Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Koniec tygodnia z wątpliwym wzrostem

Koniec tygodnia z wątpliwym wzrostem

Money.pl / 2007-05-18 17:18
Komentarze do wiadomości: Koniec tygodnia z wątpliwym wzrostem.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-05-20 11:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Polskie fundusze nie wierzą w hossę

W Polsce również początek czwartkowego handlu przebiegał bez niespodzianek. Złoty próbował odrabiać straty, ale czynił to równie niechętnie jak euro w stosunku do dolara.

Rośnie rentowność obligacji amerykańskich

Ciekawa była przede wszystkim reakcja na te wszystkie dane rynku obligacji. Rentowność szybko wzrosła, co doprowadziło do wybicia z formacji diamentu. Takie wybicie zapowiada dalsze wzrosty rentowności, a to graczom na rynku akcji wkrótce nie będzie się podobało. Dolar zresztą też się wzmocnił, ale nie było to duże wzmocnienie. Niezwykle ciekawie zachował się rynek surowców. Cena ropy wzrosła o 3,65 procenta, bo rynek zaczął się wreszcie bać nadejścia sezonu wakacyjnego. Okazało się, że rafinerie pracują na 89,5 procent swoich możliwości, a zazwyczaj w tym okresie wykorzystują 95 procent. W drugą stronę poszła miedź. Cena kontraktów spadła o 3,4 procenta i był to drugi kolejny spadek o tej skali. To była prosta reakcja techniczna - wynik utworzenie formacji podwójnego szczytu, który zapowiada zmianę trendu. Na skutek umocnienie dolara spadła również cena złota.

Rynek akcji jak zwykle ostatnio nie reagował na złe informacje. Interesowały go tylko te dobre. Duży wzrost rentowności obligacji i szybko drożejąca ropa powinny były doprowadzić przynajmniej do większej korekty, ale rynek po prostu konsolidował się po dużych zwyżkach. Mamy nadal rynek byka. Zapowiada się jednak, że piątek będzie na rynkach finansowych dniem uspokojenia. Opublikowany zostanie jedynie indeks nastroju Uniwersytetu Michigan, ale po pierwsze będą to dane wstępne z połowy miesiąca, a po drugie gracze często ten raport lekceważą. Może być jednak wykorzystany do niewielkich ruchów cen akcji i walut.
aszulski57 / 2007-05-20 12:41 / Tysiącznik na forum
Korekta kiedyś będzie.
Ale co nam z tej wiedzy.?
Czy powinnśmy wyjsć z akcji w ogóle.?
Jak wyjdziemy to nie będziemy zarabiać.
Ja trzymam 42% w gotówce a 58% w akcjach.
Jak będzie UP to zarobię.
Jak będzie DOWN to wtedy będę miał problem.
Np.Ropczyce -ta spółka jest skupowana -prawdopodobnie
przez głównego akcjonariusza. Rekordowy wzrost 13%miał
miejsce w dniu gdy giełda leciała na pysk.. Tak więc jak wyjdę mogę już nie wrócić.
Getin -zaczyna silnie rosnąć.Silnie skupywany.
Elektrotim- jest przed silnym wzrostem Mało akcji.Skupowany.
Grajewo-zupełnie inna melodia.Skupowany jest przez cwaniaków którzy z rynkiem bawią się w kotka i myszkę.
Jak ktoś ma lepiej niech sprzeda.Urośnie ale trzeba silnych nerwów.
Będzie co będzie.
Trzeba być przygotowanym na obydwie możliwości.
warren buffet / 2007-05-20 11:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://gielda.onet.pl/0,1411513,komentarze.html
warren buffet / 2007-05-20 11:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Co można powiedzieć na temat tego długiego opóźnienia rynku akcji w stosunku do obligacji? To prawda, że szczyt na rynku akcji, który powstał w sierpniu 1987 roku, nastąpił cztery miesiące po załamaniu cen obligacji. To prawda, że przez ten czas - od kwietnia do sierpnia - nam akcjach można było zarobić duże pieniądze. Sytuacja na rynkach obligacji i towarów ostrzegała jednak, że również jeśli chodzi o akcje należy mieć się na baczności.
Wiele popularnych wskaźników stosowanych na rynkach akcji dawało sygnały sprzedaży przed październikowym krachem. Negatywne dywergencje były widoczne na wielu popularnych oscylatorach. Różne systemy mechanicznego inwestowania sugerowały sprzedaż akcji. Sygnał
sprzedaży na tydzień przed załamaniem można było odczytać korzystając z teorii Dowa. Głównym problemem było jednak to, że niewielu inwestorów działających na podstawie analizy technicznej przywiązywało do tych sygnałów wagę. Działo się tak, ponieważ w ciągu poprzednich pięciu lat podobne sygnały często okazywały się błędne. Tym razem jednak zachowanie się obligacji i towarów było sygnałem zwiększającym wiarygodność sygnałów sprzedaży dla akcji.


Murphy__John_J.-_Miedzyrynkowa_Analiza_Techniczna

http://img101.imageshack.us/img101/3681/zzzwc6.jpg
warren buffet / 2007-05-20 11:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to tak wkleiłem, jak sie może kształtować zależność obligów a indexu... mysle ze dobrze by to obserwować
samuraj jack / 2007-05-20 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Fakt, to kolejny element, który trzeba obserwować...

i to kolejny element przemawiający za końcem hossy...
futurek_LOGO / 2007-05-20 12:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja bym jeszcze dodal to :http://www.financialsense.com/fsu/editorials/stinson/2007/0518.html
i to http://www.financialsense.com/fsu/editorials/invscore/2007/0518.html
Eres / 2007-05-20 18:42 / portfel / Wieczny debiutant
I jeszcze to :
http://www.financialsense.com/Market/wrapup.htm
The Dow Theory... Did it Fail ?
samuraj jack / 2007-05-20 15:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam miasto P...... :)
taszka / 83.24.150.* / 2007-05-20 11:56
tak sam z sobą gadasz
to już koniec forum? czy tylko w niedzielne przedpołudnia ?
warren buffet / 2007-05-20 12:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mozemy pogadać razem =) ?
superowy inwestor / 2007-05-20 08:35 / Bywalec forum
słoneczko, piwko...no jest super :=))
bebe / 2007-05-20 02:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc.... i gramy dalej...
warren buffet / 2007-05-20 00:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2007-05-19 23:10:41 | *.*.*.* | PedroGonzalez [ "Byczek Fernando" ]
a teraz na choryzoncie nie widac nic co by moglo nas zgladzic....

---

a w 1928 roku widać było ??? to dlaczego większosc straciła ??
jeż / 2007-05-20 09:23 / Bywalec forum
nie można porównywać roku 1928 do obecnej rzeczywistości.
Jeden z czołowych informatyków, rok 1928 skomentował : gdyby giełda Nowojorska była skomputeryzowana ( 1928r), żadnego krachu giełdowego by nie było.
Czy przy dzisiejszym powiązaniu, praktycznie całego świata siecią informatyczną, globalnym oprogramowaniem - możliwa jest głęboka bessa światowa jak ta z roku 19928 - w/g mnie raczej nie.
warren buffet / 2007-05-20 10:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie ze nie mozna porównać roku 29 do obecnego. ale panike i strach chyba mozna ?
jeż / 2007-05-20 11:40 / Bywalec forum
dzisiaj paniką, strachem, euforią tłumu można sterować dla osiągnięcia określonych celów i to w okresie hossy jak i bessy - przykładów można podać wiele
superowy inwestor / 2007-05-20 10:30 / Bywalec forum
warren, ktoś pisal, ze wziales krotki kontrakt i nie chcesz sie przyznac..??
warren buffet / 2007-05-20 10:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie gram na kontraktach jak nie musze...
bebe / 2007-05-20 01:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
warren , prosze,, szanuje Ciebie, szanuje Twoj punkt widzenia, szanuje Twoja determinacje czlowieka maja 2006...prosze wyluzuj...tak troche...i spojrz... deczko inaczej.. bez tamtego strachu ....wiem,, my tu gramy o kase...ale....nie tylko ona powinna Cie zameczac...luzu, a jeszcze raz Ci powiem...maj 2006 - ciesz sie, bo przezyles ...no i widzisz..jestes TU......nadal...pozdro i luz i spoko...tu dopiero bedzie zarobek...waren..spoko....
warren buffet / 2007-05-20 10:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja patrze na emocje. nie na komputeryzacje. te same były w roku 33 n.e. te same byly w roku 29 XX wieku i te same beda w roku 2150. jakby ludzie krachy przewidywali to by nikt nie tracił.
piciu / 2007-05-20 01:07 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sory ze nie odpowiem, ale nie pamietam 1928:-)
bebe / 2007-05-20 01:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ales piciu humeresek...
superowy inwestor / 2007-05-20 08:37 / Bywalec forum
tak, ale jedynie w ten sposób można potraktować powyższą niedorzecznosć dziś; za rok dwa mogą się rozne rzeczy dziać...teraz nia
lojka / 2007-05-20 00:16 / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim!

