Forum Forum finansoweBanki

Koniec lokat antybelkowych. Jest sposób, by nadal podatku nie płacić

Koniec lokat antybelkowych. Jest sposób, by nadal podatku nie płacić

Wyświetlaj:
Henio437 / 87.105.187.* / 2012-05-04 13:40
Najciekawsze jest to że podatek ten w skrajnym przypadku wyniosi 100% :)
Bo np Pekao SA na koncie ROR ma oproventowanie 0,01% :D i teraz dostajemy 1 grosz odsetek który za chwilę musimy zapłacić jako podatek bo przecież zaokrąglamy go w górę :) Czyli podatki w Polsce wynoszą 100% nawet :)
ktokolwiek12134 / 81.190.34.* / 2011-06-29 23:07
To jakaś paranoja. Jedyną partią, która realnie zmniejszyła podatki to PIS, a PO choć niby liberalna tylko umie je powiększać. A z podatkiem Belki, to chyba sprawiedliwie by było gdyby podatek pobierać tylko od części przychodu z oprocentowania przewyższającej zmniejszenie wartości pieniądza przez inflację. To żeby więcej zarobić miniter finansów musił by sie na czymś znać i tak zarządzać gospodarką, żeby inflacja była minimalna. A tak to nic nie robię, nic nie umiem - a co dowalę następny podatek.
Marrow / 156.17.203.* / 2011-05-17 12:01
Nie będę głosował na PO. Nie tylko podnieśli podatki to jeszcze robią zamach na moje już opodatkowane oszczędności !
klubosy / 46.113.79.* / 2011-04-21 21:51
zobacz tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com
tomektomke / 89.174.38.* / 2011-04-14 15:34
wybieraj tak dalej drogi wyborco ... ja się zastanawiam kto z Was wybrał tych wszystkich ludzi?? a teraz płaczecie ... płaczcie i płaćcie dalej ...
Krzysiek22s / 87.206.200.* / 2011-03-20 17:13
do lipca jest jeszcze trochę czasu więc można jeszcze założyć lokatę. Którą byście mi polecili
http://www.finansosfera.pl/porownanie-lokat-terminowych/
xx / 62.121.68.* / 2011-02-20 21:58
Płacisz podatek od ZYSKU z Twoich pieniędzy. Nikt Ci pieniędzy nie zabiera ani nie opodatkowuje.
Żeby nie było wątpliwości - też mi się ten podatek ie podoba. Ale to nie jest podwójne opodatkowanie.
bfty / 46.113.217.* / 2011-02-20 08:08
ze sciaganie haraczy od lokat z opodatkowanych pieniadzy nazywa sie luką w prawie... w tym samym czasie pewnie ci wszyscy guru od pomyslow finansowych trzymaja swoja kase na cyprze lub w szwajcarii.
Parinus / 83.18.52.* / 2011-02-19 14:26
Ale na koniec lokat antybelkowych jest sposób :)

