Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Konsolidacja, czy wybicie?

Konsolidacja, czy wybicie?

Money.pl / 2007-02-19 07:34
Komentarze do wiadomości: Konsolidacja, czy wybicie?.
Wyświetlaj:
zagi / 2007-02-19 09:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Qrna nie mogę się zalogować do KBCSecurities. Macie ten sam problem może?
gio / 2007-02-19 09:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry - witam wszystkich.
artos / 2007-02-19 09:18 / portfel / Bywalec forum
Co myślicie na temat PBG w kontekście przetargu na oczyszczalnie Czajka w W-wie. Startują w konsorcjum z Budimexem (nie wiem jaki podział%) za cenę ca 770 mln EUR. Ponoć W-wa ma na to z Unii jakieś 245 mln EUR. HGW w zeszłym tygodniu czy trochę wcześniej była w Brukseli by przedłużyć możliwość wykorzystnia tych środków ponad 2010 rok jak w planie, na co nie dostała zgody. Jak jednak widać złożona oferta przekracza jakieś 0,5 mld USD to co ma W-wa na przetarg, i teraz dwa wyjścia: unieważnić przetarg - i stracić 245 mln EUR; lub przyjąć ale dopłacić 0,5 mld EUR? W przetargu były ponoć dwie oferty druga Warbudu za ponad 850 mln EUR. Jeśli kosztorysy inwestoskie były na jakieś 245mln EUR to w tym przetargu mogą być niezłe marże, tylko czy w ogóle będzie wybór z tego przetargu? Wiecie coś więcej na ten temat?
freshcom / 2007-02-19 09:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zmiany w biopaliwach?http://www.pb.pl/news,20,6ba48122-50cf-4d38-afb7-6d0fff70e402.aspx
zbrozło / 2007-02-19 09:11 / Bywalec forum
"Od przyszłego roku biopaliwa wrócą do łask"
Artykuł w dzisiejszym Parkieci
zbrozło / 2007-02-19 09:11 / Bywalec forum
"Od przyszłego roku biopaliwa wrócą do łask"
Artykuł w dzisiejszym Parkieci
Kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-02-19 08:59
Witam wszystkich....Życze wszystkim kierunku północnego......Mam nadzieje że we Wrocku wypiliście za moje zdrowie...He,he
slaw / 2007-02-19 09:06 / Uznany Gracz Giełdowy
czeka cie długie życie w zdrowiu
pioslomc1 / 83.15.98.* / 2007-02-19 08:41
od kiedy sa notowania PP na BBID?
bollullos / 2007-02-19 08:32 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Popatrzcie na infa: będzie lustracja w spółkach GPW, najwięcej agentów było w paliwowych, służby ingerowały w gospodarkę. W końcu zaczął się raban i nie dziwię się ucieczce zagranicy, nie rozumieją, myśleli że inwestują w normalnym kraju a tu psychopatyczny koziołek matołek pokazuje wysokie ryzyko niedorozwiniętego rynku... Czy na Orlenie i Lotosie poleje się krew? Czy Karkosik albo Czarnecki nie okażą się tajnymi współpracownikami? Kaczopies zapowiada że ujawnianie potrwa w odcinkach do lata, a więc wielu wstrzyma się do tego czasu z inwestycjami. Mam tylko nadzieję, że nie ruszą mojego Millennium.
szczypiorek / 2007-02-19 09:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Uważaj z tym "Kaczopsem" bo posłowi PiS mogą się poczuć urażeni i będziesz miał sprawę za znieważenie!
bollullos / 2007-02-19 09:33 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Dobry start kariery politycznej - prześladowany przez Kaczostalina.
bojan76 / 2007-02-19 08:49 / Uznany Gracz Giełdowy
jak to gdzies przeczytalem, "Polska stała sie zakładnikiem indywidualnych problemów psychologicznych premiera i prezydenta" :)
gabrik / 2007-02-19 08:49 / portfel / Wierny Forumowicz
witam ja wiem że Kaczyńscy lubiani nie są ale niestety większosć naszych tuzów to pracą własnych rąk nie doszła do majątku także tych giełdowych ale to temat rzeka ,teraz może młodsi zrozumieją dlaczego my trochę starsi często wracamy do słowa komuna....
bollullos / 2007-02-19 09:06 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Ale mi dekomunizacja jest na rękę, uważam że mogłoby to podnieść nawet znaczenie firm z naszego okręgu. Jakby przejrzyście, odpowiednia instytucja ciesząca się powszechnym zaufaniem oświadczyła: było tyle a tyle agentów w spółkach, wykroczyli poza swoje uprawnienia, zostali zwolnieni, popełnili następujące wykroczenia... itp. Od teraz spółki są czyste. To by było super. I odpowiedni komunikat z komentarzem dla agencji zagranicznych, telefon informacyjny, strona www, to znaczy, pełna przejrzystość, powaga, profesjonalizm. A teraz? JAkieś znikające nazwiska, posądzenia, podejrzenia, półsłówka i półuśmiechy, made in Poland. I Świrnięty koziołek, który mógłby w filmach grać seryjnego mordercę. Kto im uwierzy, że nie mataczą dalej? Nikt.
flugo / 2007-02-19 09:18 / portfel / Dziecko hossy
Maciarenko jest agentem- z jednym tylko zadaniem- rozwalić polska prawicę- prosze o zwrócenie uwagi w jakich partiach się pojawiał i gdzie te partie są teraz.
slaw / 2007-02-19 08:35 / Uznany Gracz Giełdowy
spokój i cisza bez wpływu moim zdaniem. A myślisz że na świecie to co sie w takich spolkach dzieje. dokładnie to samo
bollullos / 2007-02-19 08:48 / portfel / Uznany Muł Pancerny
myślę że nie robią w mediach takich cyrków przy byle okazji.
Big Lebowski / 2007-02-19 08:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
firmy ktore maja mocny zagraniczny akcjonariat nie maja sie czego obawiac...
pietrut / 2007-02-19 08:30 / Bywalec forum
Witam wszystkich uczestników forum:
witam tych co byli i tych co nie byli na wieczorze intelektualnym
witam tych co przyszli piersi a wyszli ostatni
witam tych co wyjść nie chcieli"Towarzystwo niewyrzucalnych" nich
witam tych co mówili i tych co gadali
witam tych co dostali "szwendaczka" i noc Wrocka była
ich domem/nie ukrywam że ci są mi szczególnie bliscy/
witam tych podobnych zupełnie do nikogo bo w jest wielkość
i nadzieja tego społeczeństwa
witam tych wszystkich fantastycznych ludzi z którymi miałem
przyjemność być tego niezapomnianego wieczoru
Wszystkim wam serdecznie dziękuję
a teraz życzę zieloności i do "roboty"
mikus / 2007-02-19 08:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzień doberek,
mam pesymistyczny obraz sesji jak pogoda za oknem, ale może popołudnie będzie lepsze :)
Życzę całego dnia słonecznego i zielonego.
siepan_wlasciwy / 2007-02-19 08:09 / Uznany Gracz Giełdowy
witam wszytskich i kazdego z osobna. slaw, dlaczego nie tak mialem wygladac ;) chociaz ja tez sobie Ciebie zupelnie inaczej wyobrazalem. wszyscy mnie uczestnicy zaskoczyli mnie na plus. i swietnie sie czulem w waszym gronie. jeszcze raz dzieki.
slaw / 2007-02-19 08:35 / Uznany Gracz Giełdowy
Siepan - no nie wiem jakoś inaczej sobie wyobrażałem
siepan_wlasciwy / 2007-02-19 08:23 / Uznany Gracz Giełdowy
i jeszcze slowo do orzelka w nawiazaniu do autka. zapomnialem ze dokladalem jeszcze lotke na tylna klape bagaznika.
drolcak / 2007-02-19 08:07 / portfel
Witam,
Dzis powinno byc dobrze. Dwa pozytywne infa z Pamapolu :) Od 2 tyg wyzsze obroty, czyli dzis lecimy w gore..
Igor | Evil Empire / 2007-02-19 08:01 / Ja sem gieldowy nietoperik
Witam i pozdrawiam, ech nie mialem mozliwosci pisania w weekend, ale szkdoa ze i mnie tm nie bylo z chlopakami ale no coz, mam nadzieje ze zdjecia sie pojawia na jakies stronce money jak nie to bede chopakow meczyl :P

A teraz zycze wszystkim zieleni.Wracam do pracy papa
Big Lebowski / 2007-02-19 07:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim... chcialem powiedziec wszystkim - jest poniedzialek a to oznacza - do pracy Rodacy...
zbrozło / 2007-02-19 07:51 / Bywalec forum
Dzień dobry
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zwłaszcz uczestników spotkania we Wrocławiu
mam nadzieje że następne będzie bliżej Warszawy
Dla zainteresowanych polecam w dzisiejszym Parkiecie
bardzo pozytywny artykuł o Żurawiach
wim / 83.31.141.* / 2007-02-19 07:35
Karkosik = bóg giełdowy? Paranoja. Owczy pęd jak to mawiał jeden prezydent.
izrael / 2007-02-19 07:41 / Tysiącznik na forum
może i owczy ten pęd ale jaki dochodowy.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy