Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Koniec darmowych autostrad w Niemczech?

Koniec darmowych autostrad w Niemczech?

roberto8392 / 2011-04-26 11:13
Wygląda na to, że skończy się autostradowy raj za naszą zachodnią granicą. O wprowadzeniu opłat za przejazd autostradami juz zupełnie otwarcie mówią niemieccy politycy. Roczny karnet ma kosztowac 100 euro, to malo czy duzo?jak uwazacie?
Wyświetlaj:
katamar / 2011-04-26 11:40
u nich to jeszcze ma sens, z autostrady na autostradę się wjeżdża, mają za co płacić, a u nas te opłaty to niby za co? za to że jak A4 z Krakowa do Katowic się jedzie to przewężenia co chwilę z powodu niekończących się robót drogowych? już wolałbym płacić 100 euro rocznie i mieć niemiecką infrastrukturę, niż płacić na bramkach za nic!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-04-26 16:06
Ostatniom jechałem pierwszy raz w życiu A4. Noc, ciemno, szukam tej autostrady i szukam i nic. w końcu bramki. Ha! To teraz się pewnie zacznie. Zapłacięłm, przejchałem i szukam dalej. Jade i jade i znalesc nie moge tej autostrady. Przenisli ja gdzies czy co? W końcu dojechałem do drugiej bramki a autostrady jak nie było tak nie ma. :P

Mega LOL. Po co nam takie "autostrady"? Pod Kielcami ostatnio wybudowali odcinek ekspresowej E7. Tak samo szeroka droga, tylko w lepszym stanei i za darmo. Do tej pory nie wiem za co tak naprawde pobrano odemnie te opłatę. To musi być Polska! :P

Najnowsze wpisy