http://kredytoblog.pl/nasze-lokaty-zagrozone/
pgrz / 89.206.32.* / 2011-02-18 21:56
niech lud wystapi z szeregow i powie KONIEC, placimy podatek od opodatkowanych pieniedzy, czyz to nie idiotyzm i debilizm?
marcel54 / 78.154.77.* / 2011-02-19 09:48
Może ktos podpowie jak można zarobic ,żeby trochę popodróżować pozdrawiam Marcel54 www.wszystkoopodrozach-marcel.blogspot.com
leciwy obserwator / 94.75.121.* / 2011-02-18 18:28
To minister Belka przyczynił się do upadku SLD, a teraz będzie to gwożdz do trumny Platformy Obywatelskiej
jlbhlih / 87.205.226.* / 2011-02-18 07:19
już niedługo inflacja powyżej 4% ;)
ch / 77.252.99.* / 2011-02-17 23:02
ten ryzy ch...j obiecywal zniesienie balki a teraz nawet podwyzsza ja q...wa jego mac
wrobel635 / 195.22.98.* / 2011-02-17 19:53
pewnie ze jest sposob, ale lokaty z antybelka sluzyly mi dobrze bardzo dlugo, preferowalem w noble bo tam bylo najwyzse oprocentowanie
Doc... / 83.1.165.* / 2011-02-16 23:59
Ja bym zaczął od likwidacji KRUZu wszystkich mundurowych do normalnego czasu emerytalnego i kasy fiskalne dla czarnych! czarni to największa szara sfera w tym kraju tak jak mafia co najmniej! I przede wszystkim konstytucja żeby była święta czyli każdy wierzy w co chce i jak chce a nie jak jest teraz państwo wyznaniowe. I od razu okaże się ze podatki mogą być o wiele niższe. I żadnego obowiązku ZUSu! Obowiązek ubezpieczenia owszem jak OC komunikacyjne ale gdzie chce i u kogochcę do wyboru i koniec! Ale tutaj nie dojdzie do tego bo to kraj kolesi i złodzieje i to nie tylko wina PO czy PIS czy kogo tam jeszcze to jest NASZA wina tacy jesteśmy! ZMIEŃMY SIĘ!
sewerer / 80.48.115.* / 2011-02-18 09:05
Popieram, jeśli chodzi o czarnych. Emerytury i przywileje za pokropki, posypywania nas popiołem, okadzania i inne tanie czary, to zdecydowanie patologiczne zjawisko. Niech na nich płacą ci, którzy im uwierzyli, a nie wszyscy. Sam kler broni się od rozwiązań niemieckich, a preferuje włoskie. Dlaczego? w Niemczech ma dziesięcina charakter odpisu od podatku (9 - 11% w zależności od Landu) na Krk lub EKD. zwolennicy innych religii załatwiają to już indywidualnie, niejako oszczędzając. We Włoszech natomiast wszystkim odciągany jest określony procent podatku, a katolicy deklarują przekazywanie go kościołowi. Reszta prawdopodobnie zostaje w budżecie państwa na inne cele. Oczywista niesprawiedliwość, bo dlaczego ja swych potrzeb duchowych mam nie zaspokajać indywidualnie, np. chodząc do kina, teatru, czy operetki, a nie kościoła? Jeśli nawet te instytucje kultury dotowane są z mych pieniędzy, to przecież powstaje dysproporcja między wierzącym Krk, a niewierzącym, lub wierzącym komu innemu. Katolik w takim przypadku korzysta z moich pieniędzy, bo przecież chodzi również do kina, a w kościele nikt mnie nigdy nie widział. Kler katolicki w Polsce wychodzi ze słusznego założenia, że jeśli i tak, i tak Polak będzie musiał płacić (najlepiej domyślnie na Krk), to z pewnością niewielu kiwnie palcem, by coś tu zmieniać. Natomiast jeśli będzie to oznaczało 10% więcej w budżecie domowym, to z pewnością będzie silna pokusa, zwłaszcza u ludzi biednych, którzy przecież stanowią gro zwolenników Kościoła, do zaoszczędzenia na tym dobrowolnym datku. Jeśli chodzi o mundurowych, to zupełnie się z tobą nie zgadzam. Jeśli chodzi o obecnych emerytów mundurowych, to nic nie da się zrobić, bo tym rządzi stworzone wcześniej prawo. Próba włączenia tego sektora do ogólnych zasad rozmontuje nam wojsko i policję. W całym świecie cywilizowanym mają oni inne zasady emerytalne. W USA nie płacą nawet w sklepach podatku VAT, który tam się dzieli na stanowy i federalny, nie mówiąc już o specjalnej służbie zdrowia i wysokości świadczeń. Kiedyś bardzo mądrze Jaruzelski się wyraził, gdy postulowano daleko idące zmiany, mówiąc: skoro w wojsku jest taka sielanka, to dlaczego mamy problemy z naborem? W wojsku jest tak wspaniale? Czy życzycie waszym synom dobrze? Na co czekacie? Wojsko stoi przed nimi otworem! Bardzo łatwo jest krytykować, ale do NSR-u chętnych nie ma! A może tak jak pan proponuje? Obiecać dużo, a później nie dać, albo wręcz zabrać? Na tym jednak nie buduje się zaufania do państwa prawa. Wybaczy pan, ale ja mimo przywilejów wojska, nie wyślę swego syna, ani córki pod hełm. Nie chcę by byli w ten sposób uprzywilejowani. A wie pan, że prokuratura i sadownictwo maja inaczej rewaloryzowane emerytury? Cichutko o tym? Ta kasta (+ generalicja) dostaje podwyżki świadczeń na poziomie podwyżek w linii. Kruz trzeba reformować, a likwidować. Tę instytucje można zlikwidować dla części mieszkańców wsi, ale jest to bardzo skomplikowane. Ogólnie nie wie się, że np. Francja ma podobny problem i do dzisiaj go nie rozwiązała.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: