Forum Forum finansoweInne

Konto firmowe Inteligo - propozycja dla small biznesu

Konto firmowe Inteligo - propozycja dla small biznesu

Wyświetlaj:
azswfhu555 / 83.4.81.* / 2009-08-07 10:31
Mam konto osobiste w inteligo. Żona też ma tam konto i mamy opcje "konto wspólne" (mamy wglądy w swoje konta). Chcialem otworzyć konto firmowe na spółke cywilną którą prowadze z kolegą. Po złożeniu wniosku byłem co tydzień bezczelnie okłamywany że dokumenty "właśnie wczoraj wyszły" (co tydzien ten sam tekst). Po 2 miesiącach (jakiś taki cierpliwy bywałem wtedy...) dokumenty doszły i co sie okazało? Mając konto osobiste w inteligo nie można wydzielic tak firmowego aby moj wspólnik nie miał dostępu do mojego konta osobistego oraz konta mojej żony :) !!! Kpina.
konto inteligo / 193.109.225.* / 2009-08-09 17:12
Jeżeli chodzi o konto firmowe w Inteligo otwarte na spółkę cywilną, to jest tylko jedna osoba umocowana do dysponowania rachunkiem, więc jeśli to będzie Pan, to Pana wspólnik nie będzie miał w ogóle wglądu w to konto, bo tylko Pan będzie miał dane do logowania (te same, które służą do obsługi zarówno konta indywidualnego, jak i wspólnego), natomiast jeżeli, to Pana wspólnik byłby osobą umocowaną do obsługi tego konta, to dostanie swoje dane do logowania i obsługi konta, i wtedy będzie miał wgląd tylko w to konto firmowe i nie będzie miał dostępu do Pana kont prywatnych, natomiast wtedy Pan nie będzie miał w ogóle dostępu do konta firmowego. Rozumiem, że Pan jest osobą upoważnioną do dysponowania rachunkiem, więc tylko Pan ma wgląd w to konta, Pana wspólnik niestety nie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: