Forum Forum finansoweKonta

konto osobiste w Alior Banku opinie

konto osobiste w Alior Banku opinie

hazzz / 2011-09-30 10:33
myślę o założeniu konta w Alior Banku, ale nim to zrobię chętnie poznam Wasze opinie, czy jesteście zadowoleni z usług tego banku? faktycznie są jednymi z najtańszych na rynku?
Wyświetlaj:
g / 5.172.186.* / 2015-10-13 15:39
Odradzam wszystkim prowadzenie rachunków w Alior Banku. Zatrzymali mi przelew zlecony w środę o godz.8 (w celu weryfikacji), o czym poinformowali sms-em o godz. 17.54 wskazując do kontaktu infolinie, która jak się okazało nie ma uprawnień do takowej weryfikacji. Podobnież do mnie dzwoniono, dziwne bo nie miałem informacji o połączeniach przychodzących. Po złożeniu reklamacji otrzymałem kilka "strzałów" - ze 3 bez możliwości odbioru, po jednym sygnale mojego dzwonka rozłączano rozmowę. Przelew mi uruchomiono dopiero po mojej wizycie w banku w piątek, ale ze względu na weekend został zrealizowany dopiero w poniedziałek. Zero wyjaśnień ze strony Banku dlaczego. Potrzymali gotówkę bez oprocentowania. Rozumiem, że musieli nazbierać kasę aby mi oddać, ale chociaż powinni odsetki mi naliczyć, a tak to czuję się oszukany przez Bank, czyli WYŻSZĄ KULTURĘ BANKOWOŚCI. O swoją kasę trzeba prosić, owszem wpłacić można, ale w drugą stronę to ... powolutku.
Anna Zoelińska / 195.116.33.* / 2015-08-05 13:26
Złodzieje, oszuści , kanciarze. Spóźniłam się trzy dni z zapłatą 7 raty za telewizor (zdarza się - sytuacja losowa). Nie przysłali mi przypominającego SMS tylko od razu wysłali list za 25 zł plus 10 zł za to, że zadzwonili do mnie z przypomnieniem o nie zapłaconej racie oraz doliczyli czterokrotność wysokości stopy kredytu NBP za te trzy dni opóźnienia. Często kupuję sprzęt na raty i jeszcze nigdy żaden bank tak się nie zachował. NIGDY WIĘCEJ ALLIOR BANK.
agaam / 83.24.100.* / 2015-09-02 11:59
Nie jestem w żadnej konkurencji, jestem klientem tego Banku, bo wzięłam kredyt na zakup komputera, i cholera bardzo żałuje !!!.
Przed chwilą zadzwoniła do mnie jakaś panienka z Alior Banku i poinformowała mnie, że z powodu 1-dniowego opóźnienia wpłaty w wysokości 80 zł, bo powinnam wpłacić ostatnią ratę do 1 września, muszę teraz zapłacić koszty upomnienia wysokości 10 zł, nawet nie wysłali żadnego monitu pocztą, ale i tak za ten dzisiejszych ich telefon będę musiała 10 zł uiścić , jakby do cholery nie mogli wysłać przypomnienia SMSem chociażby... .... UWAŻAM ZE JEST TO ZWYCZAJNE WUŁUDZANIE PIENIEDZY, ten bank chyba jest bankrutem, że ma takie procedury ....
UWAŻAM ,ze w końcu polski rząd powinien wziąć się za banki, które tak działają.
Agnieszka AMZ
Kosmita992 / 188.146.10.* / 2015-09-03 14:03
Skoro nie pilnujesz terminów spłaty to się nie dziw, że potem musisz ponosić koszty przypomnień. Za monit listowny zapłaciłabyś więcej, więc następnym razem po prostu pamiętaj o zapłacie w odpowiednim terminie.
gość779 / 178.42.210.* / 2015-06-11 16:34
Najgorszy Bank z jakim się w życiu spotkałem.Na początku jest tylko ładnie pięknie,a rzeczywistość jest zupełnie inna chamstwo i arogancja zero inteligencji.Regulamin jest tylko na papierze nijak się ma do rzeczywistości.Naliczają opłaty których nie powinni pobierać,na zamknięcie konta mają 30 dni kalendarzowych niestety tak się nie dzieje jak nikt nie reaguje to konto nadal jest otwarte tylko po to aby wyłudzać od biednych ludzi pieniądze,ale na rozpatrzenie reklamacji to penitent musi czekać 30 dni roboczych a opłaty w tym czasie nadal są naliczane.Zdecydowanie nie polecam tego banku
