Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koniec kolejek do lekarzy? Sejm pracuje nad reformą

Koniec kolejek do lekarzy? Sejm pracuje nad reformą

Wyświetlaj:
ryszardw / 83.22.41.* / 2014-11-30 10:55
"Minister mówiąc o kolejkach do specjalistów zaznaczył, że wynikają one m.in. z ograniczonej liczby kadry specjalistycznej, ograniczonych środków oraz sposobu organizacji kolejek."

PO wlewa od lat tyle optymizmu ze ho,ho.

To ze lekarze,pielegniarki wyjezdzaja jest oczywiste i nie tylko z powodu płacy ale rowniez warunków pracy.
1lisia / 95.49.105.* / 2014-06-24 22:39
To jest chyba żart: zamiast konkursów aneksowanie obecnie obowiązujących umów ze świadczeniodawcami ?!
Nazwać coś inaczej to jeszcze nie poprawić pacjentom dostęp do świadczeń leczniczych.
W styczniu dostałam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. W kwietniu udało mi się dostać do lekarza fizjoterapeuty, który zlecił zabiegi rehabilitacyjne. Od kwietnia czekałam na możliwość zapisania się na rehabilitację, bo kilka placówek w których pytałam nie miało kontraktu na 2 półrocze!!! Wszystkie właśnie zaczynają zapisywać pacjentów na zabiegi - od dziś - przed każdą kłębią się tłumy ludzi, którzy potrzebują zabiegów rehabilitacyjnych. PEWNIE BYŁOBY LEPIEJ GDYBY NFZ ANEKSOWAŁ DOTYCHCZASOWE UMOWY ha ha ha
Od mieszania herbata nie zrobi się słodka!!!!!
pacjent.. / 81.190.62.* / 2014-06-24 22:38
Tu już nie ma co kombinować. Szpitale i przychodnie lekarskie są sprywatyzowane(po cichu)!!! Najpierw należy leczyć się prywatnie ,następnie jest szansa na miejsce w szpitalu. Tylko co z naszymi składkami zdrowotnymi ???
zxc12 / 178.42.88.* / 2014-06-24 22:32
Lekarz powinien być zatrudniony przez NFZ na pensję. Przychodzi do pracy wykorzystuje całą swoją wiedzę i sprzęt nie oglądając się na limity.
Ot i cała reforma.
Niewygodna?? dla kogo??

Najnowsze wpisy