Forum Forum podatkoweInne

Koniec podwójnego opodatkowania

Koniec podwójnego opodatkowania

Money.pl / 2008-04-03 12:46
Komentarze do wiadomości: Koniec podwójnego opodatkowania.
Wyświetlaj:
murarz / 82.6.0.* / 2008-04-03 12:46
dziękujemy, ale ja i tak nie wracam ;)
leiho / 2008-04-03 12:46 / "Tu Ne Cede Malis"
we WSZYSTKICH krajach? Az nie chce mi sie wierzyć, czyzby Plandeka Obnywatelska zrobiła włąsnie jedną rzecz która zapwoiadała? No zobaczymy :)
leiho / 2008-04-03 12:48 / "Tu Ne Cede Malis"
chociaz wlasnie na dole doczytałem to:)) : Tusk poinformował także o stworzeniu międzyresortowego zespołu ds. migracji - KOLEJNY URZAD, zatrudni się 300 specjalistów, prawników, i maliowy biznes dalej się kreci dla wujka i ciotki znajomych urzędasków. Za MOJE pieniadze. Wiedziałem, nie ma rózy bez ognia :)
Waffen SS / 213.158.196.* / 2008-04-03 22:41
NIE MA JAK NA SAKSAH
POLSKA TO JEDNO WIELKIE BAGNO=WALI MNIE TO WSZYSTKO
NIE MA JAK ZACHÓD A W TYM CHLEWIE MOŻE SIĘ POLEPSZY ZA 10 000tys. LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM POLACZKÓW NA MIEJSCU I WSPÓŁCZUJE ALE KTO BĘDZIE OSTATNI I ZGASI ŚWIATŁO/ MOŻE "BLIŻNIACY?/ a może kolejne ROZBIORY COŚ ZMIENIĄ ???
ad@m / 89.77.2.* / 2008-04-04 06:52
Hehe, w takim UK Orwell już czyha za rogiem, ale niektórych to ten zachód tak zaślepił, że zauważą to dopiero jak będzie dla nich za późno.

Dziękuję, ale ja wróciłem. Wolę żeby było śmiesznie, niż strasznie.
Waffen SS / 213.158.196.* / 2008-04-04 09:37
JAK SIĘ MA 2 LEWE RĘCE DO ROBOTY TO SIĘ WRACA DO POLSKI I CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 1000ZŁOTYCH SIĘ NALEŻY !!!!!!!!!!!

POLSKA TO JEDNO WIELKIE BAGNO !!!
Jest coraz tragiczniej a nie śmieszniej.......
poleczka / 212.244.210.* / 2008-04-09 15:46
Waffen 55 na twoim miejscu poproś o obywatelstwo w kraju w którym przebywasz.Zmień narodowość,bo aż żal mi cie i wstydzę się za Polaków twego pokroju. Pracuję w różnych krajach europy i jestem dumna z tego że jestem Polką.Większość polaków pracujących za granicą jest szanowanych nie tylko za to ze potrafią być dobrymi pracownikami i fachowcami ale za promocję naszej ojczyzny.Uwierz europejczycy zazdroszczą nam miłości i przywiązania do własnego kraju.Znam tuziny ludzi którzy odwiedzając nasz kraj,marzą by tu znowu przyjechać,bo tylko u nas można poczuć się "jak u siebie".Nie odpisuj bo nie odpowiem.Lepiej idż do roboty,kup sobie piwo i dalej sraj w swije gniazdo.Nara POLECZKA
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy