Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koniec z prognozami. Płać za tyle prądu, ile zużyłeś

Koniec z prognozami. Płać za tyle prądu, ile zużyłeś

Wyświetlaj:
StG / 178.37.138.* / 2010-10-05 18:16
Pewnie ta " oznaka uczciwości", której Enerdze brakuje przełoży się w najbliższym czasie na zwyżkę cen prądu. A kiedy Energo wymienicie liczniki na elektroniczne aby nie kantowały tak jak mechaniczne odbiorców zmuszonych do kupowania u was prądu?
sławomir / 77.65.112.* / 2010-10-05 17:29
a kiedy bedzie mozna płacic fakture karta bankowa w kasie lub punktach opłat rachunkow
acomitam / 83.25.125.* / 2010-10-05 14:41
Na wszelki wypadek zrezygnowałem z usług Energi jak dostawcy energii elektrycznej i przeniosłem się do Vattenfalla. Nie wiem jeszcze jak na tym wyjdę, ale Energa ze swoimi sztabami związkowców chcących poszaleć na koszt klienta mnie po prostu do siebie zraziła.
filque / 89.74.74.* / 2010-10-27 21:07
Kupiłem dzisiaj prąd Energi na licznik przedpłatowy za 20 PLN. Dostałem... 12 kWh za 3,68PLN, Resztę kasy zeżarły opłaty: Przesyłowa stała 9,22 PLN, Składnik zmienny 2,5 PLN, Skł. stałe dystrybucyjne 1,59 PLN, Prowizja 2,99 PLN. dostałem 2 grosze reszty. Za 20 PLN kupiłem prąd na półtorej dnia! Czy to jest normalne? Bo mi się wydaję że to kradzież w biały dzień, perfidne złodziejstwo monopolisty na rynku. Nienawidzę Energi.
!!!!!!! / 89.79.216.* / 2010-11-16 15:00
Grupa Vattenfall jest jeszcze gorsza.Będąc na urlopie spóźniłem się dwa dni z rachunkiem .Momentalnie przyjechało trzech wypasionych gangsterów z Vattenfalla i odcieli mi prąd w mieszkaniu. Nie Pomogły żadne prośby ani pokazanie przekazu pocztowego o zapłaceniu rachunków.Prawie cztery dni cała moja rodzina żyła bez prądu przy świeczkach mimo że rachunki były zapłacone.
Za zdjęcie plomby (takiego cieniutkiego drucika) musiałem tym złodziejom zapłacić 90 złotych.
~m / 89.228.138.* / 2010-10-06 08:59
Moja firma właśnie rozważa zmianę dostawcy energii elektrycznej, na Energę. To, co dla mnie było zastanawiające, pan analityk z firmy Energa na podstawie jednej faktury (za jeden miesiąc) opracował nam plan zużycia energii elektrycznej na cały rok, oczywiście oferta jest (nieznacznie) korzystniejsza od obecnej w firmie Enea. W ofercie jest również zawarty zaopis, że Energa zobowiązuje się nie zmieniać stawek do końca 2011 roku. Co dalej? Proszę o radę, czy faktycznie zmiana dostawcy prądu na Energę jest opłacalna?

Najnowsze wpisy