Forum Polityka, aktualnościKraj

Koniec politycznych spotów telewizyjnych?

Koniec politycznych spotów telewizyjnych?

Money.pl / 2010-02-25 07:30
Komentarze do wiadomości: Koniec politycznych spotów telewizyjnych?.
Wyświetlaj:
Lumen111 / 93.105.113.* / 2010-02-25 10:00
Jak widać w PO, SLD i PSL brak jest ludzi (ekspertów) którzy by pracowali nad programem. O ile brak ekspertów w SLD i PSL mnie nie dziwi to brak ich w PO jest zastanawiający. Przez dwa lata rządzenia PiS-u w mediach przekonywano społeczeństwo by głosowało na PO bo jest to partia fachowców. Po dwóch latach niby rządzenia Donalda i jego chłopców okazuje się że fachowców w tej partii nie uświadczymy. Nie wiem tylko dlaczego my jako społeczeństwo mamy dokładać się do tego interesu. owe fundacje w pewnej części mają być utrzymywane z naszych pieniędzy. A podobno nie ma pieniędzy na wiele różnych rzeczy w budżecie.
Elendir / 2010-02-25 23:23 / Łowca czarownic

Po dwóch latach niby rządzenia Donalda i jego chłopców okazuje się że fachowców w tej partii nie uświadczymy.

Skąd taki wniosek?

Nie wiem tylko dlaczego my jako społeczeństwo mamy dokładać się do tego interesu. owe fundacje w pewnej części mają być utrzymywane z naszych pieniędzy. A podobno nie ma pieniędzy na wiele różnych rzeczy w budżecie.

Mają być finansowane z pieniędzy które już i tak dostają partie. Przeczytaj może najpierw ze zrozumieniem tekst do którego próbujesz się odnieść.
Lumen111 / 93.105.113.* / 2010-02-26 09:16
Dwa lata niby rządzenia to mało dla Ciebie by zauważyć że ten rząd nie rządzi...?
Rząd wybierany przez społeczeństwo powinien zarządzać majątkiem który to społeczeństwo wypracowało przez lata. On nie potrafi nim zarządzać tylko w wielkim pośpiechu go sprzedaje.


Mają być finansowane z pieniędzy które już i tak dostają partie. Przeczytaj może najpierw ze
zrozumieniem tekst do którego próbujesz się odnieść.


Czy teks jest pełną treścią powstającej ustawy?
maciej stawarz / 83.17.45.* / 2010-02-25 08:32
NIe sądziłem, że aż tak boją sie o swoją kasę. Chociaż moim zdaniem, spoty, jak spoty - mogą sobie być, najlepiej byłoby zakazać publikowania sondaży przedwyborczych na 6 miesięcy przed wyborami, wtedy byśmy się przekonali, kto potrafi tak naprawdę rządzić.
Elendir / 2010-02-25 07:30 / Łowca czarownic

Dodatkowo jedną czwartą ze swoich dotacji budżetowych partie miałyby przeznaczyć na zakładanie fundacji zajmujących się pracą programową


wypowiedź Grażyny Gęsickiej z PiS, która zauważa, że dopiero co zmniejszono partiom subwencje o 41 procent, a teraz ma to być kolejne 25 procent. I zaznacza, że taki pomysł nie jest korzystny tak naprawdę dla żadnej partii prócz PO.

Jak widać PiS (i tylko PiS) nie potrzebuje środków na pracę programową, a jedynie na marketing. Najlepiej telewizyjny, czyli taki w którym nie ma żadnych konkretów, a są głównie kolorowe obrazki.

Najnowsze wpisy