Na jutro mam być jak nowonarodzona więc uciekam ;)))

chyba do poniedziałku - bo jutro nie dam rady :))

pa
modliszka / 2007-05-20 00:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja również mówię dobranoc Państwu, wszystkim, i każdemu z osobna ;-)

Papa
bebe / 2007-05-20 00:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pa , bywajcie kochane dziewczyny, ozdoby kobiece...tego forum. pozdro.
aszulski57 / 2007-05-20 00:16 / Tysiącznik na forum
Dobranoc Państwu.
bebe / 2007-05-20 00:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc wesoly aszulski57. bywaj zdrow.
Doxon / 2007-05-19 23:35 / Tysiącznik na forum
Słyszeliście o "year seven phenomenon" :))))

Gość mnie pocieszył swoim optymizmem. Polecam na zły humor.

http://www.financialsense.com/editorials/droke/2007/0517.html
modliszka / 2007-05-19 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam :-) i odpowiadam na pytanie...

"2007-05-19 22:24:58 | *.*.*.* | inwestor1975 [ Tysiącznik na forum ]
Re: Koniec tygodnia z wątpliwym wzrostem [0]
dobry wieczór wszystkim
modliszka raczej wątpie aby popularnosc Starbagu znacznie sie
osłabiła wszedzie reklamy i przejmuje firmy drogowe w polsce"

Reklamy, reklamami. Nie wątpliwie, że Starbag jest potężną firmą budowlaną i przyznam szczerze, że szkoda iż nie ma jej na polskiej giełdzie, bo kupiłabym jej akcjie, bez zastanowienia się. Jednak problemy spółka ta zaczyna odczuwać ( plotki). Zawiera porozumienia układowe ze SP, na spłatę odsetek, środki własne przy obecnym bumie budowlanym, nie wystarczają, aby zaspokoić swoich wierzycieli, przez okresem ukończenia kontraktów - stąd też pojawienie się rosyjskiego oligarchy, co może różnie wpłynąć, na zdobywanie konktraków przez Starbag, biorąc pod uwagę sytuację, jaką mamy z Rosją. Tak czy inaczej, jedna, ani dwie firmy nie dadzą w Polsce rady wybudować, wszystkich będących w planach autostrad...Każdej coś tam kapnie...Dlatego, skutecznie dokupuję też Budimexu :-))) Wracając, do Starbagu, polecam krótki artykuł, a szczególnie ostatnie zdanie...

http://biznes.onet.pl/0,1538462,wiadomosci.html

Jutro, moja chrześnica ma komunię, wiec dzisiaj nie zabawaię z Wami długo, zatem życzę wszystkim miłej niedzieli...i pewnie dobranoc...
jeż / 2007-05-19 23:46 / Bywalec forum
z szacunkiem Modliszko , ale przesadziłaś trochę z koncernem Strabag.
Kontarakt Strabagowi na A-4 konńczy się w marcu 2007r.
Na ciąg dalszy prac przy A-4 GDDiA w Krakowie wybrała ofertę hiszpańsko – polskiego konsorcjum złożonego z firm DRAGADOS SA oraz Polimex – Mostostal SA.
Radzę zainteresować się spółką Polimex-Mostostal
modliszka / 2007-05-19 23:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Każdy ma swoją ocenę sytuacji, i proszę nie naciskać na mnie, abym miała inne zdanie...Ja interesuję się akurat Budimexem, gdyż on tworzy w konsorpcjum z Polimepexem...
modliszka / 2007-05-20 00:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dodam na koniec Budimex-Dragos SA społka w ostatnim czasie zdołowana totalnie:
- starata budimexu.
- rezygncja prezesa Dragos_budimex...

Chyba jest już tak sponiewierana, że niżej być nie może, choć zakładam, że najgorszym przypadku, będą chcieli ją zdołować, do 100,00.....Dzwoniłam do kleżanki, która pracuje w Budimexsie...i powiem tylko tyle, że powinna ta spolka zaskoczyć wszystkich wynikami, pod koniec roku...dlatego polecać ja mogę, jedynie na long time..
jeż / 2007-05-20 00:12 / Bywalec forum
nie mam zamiarów ani naciskać ani dociskać - w swoim portfelu mam Budimex-a i dobrze jestem zorientowany co aktualnie realizuje i z kim tworzy konsorpcja
modliszka / 2007-05-20 00:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To chociaż w tej społce, razem tworzymy akcjonariat :-)))

Pozdrawiam
jeż / 2007-05-20 00:22 / Bywalec forum
ja również

Pozdrawiam
inwestor1975 / 2007-05-19 23:40 / Tysiącznik na forum
tak modliszka starczy dla wszystkich tylko niech zaczna budowac te drogi
bo musimy budowac ponad 2 km dziennie aby wybudowac te zaplanowane
modliszka / 2007-05-19 23:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z dziewięciu konsorcjów, które startowały w obu przetargach komisja wyłoniła po trzy i będą one zaproszone do składania ofert w II etapie postępowania. Do dalszego postępowania przetargowego dla odcinka A2 Stryków – Konotopa zostali zaproszeni: Grupa A2W (Bilfinger Berger BOT GmbH, Brisa A-EdP S.A., Bank Millenium S.A., MSF SGPS S.A., Macquarie Bank Ltd.), Autostrada Południe S.A. (Budimex S.A., Cintra S.A., Ferrovial Agroman S.A.) oraz Autostrade i Stalexport (Autostrade S.p.A., Stalexport Autostrada, Dolnośląska S.A. Stalexport S.A.). W przetargu na budowę odcinka autostrady A1 Stryków – Pryrzowice wyłonieni zostali: Grupa A1 (Bilfinger Berger BOT GmbH, Brisa, Bank Millenium S.A., MSF, Macquire Bank Ltd.), Autostrada Centralna (A-WAY GmbH, Strabag AG, EGIS Projekt S.A., Hochtief PPP Solutions GmbH, Mota Engil SGPS S.A.) i Autostrada Południe (Budimex S.A., Cintra, Ferrovial Agroman).


Wszystko w swoim czasie :-) reszta leży i czeka, ale co chwilka będą takie infa z GDDiA ;-)
jeż / 2007-05-19 23:54 / Bywalec forum
tak dla przypomienia autostradę A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace o wartości 213,5 mln Euro realizuje firma J&P – Avax S.A
modliszka / 2007-05-19 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ile tam jest kilometrów tego odcinka ? :-) czy ta jedna firma zbuduje również całą resztę, która jest w planach ?
jeż / 2007-05-19 23:58 / Bywalec forum
az do Korczowej i zamknie całóść autortady A-4
jeż / 2007-05-20 00:00 / Bywalec forum
natomaist A-1 to odcinek około 150 km
modliszka / 2007-05-20 00:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No cóż mam rzecz, należy jedynie pogralutować firmie wygranych kontraktów. A teraz, wykreślany na mapie odcinki, które są już zakontraktowane i patrzymy, ile ich jeszcze tych kontraktów nie ma ...;-)
jeż / 2007-05-20 00:13 / Bywalec forum
do poczytania więcej
http://www.logistykafirm.com/sa.php?aid=4927&p=&cat=5&catname=informacje
lojka / 2007-05-19 23:38 / Tysiącznik na forum
witaj;)

ja mam dwie - i jestem na nich chrzestną (chłopiec i dziewczynka :))) też zatem długo z Wami nie zabawię :)

p.s. A to jest firma "Strabag" ? tak? czy mówicie o innej?
modliszka / 2007-05-19 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lojeczko :-)
Ja mam trójkę i jak jeszcze ktoś mnie poprosi o "matkowanie" to pogonię, jak pragnę Boga :-)))))


Pozdrawiam :-)
bebe / 2007-05-20 00:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj modliszko, usmialam sie z tej ...z tych komunistek chrzestnych....? wesolo..ja po pieknej jestem ukomunistkowieniu mojej kochanej dziewczynki ....jako zdrowa matka Polka....czujesz blusa ....? a Wam faktycznie wspolczuje rozdrobnienia...matek chrzestnych...jutro ide...ale jako wolny widz...i uduchowiona....oby mi nie zaspiewali arki...dobrze, ze sie nie maluje....pozdro.
modliszka / 2007-05-20 00:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bebe :-)
Mam takiego stresa, jak mało kiedy :-) toć poważna sprawa a i z uduchowienia, będę jutro zdawała egzamin :-))))

Pozdrawiam serdecznie :-)))
bebe / 2007-05-20 00:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czuje to kochana modliszko ... i nie stresuj sie..bedzie ..jak bedzie, ale przezycie jest i ....prawda jaka trema....badz spokojna...to jest tylko...czlowieka czujacego doznanie duszy...fantystyczny moment..., a potem tylko dalej..lepiej...przeciez o to wlasnie chodzi wsrod ludzi....mozg okielzna te sprawe ....stres...cacuszko.....
lojka / 2007-05-20 00:14 / Tysiącznik na forum
też mam trójkę - tylko ten najstarszy ma 16 lat :)))
inwestor1975 / 2007-05-19 23:42 / Tysiącznik na forum
oczywiscie sorki literówka :-)
lojka / 2007-05-19 23:48 / Tysiącznik na forum
spoko - grunt, że wiadomo o co chodzi ;)
pozdrawiam
krepek / 2007-05-19 23:24 / portfel / Tysiącznik na forum
warren nie orientujesz sie gdzie mozna miec bezplatny dostep do stron na ktorych mozna obserwowac anking spolek branzowych jak to jest na stronie....

http://www.rsg.pl/

dzieki.
warren buffet / 2007-05-19 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Cała seria transakcji zakupów i sprzedaży firm spowodowała w piątek znaczne wzrosty indeksów. Dow Jones pobił kolejny rekord a Standard & Poor's 500 zbliżył się do rekordu.


==
powiem tak, zarządzajacy stracili dobre 2 tyg... ciekaw jestem jak długo swiat pociagnie
PedroGonzalez / 2007-05-19 23:10 / Uznany Gracz Giełdowy
"powiem tak, zarządzajacy stracili dobre 2 tyg" a moze oni wiedza cos czego my nie wiemy ? :-) ja stawiam na to, ze "Polak potrafi" i pewnie na swiecie znow beda zdziwieni jak GPW jest mocna ;-) a swiat ? swiat nie walnie z dnia na dzien...gorsze dni w historii swiata bywaly i jakos sie nie zawalil..a teraz na choryzoncie nie widac nic co by moglo nas zgladzic...nikt nie podetnie galezi na ktorej siedzi..ci grubi tez tego nie zrobia..co im z tych pieniedzy bedzie jak recesja przyjdzie :) oni chorobliwie musza zarabiac wiec napewno cos wymysla ;-)
aszulski57 / 2007-05-19 23:25 / Tysiącznik na forum
Oni kombinowali tak:
1.Rypnie
2.Leszcze sypną akcjami
3.Oni to skupią po promocyjnej cenie.
Przekombinowali.
Ja leszczu owszem sprzedam ale za cenę
HO-HO albo jeszcze drozej.
Doxon / 2007-05-19 23:42 / Tysiącznik na forum
Nie jestem do końca przekonany z tym demonizowaniem zarządzających. Byłbym bardzo rozczarowany jakby się okazało że ta paranoja to ich sprawka. Prędzej bym posądzał prywatnych grubasów. Mogę sobie wyobrazić jakiego pokroju to są ludzie. A żeby rozpędzić kurs spółki z małym obrotem nie trzeba tak dużo a potem wyskoczyć w pędzie. (Indywidualni staranują taki zlecenie nie myśląc o niczym).

Ktoś tak kiedyś próbował ???
aszulski57 / 2007-05-19 23:47 / Tysiącznik na forum
DOXON .
Niejaki Buczek Capo di tutti capi ING TFI jakiś tydzień powiedział:"Rynek dojrzał do glębszej korekty" I stało się.Jak dostają kasę od ludzi to ,powinni kupować!
Doxon / 2007-05-20 00:02 / Tysiącznik na forum
To są mądrzy ludzie (doradcy inwestycyjni) i zanim indywidualni się wpakują z powrotem z buciorami w akcje to oni już tam będą. Jedyna rada pakować się teraz lub czekać na kataklizm. Na górze jest link do artykułu który napawa optymizmem i większość komentarzy w USA jest optymistyczna tylko u nas są jakieś teorie spiskowe i historie o ludziach trzymających giełde.

Ciekawe ilu z nas siedzi na kasie czekając na fundy. A może fundy czekają na nas i tak sobie czekamy.

Mądrze tam napisano że "The fear of a stock market crash has never been stronger than it is today. One reason for that is that we’ve all been conditioned by at least one or more major stock market crash in our lifetimes and a few mini-crashes and selling panics to boot. These market reversals and the damage they inflict tend to leave deep-seeded memories and emotional scars that are not easily healed with the passage of time. These emotionally-charged memories have bubbled to the surface in recent years" Kazdemu się wydaje ze jak wygrał troche kaski to powienien odejść od stołu bo passa się na pewno odwróci.A tu sie nie ma czego bać bo to nie poker ani ruletka.(Choć to tak ostatnio wygląda)
aszulski57 / 2007-05-20 00:12 / Tysiącznik na forum
przejrzyj zatem np. na Interii "informacje" dot. MCI i porównaj z notowaniami.
Celowe przemyślane zagrywki oszukujace leszczaków/w tym mnie/.
bebe / 2007-05-20 00:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobre Doxon, ej dobre, a nawet sie smieje, dobra bawmy sie dalej....bez stresow - bynajmniej. pozdro
piciu / 2007-05-19 23:09 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wlasnie lecielismy na pysk (moze nie az tak ) gdy swiat zwiedza kosmos

gdyby teraz zaczeli ladowac to my sie rozbijamy (poziom -0)

ale badzmy dobrej mysli - przeciez trzeba jeszcze zarobic zanim spadniemy (tylko kiedy otworzyc spadochron - pytanie za 100)
marboru / 2007-05-19 23:07 / portfel / "Bankier giełdowy"
Warren widziałeś linka, który tam gdzieś na dole wkleiłem?
lojka / 2007-05-19 23:06 / Tysiącznik na forum
cześć, dobre pytanie :)))
a może znasz przybliżony termin?
warren buffet / 2007-05-19 22:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Czy pryśnie bańka mydlana i rzesze drobnych inwestorów, którzy dziś słysząc nazwisko Karkosik wykładają pieniądze na kolejne projekty, zaczną go przeklinać? Biorąc pod uwagę to, że spółki, które kontroluje, wyceniane są bez wątpienia zbyt wysoko - taki scenariusz jest możliwy - czytamy w "Nowym Przemyśle".

http://biznes.onet.pl/16,1410650,prasa.html
aszulski57 / 2007-05-19 23:00 / Tysiącznik na forum
Przyznaję, że korci mnie Alchemia/huty/.Tylko,że oni są niewyplacalni.
inwestor1975 / 2007-05-19 22:56 / Tysiącznik na forum
http://gielda.onet.pl/0,1538406,wiadomosci.html
i przed ostatnie zdanie a wiec jednak up
u nas powinno byc x2 po tej nie trafionej korekcie
lojka / 2007-05-19 22:50 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór

zaraz Was poczytam :)))
aszulski57 / 2007-05-19 22:55 / Tysiącznik na forum
Witaj rozśmieszaczko.
lojka / 2007-05-19 23:10 / Tysiącznik na forum
witaj, do śmiechu mi daleko - bo stresa mam - nie związanego z giełdą...
bebe / 2007-05-19 23:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dzesc lojka, glowa do gory, co tam stresy....slonce mamy....
lojka / 2007-05-19 23:20 / Tysiącznik na forum
jutro mam dwie komunie - i ja jestem chrzestną - muszę się rozdwoić :) ciekawe jak to zrobię - dlatego mam stresa :)
bebe / 2007-05-19 23:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czesc mialo byc, ta szybkosc pisania.
inwestor1975 / 2007-05-19 22:24 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór wszystkim
modliszka raczej wątpie aby popularnosc Starbagu znacznie sie osłabiła wszedzie reklamy i przejmuje firmy drogowe w polsce
PedroGonzalez / 2007-05-19 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
2007-05-19 21:16:10 | 83.8.202.* | rudolff
Na jesieni będzie ci bardzo potrzeba jak nigdy dotąd ta samomotywacja choć i tak ci
nic nie da bo to cię przytłoczy skomentuj
---------------------------------------------------------------------------------------------
poprostu wszyscy juz ulegli "propagandzie" recesji w USA ktora ma sie rozpoczac w drugiej polowie tego roku i wraz ze zblizaniem sie jego konca ma sie nasilac...ma temu towarzyszyc umacniajacy sie dolar i ucieczka z carry traeding...i inne takie tam..ale tak ajk to ktos napisal:"to co przewidywalne zazwyczaj sie nie wydazy wtedy kiedy my tego oczekujemy" :-) byloby to zbyt proste bo to tak samo jak przewidywanie wzrostow..gdyby kazdy wiedzial kiedy one maja nastpic to by wszyscy zrabiali..ale tak nie jest...i tak samo jest z korektami,bessami,recesjami....przychodza wtedy kiedy ich sie nikt nie spodziewa..wiec rownie dobrze moga przyjs na poczatku 2008 kiedy wszsycy sie beda smiac, ze sie nie sprawdzil koniec roku 2007 :-) a potem bedzie "karpik" :-)))
PedroGonzalez / 2007-05-19 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
zapomnialem sie przywitac. Wieczor Dobry :-)
aszulski57 / 2007-05-19 22:51 / Tysiącznik na forum
Witaj. "Na dwoje babka wrożyła: albo będzie chłopak
albo będzie dziewczyna"
PedroGonzalez / 2007-05-19 22:57 / Uznany Gracz Giełdowy
jak majstrujesz po 10 dniu to wieksze szanse na chlopaka ;-))
aszulski57 / 2007-05-19 23:02 / Tysiącznik na forum
U każdego chlopa zucha zawsze pierwsza jest dziewucha.
Ta płeć jest zdrowsza i ładniejsza.
bebe / 2007-05-19 23:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ale Ci wesolo aszulski, powiedz, co bierzesz......
PedroGonzalez / 2007-05-19 23:05 / Uznany Gracz Giełdowy
trudniej upilnowac jak dorosnie ;-) a jak sie jeszcze z takim cietym jezykiem jak Brydzia urodzi ? ;-)) do tego zaryzykujesz, ze drugi bedzie chlopak? a jak znow dziewczynka ? 3 babmy w domu na glowie ?? :-)) osiwiec mozna ;-))
aszulski57 / 2007-05-19 23:44 / Tysiącznik na forum
Mój kolega ma żonę, dwie córki i sukę "Sonię"
Chodzi z nią na spacer i czule mówi : "Tylko ona jeszcze mnie się słucha."To jego ostatnia podpora.
PedroGonzalez / 2007-05-19 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy
nie wspomne o kosztach torobeczek,bucikow,kosmetykow i takich tam innych :-))) zawodowo gielda by musiala byc zeby na to wszystko zarobic ;-)))
aszulski57 / 2007-05-19 23:10 / Tysiącznik na forum
Moje są OKI.
Kręcą tym co natura im dała ale jednak taty sluchają się.
PedroGonzalez / 2007-05-19 23:12 / Uznany Gracz Giełdowy
a jak portfel ? wytrzymuje ceny pomadek i tuszu do rzes ? ;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy