Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Koniec marki PKO Inteligo. Uwaga na oszustów!

Koniec marki PKO Inteligo. Uwaga na oszustów!

Money.pl / 2008-03-16 18:52
Wyświetlaj:
/ 212.76.37.* / 2008-08-18 21:57
Kolejna akcja czyli ciąg dalszy złego Banku Toyota - Perfect Fucxxxxng, nie Banking: dzień 18.08.2008. Zaczynamy. Wpływa kwota bliska 10 000 zł, wszystko super. Dokonuję przelewów, wypłat z konta kartą, etc. W tabeli pokazującej liczbę zablokowanych transakcji (0). Saldo dostępne ponad 2600 zł - takie info dostaje sms'em. Chcę wypłacić z bankomatu 100 zł - stan konta 0,00 zł. Wchodzę do banku internetowego, loguje się - po jednej stronie saldo dostępne ponad 2600 zł, w polu stanu karty - 0,00 zł. Blokad (0) O co chodzi? Dzwonię do TB i pytam. Okazuje się, że jest 3 transakcje oczekujące na zaksięgowanie, ale nawet po ich podliczeniu nadal powinno na kocie zostać 700 - 600 zł - jest zero. Wówczas Pani informuje mnie, że jest problem w banku i już się tym zajmują. Pomijam fakt, że TB ma system wewnętrznych wiadomości, które można odczytywać po zalogowaniu się do banku. - Nigdy nie użyty do celów poinformowania Klienta o usterkach. Generalizując: burdel, brak szacunku dla Klienta, zero wsparcia, zero pomocy, zero informacji - przepraszam, informują mnie jak mam się pozbyć pieniędzy żeby wygrać marną Toyotę o gabarytach igloo pingwina. Naprawdę - strach, zero kontroli nad pieniędzmi. Trzeba biegać z notesem i pisać śliniąc ołówek, żeby być na bieżąco. Proponuję dać klientom w promocji liczydła. Chamstwo i jeszcze raz chamstwo! Nic się nie zmieniło od czasu mojego ostatniego postu, ba! od roku nic, zero zmian. PR mają mocny, ale bank jest jak szambo - wpadniesz, to Cię wciągają, aż poczujesz w nosie ten zapach nierzetelnych usług. Pozdrawiam.
racjonalista obserwator / 83.31.31.* / 2008-03-16 20:00
Ten serwis (money) wprowadza internautów w błąd. Sam tytuł o tym mówi. Ale nie tylko. Obserwujcie treści i stronnicze dobieranie tytułów, a potwierdzicie moje zastrzeżenia. Money robi to wszystko oczywiście świadomie i celowo. Kiedyś o tym zwróciłem się na stronach komentarzy. Najpierw mnie kasowano, a później zarzucano, iż jestem z konkurencji. Nic bardziej błędnego, jeśli wykluczymy, że jestem poprostu zdroworozsądkowy. Fe.
jurek12312 / 80.48.17.* / 2008-03-17 16:10
Zgadzam sie calkowicie. Nie ma zadnego konca Inteligo!! Wszystko zostaje po staremu. Te zmiany nie dotycza kont Inteligo, one beda funkcjonowaly tak, jak dotychczas. Pod ta sama nazwa i adresem. Nic sie nie zmienia w tym zakresie!
crayon / 82.160.18.* / 2008-03-17 20:22
ale o co kaman?? Tytuł mówi o koncie PKO Inteligo, zwykłe konto z dostępem przez oddziały i neta a nie Inteligo- konto internetowe tylko i wyłącznie.
baddyk / 83.243.107.* / 2008-03-16 18:52
Odkąd na rynku z najlepszą ofertą kont internetowych pojawił się Toyota Bank, to i mBank (który zrezygnował z opłaty za przelewy) i Inteligo(pod każdym względem droższe od Toyoty), to zmiany musiały nadejść. Tylko są jak na razie kosmetyczne. Ja dalej trzymam się Toyoty.
aligaao / 217.198.148.* / 2008-03-16 21:41
Też mam konto w tym banku i uważam, że nie ma lepszego konta internetowego w Polsce.
ffff / 195.20.110.* / 2008-03-17 15:49
A znasz inne konta internetowe? Miałeś/miałaś konto we wszystkich innych bankach, że tak mówisz?

Najnowsze wpisy