Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Koniec tygodnia na fali wzrostu

Koniec tygodnia na fali wzrostu

Money.pl / 2007-02-03 09:02
Komentarze do wiadomości: Koniec tygodnia na fali wzrostu.
Wyświetlaj:
Przemek82 / 2007-02-04 03:50
Witam czy ktos mógłby mi powiedziec ktore spólki z WIG 20 przedtsawia swoje wyniki finansowe za IV kwartał w najbliższym czasie, bo od tego według mnie bedzie zalezało jaki charakter bedzie miał najblizszy tydzien. Z góry dziekuje za informacje.
perpetoom / 2007-02-04 09:01
http://www.parkiet.com/narzedzia/terap.jsp
Taki jeden / 2007-02-03 09:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2007-01-30 22:30:05 | *.*.*.* | PedroGonzalez
heh...Masz tu cala prawde o Biotonie:
http://www.radiopomost.com/index.php?option=news&task=viewarticle&sid=4599&Itemid=2 skomentuj

Zostawiłem sobie jako lektura na weekend

http://www.radiopomost.com/index.php?option=news&task=viewarticle&sid=4599&Itemid=2
Taki jeden / 2007-02-03 09:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdzie inwestuje Bioton S.A.? Oczywiście Rosja, dlaczego należy się domyśleć....

Dlaczego tak daleko od Moskwy - miejscowość Orle. 2 czerwca bieżącego roku Krauze wbudował kamień węgielny, wcześniej bo 20 maja produkt Biotonu - ludzka insulina została dopuszczona do obrotu na terenie Federacji Rosyjskiej......

Kto jest przedstawicielem Biotonu-Krauzego w Moskwie?

Doskonale znany pułkownik WSI Tadeusz Rzepecki..,. prawa ręka generała Zenona Poznańskiego?????? Kto robi public relation - znany dziennikarz z TVN choć nieoficjalnie, bo oficjalnie nie może... Niedawno Ministerstwo Gospodarki i Pracy rozpatrzyło pozytywnie wniosek Biotonu o "udzielenie wsparcia finansowego nowej inwestycji..." Bioton ma dostać łącznie 24,6 miliona bezzwrotnej pomocy ze środków unijnego sektorowego programu operacyjnego wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw, (co za piękna nazwa)..., a 20 czerwca br. członkiem Rady Nadzorczej Biotonu S.A. został generał Sławomir Petelicki... i Wojciech Brochwicz...

Nie wspomnę o niedoszłym generale ABW, który etatowo "doradza" Krauzemu. Jaką rolę pełni tutaj gen. Marek Dukaczewski (co prawda Krauze zatrudnia w Prokomie jego syna. Kto tak naprawdę komu wydaje rozkazy...

Tak dla ciekawości to intrygujący jest skład udziałowców spółki Bioton Wostok. Nie wspomnę, iż załatwienie zezwolenia na obrót insuliną na terenie Federacji Rosyjskiej było dziełem tandemu kadrowych oficerów WSI pracujących pod przykryciem Dariusza U. i Aleksandra N. (tak, tak to ten!!!) A sprawę pilotował i pilotują Mikołaj Zachmatow i Nikołaj Kłykow - wieloletni Radcy Handlowi ambasady Rosji w Polsce, a prywatnie przyjaciele od wielu, wielu lat obu Panów..., czy tylko prywatnie???

Nasuwa się jednak pytanie czy na dziś WSI, które stworzyły Krauzego jeszcze jego kontrolują, czy on kontroluje WSI ??? Na to pytanie powinien Pan Minister znaleźć odpowiedź dla dobra państwa polskiego i jego bezpieczeństwa !!!

Najgorsze jest to, iż te same pieniądze służyły do wspomagania działalności politycznej, w tym jednego z faworytów na Prezydenta RP... (i to nie z lewicy).

Ciekawe więc czyim faktycznym dysponentem mógł był przyszły Prezydent.....

Czy przypadkowy jest również fakt, iż Krauze od wielu lat jest Konsulem Honorowym Republiki Austrii w Gdańsku, za jakie to "szczególne zasługi" dla państwa austriackiego (znowu zbieżność kierunków) otrzymał ten zaszczyt........

Kończąc wątek Krauzego, który kontrolował ok. 1/3 firm wymienionych w raporcie NIK-u, a schemat był podobny jak w przypadku opisanego Vaxpolu-Inc - mam nadzieję, że udało mi się chociaż w dużym skrócie pokazać pewne aspekty sprawy, które niedługo po prostu się przedawnią, tym bardziej, że kolejny tandem Artur Witoszek i Krzysztof Król (tak, tak to zięć) jak na razie skutecznie prowadzą public relation Krauzego, który poprzez Witoszka ,,kontroluje" prasę i pozostałe media. Krauze deklaruje, że nic negatywnego na jego temat bez jego wiedzy nie ma prawa zostać wydrukowane, a jego "służby" skutecznie nad tym czuwają...W ten sposób wyrósł nam prawdziwy oligarcha, stąd moja obawa o bezpieczeństwo naszego państwa. Na razie tyle o p. Krauze, a jest tego o wiele wiele więcej.

To tylko fragment
aszulski57 / 2007-02-04 14:27 / Tysiącznik na forum
Jesteś chory.
nie sfrustrowany / 89.79.22.* / 2007-02-04 11:47
Zapomniałeś tylko dodać, że autorem jest Zygmunt Wrzodak, ten sam, który niegdyś wołał "Znajdzie się kij na Balcera ryj", czy "Bartoszewski do gazu". Kontrolowany ówcześnie przez Wrzodaka, ulubieńca o. Rydzyka, radiowęzeł w Ursusie obwieszczal: "Otóż Lesio Wałęsa, pseudonim Bolek, z właściwą sobie bezczelnoscia klamie, ze jest zmuszony podjac prace z powodow materialnych. Przypomnijmy, ze tylko od Zydow amerykanskich otrzymal milion dolarow. Nie wspominajmy o pieniadzach organizowanych dla Lesia przez jego przyjaciol Geremka i Michnika. Ciekawe tez, ile dolarow dawanych przez CIA trafilo przez zydowski Mossad do kieszeni agenta SB o kryptonimie Bolek. Ile kosztowalo oddanie przez Lesio-Bolka Polski w pakt zydokomunie." Zastanów się, czy warto kogoś takiego cytować.
bebe / 83.29.75.* / 2007-02-03 19:20
przynajmniej ja bardzo Ci dziekuje za takie wpisy. Musze przyznac, ze takie bezkarne dzialania ludzi w korycie - nie konczacym sie korycie doprowadzaja mnie do wscieklosci.Cholera mnie bierze, ze wlasnie tak to dalej wyglada- i nie ma mocnych na nich -zlodzieji w bialych rekawiczkach.Pisz dalej o takich i podobnych sprawach.Ja dziekuje.
mari / 2007-02-04 21:32 / Achi
człowieku odpuść sobie giełdę szczerze dobrze radzę.
bebe / 2007-02-04 22:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ktoremu to czlowiekowi radzisz opuscic gielde?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy