Forum Ani słowa o giełdzie - klub Moneyowców

Konkurs: Co cię ostatnio zaskoczyło, zdziwiło, rozśmieszyło?

Konkurs: Co cię ostatnio zaskoczyło, zdziwiło, rozśmieszyło?

Redakcja forum / 212.76.37.* / 2005-11-02 22:50
Co cię ostatnio zaskoczyło, zdziwiło, rozśmieszyło - opowiedz. Na ciekawe wypowiedzi odpowiadamy ciekawymi upominkami. Zapraszamy
Wyświetlaj:
alex / 2005-12-06 16:14
Zaskoczyla mnie reakcja rynkow w ciagu ostatnich paru dni. Wszystko wskazuje na to, ze zlotowka powinna spadac, a tutaj niespodzianka - rosnie. Nie chcialbym byc w skorze tych analitykow, ktorzy jeszcze jakis tydzien temu prognozowali rychla korekte aprecjacji naszej waluty. I co teraz powiecie panowie z WGI? O gieldzie to juz nie wspomne. dlugo oczekiwana korekta okazala sie jednym wielkim nieporozumieniem :) Nasza gielda rosnie w sile i poki co ma sie dobrze. Jak dla mnie to zaskakujace wydarzenia...
Wapniak / 83.28.151.* / 2005-11-24 12:00
Ostatnio, przypadł mi do gustu pomysł N.F.Z. o nie płaceniu szpitalom za reanimację i leczenie w pierwszych 12 godzinach...Słucham dość uważnie co się dzieje wokół ale ni ch....y nie mogę sie dowiedzieć kto to wymyślił. Może ktoś wie? Warto by było pomysleć o jakiejś nagrodzie tak wybitnemu urzędnikowi... Pracuje, nie marnuje czasu ani naszych pieniędzy... Kto za?
Do zobaczenia...
Grzegorz / 2005-11-16 19:17
To ja opiszę tu pewna zabawną sytuację drogową. Na skrzyżowaniu ze światlami zatrzymuje się biały Peugeot 106, którym kieruje młoda dziewczyna. Z zewnątrz niby zwyczajna 106-tka, ale... nad listwą ma niewielki, zupełnie niewidoczny napis Rally. Obok podjeżdża tuningowany VW Golf , choc to co prezentuje to obraza dla parwdziwie tuningowanych aut. Ilość spojlerów szpeci i odstrasza zarazem, pracę zajechanego silnika zagłusza szpanerski tłumik, który "próbuje" naśladować dźwiękiem samochód o dużej mocy, jednak z mizernym skutkiem. Całości wtóruje wszechobecna szpachla.

Trzech kolesi w Golfie zaczyna popis pod światłami. Kręcą silnik i jednoznacznie dają znać, że chcą się ścigać. Dziewczyna obok patrzy z zażenowaniem i w ogóle nie daje poznać po sobie, że zamierza uczestniczyć w tym "wyścigu".

W końcu zapala się żółte, potem zielone i... No właśnie. 106-tka rusza jak rasowe, sportowe auto, bez zbędnego pisku opon i znika w oddali, a naszym bohaterom samochód zgasł na starcie. Jakby tego było mało VW odmawia posłuszeństwa i nie chce odpalić. Trzej młodzieńcy wysiadają i spychają auto na bok, a ja po prostu skręcam się ze śmiechu.
Redakcja forum / 2005-11-17 20:32 / Administracja forum
Prosimy o adres - wyślemy upominek!
Teodora / 84.234.10.* / 2005-11-13 23:49
Niecały tydzień temu miała miejsce sytuacja,która mnie zaskoczyła,zdziwiła,a na końcu rozśmieszyła.Mianowicie po 4 latach posiadania partnerskiej karty BP postanowiłam ją zarejestrować,aby w przypadku zguby lub kradzieży nie stracić zgromadzonych na niej punktów.Wypełniłam stosowny formularz i oddałam pracownikowi stacji.Ledwo wróciłam do domu ,a zadzwonił telefon z tejże stacji ,że karta o podanym przeze mnie numerze została już zarejestrowana(3lata temu).Rejestracji dokonała pani Gabriela Nienarodzona,z datą urodzenia 2016 roku.Po kilku telefonach sprawa została wyjaśniona.Ale pozostało pytanie o osobę ,która wprowadziła te absurdalne dane do komputera.Zaćmienie umysłu? Poczucie humoru?Szkodliwe opary paliwa?...?
Dylan Hunt / 83.26.58.* / 2005-11-02 23:39
Zastanawiam się czy ten post tutaj czy w dziale najlepszy interes ?? Ostatnio (pracuje w "budżetówce" ) dowiedziałem się ze jak uda mi się w końcu po 12 latach :D:D zdobyć mgr to dostane 11 zł miesięcznie więcej :) studia średnio po około 5 do 8 tysięcy rocznie (bo młody nie jestem i na dzienne się nie wybieram) razy 5 lat daje coś około od 25 do 40 000 zł i wzwyż ... wiec tylko hmmm 303 i pół roku i studia się zwrócą :) no a potem to juz zarabiam na czysto ... - uczcie się dzieci, uczcie, ale jak się wyuczycie to "spierniczajcie" zagranicę :) (chyba patriotą nie jestem)
rozczarowana polka / 62.148.65.* / 2005-11-03 14:35
politycy i ich postępowanie. Prwadziwa komedia. Może kiedys Polański wyreżyseruje taki film pokazując wszystkie przywary polityków polskich.
Redakcja forum / 212.76.37.* / 2005-11-03 10:02
Jak najbardziej pasuje w tym dziale. Prosimy o adres, wyślemy upominek. Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o więcej
AndR / 194.242.62.* / 2005-11-03 07:50
Bez komentarza - ale nie wysokość podwyżki!!!

Najnowsze wpisy