Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Konkurs giełdowy na forum - zakończony

Konkurs giełdowy na forum - zakończony

Redakcja forum / 2006-06-19 07:55
Zasady minikonkursu:

UWAGA: W 9 i 10 TYGODNIU GRY GŁOSOWANIE DO NIEDZIELI - wyniki jak zwykle w piątek.
_____________________________________________________________________________



DO 8 TYGODNIA: Do wtorku każdego tygodnia można było typować, jaka spółka osiągnie największy wzrost wartości w danym tygodniu. W piątek sprawdzamy statystykę.
Punktacja:
I miejsce - za najtrafniejsze typowanie - 3 pkt.
II miejsce - 2 pkt.
III miejsce - 1 pkt.
Co tydzień sumujemy punkty każdego z graczy. Zwycięzca(y) z danego tygodnia otrzymuje gadżet Money.pl. Na koniec konkursu - nagrody.

Zapraszamy do zabawy! Wytypuj akcję, która osiągnie najwyższy wzrost w danym tygodniu. Sprawdzamy wyniki w piątek.
Wyświetlaj:
pawlus / 2006-06-20 21:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Biotonik, konsekwentnie
Igor | Evil Empire / 2006-06-20 14:21 / Ja sem gieldowy nietoperik
CPA czyli Capitalek nasz kofany :)
nefrees / 2006-06-20 13:24 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Idąc za Redakcją zachęcam do zabawy i typowania - mi do tej pory bardzo przyjemnie czyta się Newsweek'a (którego prenumeratę od dwóch miesięcy zawdzięczam Money) , za który (wstyd się przyznać) dopiero teraz bardzo dziękuję Redakcji forum.
Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam to obstawiania - swoją drogą dobry pomysł, by zrobić ten konkurs nie w czasie końcówki hossy, a na początku bessy, czy jak kto woli silnej korekty trendu wzrostowego. Może być ciekawie.
jędrzej / 2006-06-20 00:28 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
KGHM :-)
odlewniczy / 2006-06-19 23:31 / Uznany Gracz Giełdowy (I miejsce w konkursie giełdowym!)
obstawiam Lentex, z tego powodu ze ciezko bedzie innym spolkom dogonic dzisiejszy chory wzrost o 33%.

P.S. Droga Redakcjo uwazam ze konkurs bylby ciekawszy gdyby typy mozna bylo skladac tylko do niedzieli wlacznie. Byloby bardziej obiektywnie, a tak kazdy widzi...(lentex).
sosna / 2006-06-20 12:47 / Kupujący na górkach
Jeszcze do końca tygodnia po takich wzrostach może mocno spaść :P
Redakcja forum / 2006-06-20 08:35 / Administracja forum
Po 3 tygodniach możemy zmienić zasady i wybierać do niedzieli. Przez kolejne 3 tygodnie. A ostatnie 3 tygodnie - która ze spółek WIG20 osiągnie najlepszy wynik. Ale o tym będziemy informować o czasie.
hektor / 2006-06-19 22:11 / portfel / Twardy Komar na giełdzie
Mój typ STALEXPORT .
Janco / 83.16.194.* / 2006-06-19 22:11
MOSTALEXP=>ZDECYDOWANIE:)
Krzych / 2006-06-19 21:02 / Płoteczka na forum
TVN - dzisiejsze otwarcie 82.50
sosna / 2006-06-19 20:16 / Kupujący na górkach
Ja obstawiam Jupiter NFI, po ostatnich mocnych spadkach do końca tyg. powinien się odbić. Zobaczymy ;-)
littlephobos / 2006-06-19 19:26 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Obstawiam "Hutmen"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy