Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Konto w banku niepotrzebne. Pieniądze lepiej trzymać w materacu

Konto w banku niepotrzebne. Pieniądze lepiej trzymać w materacu

Wyświetlaj:
Ni ma głupich / 77.254.45.* / 2013-05-12 13:56
Przynajmniej Włosi są mądrzy, bo po konfiskacie depozytów np. o połowę, ich 100 euro w kieszeni pozostaje, a w banku zamienia się w 50 euro.

Do tego nie są narażeni na inwigilację co robią ze swoimi pieniędzmi, gdzie ile, na co je wydają itd., na nagłe oczyszczenie konta przez hackerów, czy brak dostępu do pieniędzy jak wyłączą dostęp do konta, prąd itp.

A przy zerowych stopach procentowych gra przestaje być w ogóle warta świeczki, a trwająca deflacja i tak powiększa wartość posiadanego pieniądza.
Dewotka333 / 88.156.113.* / 2013-05-12 13:09
Na szczęście żyjemy w polskich realiach, kto nie przechowuje pieniędzy w banku, ten ich nie ma, badz stałe wpłaca na konto radia Maryja
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Czas włączyć myślenie i rozum, jak się go ma / 77.254.45.* / 2013-05-12 14:07
Jedynego radia z którego można się czegoś dowiedzieć, dlatego jest najbardziej demokratyczną rozgłośnią, bo utrzymywane jest przez samych słuchaczy, którzy mogą się swobodnie wypowiadać w najistotniejszych sprawach ich dotyczących, posłuchać interesujących audycji na istotne tematy, a nie być tumanieni w innych przez kakofonię z piekła rodem na tę samą nutę i szmirę dla bezmózgowców, za co i tak wszyscy muszą płacić, nawet jak nie słuchają czy oglądają, bo w kosztach produktów tam reklamowanych.
P.Orawski / 89.76.130.* / 2013-05-12 09:41
"Instytut analiz rynku finansów i handlu z Mestre na północy Włoch" ... to tak, jakby napisać o instytucie NN (na przykład IGeografii) z Wrzeszcza na północy Polski ! Wrzeszcz jest podobną dzielnicą Gdańska jak Mestre dzielnicą Wenecji
Kotfilemon1029 / 88.156.113.* / 2013-05-12 13:06
Pewnego dnia, obudzilem sie ze świadomością ze to Włosi najbardziej znają sie na zarabianiu. Założyłem rachunek w banku Pekao SA i moje życie odzyskalo swój dawny blask a ludzie stali sie lepsi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gość1 / 79.185.171.* / 2013-05-12 09:38
Ja trzymam pieniądze na koncie. I jest to absolutnie nieopłacalne, chociaż w banku mówią że warto. Jak ktoś nie musi to konta lepiej nie zakładać.

Najnowsze wpisy