Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koniec z telewizyjno-radiowym abonamentem?

Koniec z telewizyjno-radiowym abonamentem?

Money.pl / 2013-05-20 09:35
Komentarze do wiadomości: Koniec z telewizyjno-radiowym abonamentem?.
Wyświetlaj:
sexiplexi / 2013-05-21 13:42
ja moglbym placic abonament pod warunkiem ze ogladajac film ogladne go calego!! a nie te zakichane reklamy. skoro film trwa godzine dwadziescia minut to licz sie z tym ze na polsacie czy tvn bedzie to 3 godziny wyjete z zycia!!!!
real / 87.205.224.* / 2013-05-21 00:14
TO NIE ABONAMENT, TYLKO KOLEJNY PODATEK ! Dworaki, Kwiatkowskie, Kraśki (i prezenterzy TVP Wiadomości za czasów PIS - aż się na wymioty zbierało za beztronność tychże) nie róbcie ludziom wodę z mózgu - TO NIE ABONAMENT !!! Nie płacę abonametu a dostaję usługę !? To horendalne nieporozumienie. Zresztą wszyscy Wam mówią - ZA CO MAMY WAM PŁACIĆ - za te liche programy, których nie oglądamy ?! Przestańcie ... o jakieś misji - niedobrze się robi ...
piotr126 / 77.254.162.* / 2013-05-20 16:58
kiedy powstawały telewizje satelitarne miałem nadzieje że tvp ze swoimi zasobami będzie dominująca na rynku medialnym a ja będę odpłatnie korzystał z ich przekazu ale prezesi tvp i rady nadzorcze z nadania politycznego byli idiotami zainteresowanymi złotymi kartami i kasą za bycie a nie za pracę i tak przy udziale polityków nie skorzystali z szansy istnienia i zarabiania chcieli żerować na opłacie wnoszonej przez społeczeństwo uważali że im wystarczy zdewastowali telewizję bo co było ambitniejsze to zniszczyli pozostał chłam i wycie i zdziwieni ze polacy nie chcą opłacać prezenterów za kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie nie wspominając o dyrektorach poszczególnych programów prezesów czy rady nadzorczej poza tym abonament rtv to relikt prl który był przecież bandyckim systemem w kapitalistycznej gospodarce płaci się za dobrze wykonaną pracę a nie za istnienie więc prezes tvp niech się bierze do pracy i stworzy komercyjną telewizję a jeden kanał powinien zostać publiczny opłacany przez budżet z podatków teraz wchodzi naziemna telewizja cyfrowa i tvp ma możliwość zaistnieć
Greg1234321 / 91.214.0.* / 2013-05-20 14:32
Zagrożeniem dla mediów publicznych są Kraśki, Lisy, Tadle i inne pseudogwiazdy sowicie wynagradzane. Media publiczne powinny funkcjonować tak jak komercyjne i nikt nie powinien na nie płacić. Misyjne programy katolickie Polacy mają w okrężnicy.
mirek178 / 109.231.1.* / 2013-05-20 14:24
Cyfryzacja - rewolucja w formie przesyłaniu sygnału telewizyjnego. Piękne hasło, ale ma drugie dno o którym nikt nie mówi no bo po co mieć na głowie protesty i demonstracje. Trzeba pokazać te dobre strony (których nie kwestionuję - zalety są ogromne). Zasłoną dymną są też takie gadania o zniesieniu abonamentu, i zwiększenie biadolenia, że nie wiedzą jak ściągać abonament. Prawda jest taka, że sygnału analogowego nie da się tak łatwo kodować/dekodować jak sygnału cyfrowego. Po przejściu na sygnał cyfrowy wystarczy włączyć kodowanie przesyłanego sygnału a wtedy jeśli nie opłaciłeś abonamentu i nie wstukałeś odpowiedniego kodu dekodującego sygnał to na ekranie telewizora zobaczysz komunikat "opłać abonament bo celebryci nie mają za co pić i ćpać". Życzę przyjemnego oglądania telewizji cyfrowej - oczywiście dopuki nie jest kodowana.
macka / 91.102.105.* / 2013-05-20 11:08
no nareszcie jest szansa ktoś rozsadny coś powiedział ale i chyba odważny?
HERBERT64 / 83.5.116.* / 2013-05-20 11:00
niech spółka akcyjna robi publiczne rozliczenie na co wydaje ściągnięte z dochodów ludności pieniądze apanaże kierownictwa nie powinny być opłacane z tej daniny przymusowej- partie polityczne jeżeli chcą się reklamować niech wykupują czas antenowy bo mają pieniądze z naszych kieszeni- zakodować sygnał telewizyjny oprócz wiadomości i komunikatów- obywatelom rozdać dekodery koszty dekoderów wliczyć do opłaty,-prezesi zatrudnieni na kontraktach a nie z nadania partyjnego
n. n. / 178.36.56.* / 2013-05-20 10:28
Ocho... szykuje się nowy podatek.
Sta_Bal / 217.172.245.* / 2013-05-20 10:27
Jak można płacić abonament za tak prymitywne programy ? Reklamy, powtórki głupie seriale i filmy z przed lat. Telewizja promuje dzieci aktorów okupujących seriale o żenującej.
TEKLA1005 / 5.173.156.* / 2013-05-20 10:26
JUZ DAWNO POWINIEN BYC ZNIESIONY I PLACE W TELEWIJI SREDNIA KRAJOWA A NIE MILIONY WIĘC LUDZIE REZYGNUJĄ Z TELEWIZJI PUBLICZNEJ NIECH KODUJĄ I NIKOGO NIE ZMUSZAJĄ DO PLACENIA NA SWOJE ITYCH GWIAZDECZEK TELEWIZYJNYCH GAZE JA NIE MAM TELEWIZORA I BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZĘ MAM KUPIC DEKODER LUB NOWY TELEWIZOR ? I JESZCZE PLACIC ABONAMENT ? ZARTY NIECH PADNIE ZAKLADY PADLY TO DLACZEGO TELEWIZJA NIE MOZE ? BO TRZEBA DAC IM MILIONY GDZIE POLACY ZARABIAJĄ1200ZLOTYCH ?
kult jednostki / 94.42.189.* / 2013-05-20 10:12
ostatnia sonda pokazuje, że 60% studentów chce wyjechac z Poslki za pracą !

najpierw NAM wybrali tego Antychrysta a teraz uciekają.
kult jednostki / 94.42.189.* / 2013-05-20 10:08
tuskowi się wydaje, że może kłamac, blefować, manipulować Polakami w nieskończoność !

KULT JEDNOSTKI. WŁADZA walnęła facetowi pod czaszkę.

zniszczył państwo, teraz wziął się za rodzinę i dzieci. to jakiś posłaniec ANTYCHRYSTA.
mic fm / 193.28.189.* / 2013-05-20 10:21
Kolejny naganiacz z PIS.. Darujcie sobie te komentarze. Jeśli w Polsce była by jakaś alternatywa to już dawno PO by nie rządziło. Jednak jak sobie przypomnę co wyprawiało PIS oczywiście z Kaczorem na czele to, aż mnie zatyka. W chwili obecnej PO zdaje sobie z tego sprawę i spokojnie bez presji robi swoje. Najlepsze co PIS mogło by dziś zrobić to pozbyć się Kaczora, co z reszta dawno już to powinna zrobić. Na pewno byście urośli w oczach społeczeństwa. Nawet jeśli się wam uda wygrać to jestem pewny , że Kaczor poprzez „Swą głupotę” ponownie cos palnie i wyfruniecie szybko z powrotem na bruk. Szkoda tylko , że to wszystko za nasze pieniądze..
nonick / 217.17.40.* / 2013-05-20 10:06
Zakodujcie telewizje publiczną i będzie po problemie. Jak ktoś zapłaci to będzie oglądał.
mic fm / 193.28.189.* / 2013-05-20 10:13
Pewnie.. powinni to zrobić szczególnie teraz, kiedy jest przejście na cyfrowe nadajniki(dekodery DVBT) .. Proste i 2 pieczenie na jednym ogniu.. Jednak TVP ma świadomość , że nikt za rozkodowanie nie zapłaci, bo po co nam TVP skoro nic tam nie ma . No może kilka programów , a może tylko przez sentyment je oglądamy .. Jak dla mnie abonament to nic innego jak lichwiarska metoda zbierania od nas kasy ...
bolektw / 91.232.90.* / 2013-05-20 10:05
To nie abonament tylko złodziejski podatek od zakupu telewizora. Jeśli jest to abonament to znaczy, że mam prawo jego wyboru i prawo rezygnacji jeśli dostawca programu mi odpowiada, a tak nie jest. Nie mogę decydować o dostawcy programu, mam to narzucone jak za komuny i muszę płacić czy chcę oglądać tvp czy nie. Komuna wróciłóa.
Elżbieta 1942 / 80.54.48.* / 2013-05-20 09:52
Rosną wpływy z abonamentu,bo przysylaja starszym ludziom listy z grożbą karalności sadowej.Starsze osoby stoją przy okienkach pocztowych i jedną ręką płacą a w drugiej mają list do KRRiT o rozłożenie im na raty.To skandal.Jest wiele takich którym przysługuje ulga o ktorej nie wiedzą.Nikt ich nie informuje no bo po co,prościej brać ich na zaskoczenie.
Skandal,wielki skandal kiedy żeruje się na ludziach słabszych.
analizer_stanu / 2013-05-20 10:23
dokladnie tak jest!! przykro ze w polsce dzialaja takie metody sciagania naleznosci od obbywateli. w szczegolnosci od obywateli starszych i schorowanych ktorych wystarczy postraszyc a oni odrywaja sobie jedzenie od ust zeby tylko zaplacic cos co jest im nie potrzebne tak naprawde ;/
jt / 78.8.40.* / 2013-05-20 10:22
Co się dziwisz?.W obecnej POlsce to normalka.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy