechu, wracaj do swojej gromadki, mira, rycha zbycham, zdzicha etc

niedawno CBA dokonało aresztowań w MSWiA , kontakty komputeryzacji, kolejna afera to nowe dowody osobiste. Wszedzie państwo traci setki milionów.

kolejna sprawa to finansowanie PO z funduszy "pruszkowa" Miro Drzewiecki odgrażał się Ziobrze, że pozwie go do sądu w tej sprawie i jakoś ucichł, pojechał do swojej rezydencji na Florydzie.

to jest "państwo" platformy !
esencja czystej "demokracji"
Pedzący króliczek live !
debos / 79.191.176.* / 2012-04-18 12:25

oj Grzechu, wracaj do swojej gromadki, mira, rycha zbycham, zdzicha etc

niedawno CBA dokonało aresztowań w MSWiA ,

Wszystko w tej twojej główeczce się miesza.
pomo dore / 2012-04-18 12:42 / Tysiącznik na forum
no co za typowa wojensowska merytoryczna do "bulu" riposta
fadh2 / 2012-04-18 11:26
zarzuty to powinno się stawiać zdrajcom. Nie twierdzę, że to był zamach. Ale sposób postępowania polskich slużb jest zdradziecki i skandaliczny!
rtauw45u / 41.210.252.* / 2012-04-18 12:33
Jezeli nawet to nie byl zamach to postepowanie polskiego rzadu uwiarygadnia teorie o zamachu. tusk robi dokladnie wszystko zeby wzbudzic watpliwosci i pokazac, ze sam w tym maczal paluszki.
losfortunosamigos / 94.42.189.* / 2012-04-18 11:41
a ja twierdzę, że to był zamach !
dlatego nie dopuścili do sekcji zwłok światowej sławy profesora, który przyjechał do Polski, jeszcze by wykrył slady wybuchu na organach pasażerów.

mgła była sztuczna aby przykryć efekt wybuchów w powietrzu. Zesztą sami miejscowi rosjanie to mówili, że ta mgła była "dziwna i taka gęsta" jak nigdy przedtem.

a co zdaniem twoim rozerwało ciała pasażerów samolotu, co odarło te kadłuby ciął z odzieży ? a co spowodowłao, ze przód samolotu z kokiptem leżał "na brzuchu" w druga część podwoziem do góry.

wszystko jedna brzoza, która pokonała 120 tonowy samolot !

że niemcy tego nie wymyśłili podczas II WŚ , jakby obsadzili Normandię brzozami to aliantom nie udała by sie inwazja i otworzenie 2 frontu >

Najnowsze wpisy