Jerzyk_W / 79.185.247.* / 2015-05-26 22:18
Bardzo dobry Bank do obdzierania klientów. Przesłanie przelewem Internetowym 100 USD do innego banku w Polsce za rewelacyjnie niską opłatą 34,10 USD = "wyższa Kultura" Bankowości. Dodatkowo opłaty za prowadzenie konta Indywidualnego z kartą 8 zł/m-c, opłata za kartę 6 zł + 8 zł=14 zł/m-c oraz za wypłatę w obcym bankomacie 3 zł. Coś się złego porobiło. Ja wypowiadam wszystkie umowy, bo nie lubię zmiany warunków bez zgody klienta. Nie dam się więcej obdzierać. Pozostali członkowie rodziny też.
aloj322 / 195.242.138.* / 2015-02-11 10:21
Witam, na wstępie pragnę wszystkich zainteresowanych tym bankiem ostrzec przed nim. Miałam w tym banku kredyt ratalny który spłaciłam wcześniej 11.12.2014 złożyłam pismo o zwrot kosztów za niewykorzystane ubezpieczenie oraz zwrot nadpłaty , dziś mamy 11.02.2015 a ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu nadpłaty oraz pieniążków za niewykorzystane ubezpieczenie.
Mimo chodzenia do banku otrzymywałam informację że w dniu dzisiejszym będę mała zrobiony przelew i tak
przez cały miesiąc .
Do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam ale nie mam zamiaru tego tak zostawić , jak będzie trzeba pojadę do warszawy i tam zrobię awanturę ALIOR BANK to nie bank tylko jakaś kpina .
A co najlepsze nie jestem jedyną osobą z którą ten bank tak postępuje.
Więc PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.
Jola T.
Wasyl12 / 213.158.222.* / 2015-02-12 15:35
Na Twoim miejscu dzwoniłbym na infolinię do skutku żeby wyjaśnić sprawę. Może brakuje jakiegoś detalu w papierach i sprawa stanęła w miejscu.
Skarga / 194.149.88.* / 2014-12-01 11:19
Odnośnie ogólnej obsługi w tym banku słów kilka. W centrum Poznania na przy ul. Kantaka 1 obsługa jest znośna, ale na Opieńskiego w Alior Express "opiekunowie klienta" banku są mało poważni. Chciałam wypłacić niewielką sumę z konta, to "opiekun klienta" Klaudia R. powiedziała mi, że nie mogę, bo to jest NIEZGODNE Z PROCEDURAMI. Innym razem chciałam przelać z ich banku na konto tego samego Alior Banku - powiedziała to samo, "NIEZGODNE Z PROCEDURAMI". Powiedziałam jej, że w centrum Poznania na ul. Kantaka nie mieli z tym problemu to powiedziała, że te osoby łamią procedury. To jakieś żarty, ale jak klient się spieszy,to to nie jest śmieszne. Przecież banki zajmują się przelewami i wypłatami? KOGO ONI TAM ZATRUDNIAJĄ? Jeżeli bank się szanuje, to nie zatrudnia takich osób!!!
FKenneth / 89.171.13.* / 2014-12-02 13:52
Myślę, że nie ma co wysnuwać ogólnych wniosków o Banku (czy jakiejkolwiek innej instytucji) na podstawie opinii o jednym czy drugim pracowniku, szczególnie że banki zatrudniają parę tysięcy osób. Ja już parę spraw załatwiałem w oddziale Aliora i nie miałem takich problemów.
Travis34455 / 195.65.230.* / 2014-11-12 16:59
Próbowałem założyć konto w Kantorze w
Alior Banku. Kompletna katastrofa. Najlepiej trzymać się z daleka[...]
Niby założyłem konto, ale nie mogę wejść bo ponoć podałem zły numer telefonu. Szcfzerze odradzam!!!!


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

jan342 / 78.30.100.* / 2014-12-27 08:17
od nowego roku bank podnosi opłaty za wszystkie konta chcesz mieć tylko lokatę i tylko to musisz bulic za konto którego faktycznie nie używasz nie polecam
Klajent / 46.205.72.* / 2014-11-19 17:03
Założenie konta to naprawdę żaden problem, no ale jak widać niektórych to przerasta. Ja mam konto w Kantorze Aliora już od jakiegoś czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów.
APulew / 178.181.148.* / 2014-11-18 16:46
Założenie konta to naprawdę żaden problem, no ale jak widać niektórych to przerasta. Ja mam konto w Kantorze Aliora już od jakiegoś czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów.
tryt / 89.67.208.* / 2014-08-26 13:38
Dziękuje wszystkim za opinie.
Właśnie stracili klienta, zostaje tam gdzie jestem.
jan76769 / 31.61.129.* / 2014-09-26 19:37
hahahahaha czytam opinie każdego banku i dochodze do wniosku że wszystkie są do du.... hahahahaha no nie ma banku żeby jakieś pochwały były najlepiej w skarpete odkładac żenada
mis559 / 93.154.157.* / 2014-09-19 00:04
Dzieki wszystkim za opinie
ten bank sobie odpuszczam:)
ryszardmaciej51 / 83.5.0.* / 2014-08-20 21:06
Ku przestrodze - alior bank pootwierał aliorexpresy szumu było dużo, Aliorexpresy czynne do 21-00 dziś chciałem o 19-50 wpłascić abu mieć pieniądze na zapłacenie podatków i dowiedziałem się, że nie mogę wpłacić, bo ustalili (po cichu), że wpłaty do 18-00 a oddział czynny jest do 21 żebym mógł założyć atrakcyjną lokatę.- Jeśli chcesz się pchać w to szambo zapraszam, ja jutro wypowiadam umowę. Pozdrawiam
zgroza / 83.25.217.* / 2014-08-05 20:53
Oszuści i złodzieje. Konto bezpłatne którego nie korzystałem -naciągnęli mnie telefonicznie na jego założenie. Po dwóch latach odezwali się po opłaty za prowadzenie. Telefonicznie czy korespondencyjnie nie mogę zlikwidować konta muszę jechać do oddziału. Mam konto w mBanku i zero problemów.
maria 2016 / 78.131.179.* / 2016-05-04 11:58
kupiłam na raty towar a kredyt na 10 miesięcy rozłożony i płacę przed terminem a oni codziennie dzwonią i codziennie przysyłają upomnienia płatne 30zł każde że nie płacę według dat i ciągle mam zadłużenie. mije tłumaczenie w banku że to jest płacone i z wyprzedzeniem miesięcznym a oni mają to w głębokiej studni
pabllo176 / 83.6.152.* / 2014-08-04 13:24
nie polecam tego banku przy zamknięciu konta, okazało się, że została nadpłata 1,30 zł i państwo nie wiedzieli co z tym co zrobić nie poinformowali mnie i dopiero po dwóch miesiącach przysłali sms że zalegam z płatnością w banku za dwa miesiące. Wcześniej wypowiedzenie było weryfikowane przez pracownika banku stwierdził, że jest wszystko w porządku, jak również zostało napisane w/g wzoru ze strony banku.
RENIA1002 / 81.190.174.* / 2014-07-26 09:22
ALIOR TO OSZUŚCI,OSZUKALI MNIE
kris05 / 109.241.18.* / 2014-05-18 10:13
ALIOR BANK TO OSZUSI I NACIAGACZE , ZACZELI MI NALICZAC 20 PLN!!!!!ZA SPRAWDZENIE SALDA!!!!WCZESNIEJ BYŁO 5!!!!I TAK ZA DUŻO .....
Dominikacz / 178.235.112.* / 2014-06-30 20:44
Aktualnie korzystam z konta bezpłatnego i kredytu gotówkowego a także spłacam dwa kredyty na zakup towarów. Mam już negatywne uwagi, ale jeszcze zobaczę czy rozksięgują mi nadpłatę rat z dniem zgłoszenia, czy z dniem kiedy oni znajdą czas na rozksięgowanie. Oczywiscie to wiąże się z utratą przez nich odsetek. Przypuszczam ,że bedą odwlekać . Ale chciałabym się mylić. To zadecyduje czy będę w przyszłosci ich klientką.
białystok / 94.254.197.* / 2014-05-09 17:07
Od kilku lat korzystam z tego banku i z przykrością stwierdzam, że jakość obsługi jest coraz gorsza. Nieczynne "okienka" i coraz dłuższe kolejki.
Kafes / 213.238.103.* / 2014-04-29 08:57
Byłem wczoraj wpłacić wynagrodzenie dla mojej norweskiej księgowej na polskie konto w Alior Banku w necie pisało że obca wpłata na konto w Alior Banku jest z prowizją zerową wpłacając Pani w okienku zażądała dodatkowo 8 zł za wpłatę zdziwienie mnie ogarnęło, no i kasjerka z wyniosłą miną mnie obsługiwała no bo chyba lepszy status społeczny ma i ego wysoko postawione a obsługa mnie czyli norweskiego robola jest poniżej poziomu jej godności PS Alior Bank w Poznaniu róg Wyspiańskiego na pewno u was konta nie założę pozdrawiam serdecznie Robol

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: