Forum Forum finansoweBanki

Konto osobiste?

Konto osobiste?

Arde / 178.36.36.* / 2013-06-24 00:35
Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą konta. Dotychczas operowałem na koncie w mBanku lecz częste zmiany regulaminu, różnego rodzaju podwyżki i kombinowanie często za plecami klientów mnie zmęczyły.

Moje wymagania:
-Darmowe przelewy ( ale to już standard a nie przywilej )
Dobrze by było gdyby istniały darmowe przelewy natychmiastowe ale może to być za wiele.
-Darmowe bankomaty ( krajowe wystarczą chociaż miłym dodatkiem byłyby darmowe bankomaty na świecie )
- 0 opłat za posiadanie konta i karty płatniczej, różnie bywa i czasami nie wydaję dużo pieniędzy płacąc kartą, nie chciałbym później mieć zabieranych po 3/5 zł z mojego rachunku.
- Dobrą współpracę z serwisami takimi jak Allegro ( mBank dobrze współpracuje, Kredyt Bank zaś ma system wyświetlania danych z PayU co skutkuje koniecznością przepisywania wszystkiego ręcznie ( poprzez kopiuj-wklej ec ), w porównaniu z mBankiem to żenada )
- Możliwość podpięcia rachunku oszczędnościowego do konta ( czyli: osobiste + oszczędnościowe ) gdzie przelewy z rachunku jednego na drugi są natychmiastowe ( jak w mBanku )oraz bezpłatne ( w mBanku przy eMax Plusie darmowy jest tylko jeden w miesiącu, kolejne kosztują 5 zł ).
Wyświetlaj:
Arde / 178.36.36.* / 2013-06-24 23:38
Alior Sync pięknie wygląda ale ukryte opłaty już nie tak pięknie.
Powiedzcie lepiej jak to jest z tym cashbackiem i jakie sumy muszę wpłacać co miesiąc regularnie by funkcjonował oraz jakie są opłaty za płatnicza/debetową/PayPass
Zespół Alior Sync / 213.158.216.* / 2013-06-25 15:08
Zespół Alior Sync: Witaj, w Alior Sync otrzymasz 5% cashback za zakupy online dokonane kartą, szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie: http://static.sync.pl/attachment/Regulamin_Uslug_Alior_Sync.pdf. Aby korzystać z usługi cashback wystarczy co miesiąc przelewać na rachunek wynagrodzenie lub stypendium z uczelni. Karta wydana do rachunku Alior Sync jest bezwarunkowo darmowa. Pozdrawiamy, Zespół Alior Sync.
prefis / 95.48.157.* / 2013-06-24 08:27
Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?

* Zwracamy Ci 5% od wszystkich zakupów w Internecie, gdy będziesz płacił kartą lub wykonywał błyskawiczne płatności w opcji Płacę z Alior Sync. Zwrot środków możesz otrzymać bezpośrednio na konto lub w postaci zwrotu kwot doładowań telefonu (zrealizowanych przez naszą bankowość internetową lub mobilną). Zakupy w Internecie będą teraz jeszcze bardziej opłacalne niż płacenie gotówką.
* 0 zł za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
* Darmowa karta debetowa umożliwiająca płatności internetowe oraz płatności zbliżeniowe PayPass, a dodatkowo możesz zamówić darmową naklejkę zbliżeniową, nakleić na telefon i płacić zbliżeniowo bez konieczności noszenia przy sobie portfela
* Wirtualny Oddział - kontakt z osobistym doradcą przez 24h na dobę za pomocą połączenia video, audio lub chatu. Nie tylko porozmawiasz o produktach lub warunkach umowy, ale możesz także wypełnić dokumenty i skorzystać z dowolnego produktu zupełnie jak w oddziale tradycyjnego banku!
* 0 zł za rewolucyjne funkcje bankowe, które ułatwią Ci życie
* Strefa Rozrywki - klienci banku Alior Sync mają darmowy i nieograniczony dostęp do filmów i muzyki on-line, a najlepsze gry otrzymają z 40% zniżką!
A ponadto:
Przelewy na portalu Facebook!
Poznaj pierwszy na rynku system z możliwością realizacji przelewów na portalu Facebook. Chcesz oddać koledze pieniądze za obiad lub imprezę? Tylko w Alior Sync zrobisz to w kilka minut, bez wylogowywania się z Facebooka. Sprawdź:
dolinku.pl/aliorsynckonto
polecambomam / 77.253.57.* / 2013-06-24 08:06
Proponuję konto w Alior Sync. Jeśli już masz jedno konto, to w Alior Sync możesz założyć nowe całkowicie przez internet (ja jednego dnia złożyłam wniosek i wykonałam przelew potwierdzający, a następnego dnia dostałam zwrot i konto było aktywne; po niecałym tygodniu dostałam kartę ). Spełnia większość wymagań. Z tym, że pierwszy przelew z konta oszczędnościowego na osobiste jest bezpłatny a kolejne za 1 zł. 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu za 0 zł. Bankomaty za 0 zł. Więcej w tabeli opłat i prowizji: http://static.sync.pl/attachment/Tabela_Oplat_i_Prowizji.pdf

Do tego przelewy na Facebook i na adres e-mail (dzięki integracji z systemem PayPal ).

link do wniosku: http://izap.ebrokerpartner.pl/short/llkh

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: