Forum Forum finansoweBanki

Koniec z lichwą

Koniec z lichwą

normalny / .* / 2005-07-09 14:49
Komentarze do wiadomości: Koniec z lichwą.
Wyświetlaj:
krzysztof / .* / 2005-07-09 19:28
a co z lombardami?Będą istniały?
oki / .* / 2005-08-23 14:55
będą z tym że zapłacisz więcej jak teraz za pożyczkę bo ustawę będzie trzeba obejść co wiąże się z dodatkowymi kosztami,niech nikt nie myśli że ktoś będzie prowadził lombard za 26% rocznie :-) obecnie jest to średnio ok. 1% dziennie i tak pozostanie jak nie więcej bo będzie większy popyt na te usługi ponieważ banki wygonią tych co chcą mało pożyczyć i na krótko i znowu biedni polacy w d... bici hehe
oki / .* / 2005-08-23 14:54
będą z tym że zapłacisz więcej jak teraz za pożyczkę bo ustawę będzie trzeba obejść co wiąże się z dodatkowymi kosztami,niech nikt nie myśli że ktoś będzie prowadził lombard za 26% rocznie :-) obecnie jest to średnio ok. 1% dziennie i tak pozostanie jak nie więcej bo będzie większy popyt na te usługi ponieważ banki wygonią tych co chcą mało pożyczyć i na krótko i znowu biedni polacy w d... bici hehe
kilik / .* / 2005-07-09 16:28
PO ma racje... niech się Państwo odpindoli od gospodarki wkońcu, szczególnie przed wyborami, polityczne decyzje w gospodarce to socjalizm.
dzeku / .* / 2005-07-09 15:17
Może po prostu banki zmniejszą swoją marżę, która dzisiaj wynosi kilkaset procent ( porównanie oprocentowania lokat i kredytów ). Zamiast wysokich odsetek może ubezpieczalnie wprowadzą jakąś formę ubezpieczenia kredytu. A jakimś (PO)osłem nie należy się przejmować. i wyciąć go na jesieni. Co polecam uwadze wszystkim kredytobiorcom z jego okręgu wyborczego.
normalny / .* / 2005-07-09 14:49
No tak nie stać mnie na życie to biore kredyt wysoko oprocentowany i napewno go spłace a może nie bravo Panie Szejnfeld (PO) jak pójde do paki za nie spłacenie kredytu to zadzwonie do Panaps:dzięki Panu ja na PO napewno nie zagłosuje
Zbig / .* / 2005-07-10 17:10
I dobrze, po co pacany mają głosować
Maro / .* / 2005-07-09 17:24
Idiota!!! Zagłosuj sobie na SLD-KGB!
kkk / .* / 2005-07-09 20:46
Człowieku ludzie najuboźsi są najbardziej solidnymi płatnikami. Chleba nie kupią a spłaca, żeby nie zamknąć sobie drogi po następną pożyczkę.
Jan / .* / 2005-07-09 19:54
Chętnie bym zagłosował na STALINA i HITLERA to może tych s********ów z rządu (zdrajców bez żadnej odpowiedzialności przed narodem) i tych piepszonych posłów (zdrajców narodu ) szlak by trafił i do władzy by zostali dopuszczeni młodzi nie zepsuci ludzie.
granda / .* / 2005-07-10 18:39
Jeśli myślisz o sobie : młody, nie zepsuty, to wybacz, ale swoim postem temu zaprzeczasz. Nienawiść nie jest dobrą rekomendacją do władzy, choć oszołomów coraz więcej, bo Państwo przestało służyć swoim obywatelom. Co do krydytów, to ludzie biedni wogóle ich nie biorą, gdy nie mają nadziei na dodatkowe zarobki - stoją twardo na ziemi, bo wiedzą, że nie będzie z czego spłacać. A 26 % kredyt to dalej lichwa.
normalny / .* / 2005-07-09 19:18
Ja idiota? napewno bo nie znam takiej partii SLD-KGB
armia / .* / 2005-07-09 23:52
To juz nie poznasz. bo naród na oczy chyba w koncu przejzał.
Robinhood / .* / 2005-07-10 07:23
Brawo Politycy za prawde, tylko zakłamanej Potylicy musi zależeć na świadomym pogrążaniu biednych i naiwnych, którzy biorą coraz większe kredyty lichwiarskie żeby w końcu trafić do sądu za brak spłat, wiem bo ich windykuję, i nie można mydlić oczu obywatelom, że jest inaczej bo to oszustwo
PRAWICOWY ŁYSY PRAWNIK (STARY) / .* / 2005-07-10 16:43
CZŁOWIEKU.BYŁ TAKI ZAPIS I BYŁO TAKIE PRZESTĘPSTWO W kk PRZEDWOJENNYM I>>ŚWIAT
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: