Forum Forum finansoweKonta

Konto w BZ WBK-opinie...

Konto w BZ WBK-opinie...

moneyka / 2009-10-18 20:02
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?Z góry dziękuję?
Wyświetlaj:
byly klient / 83.242.112.* / 2013-09-18 15:07
NIE POLECAM przy rezygnacji musiałem jeszcze dopłacić ponieważ kartę mi wcześniej zabrano a miałem nią zrobić transakcje by było za free
Marcin406 / 31.175.115.* / 2013-09-07 10:38
nie wiem, czy nadal się zastanawiasz, ale moje opinie o tym banku są malo pochlebne. i takie były od początku, uważam, że posiadanie tam konta i branie kredytu to był bardzo kosztowny błąd. za późno trafiłem na to http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,50
wiktoriaa144 / 213.216.75.* / 2013-07-08 16:42
Posiadanie konta i karty kredytowej w tym banku było jednym z najgorszych doświadczeń w kontaktach z instytucjami finansowymi jakie do tej pory miał mój mąż. Z powodu bliżej mi niezrozumiałego błędu pracownika pieniądze, które wpłacił mój mąż w kasie ( i a jakże dostał potwierdzenie) nie wpłyneły na jego konto. Odzyskiwanie tych pieniędzy trwało pól roku i ponad 10 wizyt w banku, bo zawsze był jakiś problem. Poziom niekompetencji pracowników i poczucie odpowiedzialności za swoje błędy są karygodne
B3zimi3nny / 77.254.76.* / 2013-06-06 23:44
ODRADZAM !!!

Mam konto "wydajesz & zarabiasz"

W tym miesiącu wykonałem 33 przelewy, standard opłaty, allegro itd...

Koszt prowadzenia konta to:

Opłata za smsKody. 33 szt. -6,60
Opłata miesięczna za kartę -5,00
Opłata za Przelew24 -15,00
Opł. za przelew ELIXIR - BZWBK24 -2,00

RAZEM: 28,6 zł !!!

W miesiącu za darmo jest 5 SMS kodów.

Zmiana numeru komórkowego do SMS kodów wymaga wizyty w banku ponieważ, brak możliwości zmiany po zalogowaniu do konta, z tego co przeczytałem na forum banku, jest to "niebezpieczne". Czyli sami potwierdzają, że mają liki w bezpieczeństwie i ich szyfrowane połączenie HTTPS jest marne?

Generalnie jeśli ktoś chce biegać do banku, czekać w kolejkach (w zeszłym tyg zmieniałem numer kom. do SMS kodów, czekałem 15min !!!) i płacić sporo za prowadzenie konta to tak to konto jest dla Ciebie.

Ja U C I E K A M !!!!
gatita / 185.23.148.* / 2014-01-03 22:59
gdybyś ty był właścicielem banku pozyczałbyś kasę bez zarobku???????zastanów się...kazdy bank zarabia w przeciwnym razie nie byłoby żadnego banku na rynku,halo!!!!
gatita / 185.23.148.* / 2014-01-03 22:35
ja mam konto i kredyt w tym banku;zero za założenie konta i zero prowizja za udzielenie kredytu,co miesiąc kasa od banku na koncie w sumie 2zł miesięcznie nie wiem o co chodzi!!!!!!!
Mirella581 / 89.65.70.* / 2013-08-19 17:48
Witam

ja chyba też uciekam!!!!!
A na dodatek mam ciĄgłe problemy z logowaniem, MASAKRAAAA
gatita / 185.23.148.* / 2014-01-03 23:04
uciekaj,najlepiej do ing tam cię okradną nawet z gaci
AMMM / 46.113.229.* / 2013-08-01 10:22
Potwierdzam jeśli chodzi o konto "wydajesz & zarabiasz"!!!
B3zimienny / 77.254.76.* / 2013-06-06 23:42
ODRADZAM !!!

Mam konto "wydajesz & zarabiasz"

W tym miesiącu wykonałem 33 przelewy, standard opłaty, allegro itd...

Koszt prowadzenia konta to:

Opłata za smsKody. 33 szt. -6,60
Opłata miesięczna za kartę -5,00
Opłata za Przelew24 -15,00
Opł. za przelew ELIXIR - BZWBK24 -2,00

RAZEM: 28,6 zł !!!

W miesiącu za darmo jest 5 SMS kodów.

Zmiana numeru komórkowego do SMS kodów wymaga wizyty w banku ponieważ, brak możliwości zmiany po zalogowaniu do konta, z tego co przeczytałem na forum banku, jest to "niebezpieczne". Czyli sami potwierdzają, że mają liki w bezpieczeństwie i ich szyfrowane połączenie HTTPS jest marne?

Generalnie jeśli ktoś chce biegać do banku, czekać w kolejkach (w zeszłym tyg zmieniałem numer kom. do SMS kodów, czekałem 15min !!!) i płacić sporo za prowadzenie konta to tak to konto jest dla Ciebie.

Ja U C I E K A M !!!!
ja516 / 83.27.0.* / 2013-05-25 18:40
w WBK są najwięksi złodzieje!!!!
rajdowiec_wrc / 2013-05-17 10:57
ja zalozylem konto w bzwbk po to aby miec dostep do karty prepaid dzieki ktorej moge kupowac taniej bilety lotnicze na samolot w ryanairze :) znacznie taniej wychodzi a konto calkiem calkiem fajne jest:)
budomontaz / 2013-05-17 10:54
Rzecznik Klienta
Bank Zachodni WBK

Pl. Andersa 5 
61-894 Poznań

dotyczy: pisma znak BZWBK/013238/13_1 z dnia 23 kwietnia 2013 roku

Po zapoznaniu się z treścią Waszego pisma z dnia 23 kwietnia 2013 roku, stwierdzam z przykrością, że przyjęty przez Wasz bank system oceny skarg i zażaleń traktujący w sposób automatyczny wszystkich klientów w sposób „…jest nam niezmiernie przykro…”, ale rację ma tylko bank, bo jesteśmy przekonani, że jesteśmy instytucją zaufania publicznego.

W piśmie swoim uznaliście w sposób niezmiernie dobitny, że Bank Zachodni WBK jest tylko dystrybutorem towarów i produktów handlowych i nie interesuje Was w ogóle czy te produkty są wiarygodne, gdyż Bank „… nie ma wpływu na ich wyniki”. To tak jakby piekarz sprzedawał bułki i nie ponosił odpowiedzialności czy to pieczywo jest świeże, dobre, zdrowe, czy też i nie. On tylko przecież „tylko” sprzedaje, chociaż jako piekarz brał udział w ich wyprodukowaniu. Tak właśnie postępuje Bank Zachodni WBK – sprzedaje produkty, ale nie chce ponosić odpowiedzialności za uczciwość produktów. Z udzielonej odpowiedzi wynika, że Bank nie sprawdza, czy oferowane przez Bank produkty nie są nastawione wyłącznie na okradanie klientów. Przecież Bank „tylko” sprzedaje i ma z tego czysty zysk. A to, że produkt jest nieuczciwy, fałszywy… to dla Banku nie ma żadnego znaczenia.

Bank uważa, że jest instytucją zaufania publicznego i nie robi nic co by naraziło klientów na jakiekolwiek straty. Wniosek: bank ma mieć zysk i nie ma zamiaru naprawiać własnych błędów, a tym bardziej uznawać jakiś tam skarg i roszczeń klientów. Bo tak naprawdę na czym polegała „ponowna weryfikacja zgłoszenia” skoro bank „…nie znalazł podstaw do uznania … roszczenia …”. Ze mną nikt z Banku się w tej sprawie nie kontaktował.

Oczekuję od Banku pełnej i wyczerpującej odpowiedzi na moje zażalenie oraz oczekuję na naprawienie wyrządzonej szkody wynikające z niedbałości świadczenia usług. Ponownie wzywam bank do zwrotu kwotę 1 600 000 zł (słownie: jeden milion sześćset tysięcy) +obowiązujące odsetki od 2007 roku, którą wpłaciłem Wam pod wpływem namowy i reklam rozpowszechnianych przez Wasz bank, waszych specjalistów i dyrektorów.

Dalsze kontynuowanie straszenia mnie o naruszanie Waszego zaufania i treści reklam skierowanych do klientów uważam do czasu pełnego wyjaśnienia i naprawienia szkody przez Was co najmniej niewłaściwe. Czy tak traktuje „instytucja zaufania publicznego” swoich klientów – dzisiaj groźbami pisemnymi a jutro być może nawet groźbą użycia siły.

Moje pismo jest wyrazem gniewu, oburzenia i rozgoryczenia właśnie na takie Wasze postępowanie – w Waszym przekonaniu „instytucji zaufania publicznego” a w moim – specjalistów i doradców od eleganckiego okradania kont klienta.

Oczekuję zwrotu zawłaszczonych moich pieniędzy. Nie ma znaczenia dla mnie, kto je przywłaszczył – Bank BZ WBK brał w tym udział.
klientt / 78.88.113.* / 2013-05-07 14:52
Moja nieprzyjemna historia z Bankiem Bz Wbk
http://www.wykop.pl/link/1501135/moja-historia-z-bankiem-zachodnim-wbk/
poprosze_dwa-grosze / 109.243.231.* / 2013-05-01 21:31
Odradzam konto osobiste w WBK (wydajesz i zarabiasz), jego miesieczne utrzymanie to w tym momencie zdzierstwo. smsy kody + ubezpieczenie karty + cała reszta opłat w miesiacu kwietniu 2013 wyniosła mnie 21,50 pln, czyli w praktyce tyle kosztuje to konto. rezygnuję z wbk i nie polecam.
gatita / 185.23.148.* / 2014-01-04 17:42
to dziwne bo ja nic nie płacę
matula / 89.78.123.* / 2014-02-19 23:42
rzeczywiście, to bardzo dziwne, wręcz nieprawdopodobne.
efaja / 2013-02-21 11:36
ja w bzwbk mam tylko karte prepaid i moge napewno ta usluge polecic wszystkim latajacym ryanairem np. kwota ktora oplaca sie ta karta nie jest obarczona 50zl za oplate administracyjna. wiec na lot tam i powrot wychdzzi 100zl do kieszni oszczednosci
noris ch / 91.189.0.* / 2013-02-20 21:16
Tym którzy tak krytykują konto w BZWBK proponuję czytać umowy i dokładnie słychać co się donich mówi, jak zakładają konto. Zeby otrzymać coś w promocji trzeba spełnić określone warunki (tak jak wszędzie). A jak komuś się wydaje,że 10 zł miesięcznie za wyciąg w oddziale to dużo - to proponuję PKO - tylko 16. Jak ktoś jest troszeczkę myślący to sobie wydrukuje wyciągi usługach internetowych - za darmo - tylko trzeba myśleć!
choris nor. / 89.67.252.* / 2013-07-03 09:37
noris ch chyba sobie żartujesz, żeby słuchać, co do nas mówią pracownicy BZWBK, skoro łżą w żywe oczy. "że konto bezpłatne, że wystarczy zrobić 1 przelew za 1000zł miesięcznie". poza tym dodatkowe opłaty WBK wprowadza stopniowo, a niektóre z nich są tak abstrakcyjne, że trudno byłoby doszukać się ich w drobnym maczkiem napisanej umowie, bo człowiek by nie pomyślał, że istnieją takie "usługi" i że na dodatek są płatne.
Zawiedziony / 79.173.10.* / 2013-05-01 00:36
Szkoda tylko, że jak wzięliśmy udział w promocji 50 za 500 zł, to ja się nie załapałem robiąc obrót wcześniej niż Żona na kwotę ponad 1000 zł a Żona zamiast dostać podwójną nagrodę 100 zł za przekroczenie kwoty 1000 zł dostała 50 zł. Zatem podsumowując zamiast dostać 200 zł nagrody mamy dostać 50 zł. Zamiast wysłać ją do nas do 30 kwietnia jak w regulaminie, to dostaniemy "później" bo "było ogromne zainteresowanie" To jeżeli pula nagród się wyczerpała przed końcem, to po co czekali z wysyłką nagrody do ostatniego dnia miesiąca?
Czuję się oszukany zrobiony w balona!
NIE POLECAM, zamykam konto by nie mieć już propozycji, których i tak się nie uda otrzymać...
noris ch / 91.189.0.* / 2013-02-20 21:31
drogi pokrzywdzony kliencie, konto miałeś jak najbardziej za darmo, a opłata naliczyła się za kartę. jakbyś raz w miesiącu sobie słońce zapłącił kartą , to opłata by się nie naliczyła, ale po co pamiętać co do ciebie mówił człowiek, w tym banku dla bogaczy. Jeszcze jedno, tak na przyszłość, to że nie płaciśz kartą i nie ma wpływów na konto, nie znaczy, że konto jest nieaktywne, i nie trzeba za nie płacić. A 30 dni wypowiedzenia to nie wymysł banku tylko w pażdzierniku 2012 roku weszła w życie taka ustawa o prawie bankowym i to ona właśnie wymusza taki okres wypowiedzenia. Możesz sobie składać skargi do wszystkich świętych, ale niestety za swoją głupotę trzeba w życiu płacić, a jak ci konto nie potrzebne to sobie je zamknij, a nie czekaj że ci się naliczą opłaty za pół roku. Biedny misiu tam w banku nie siedzą mróweczki, które tylko obserwują twoje konto i się domyślą, że jak nie masz wpływów to na pewno chcesz sobie konto zamknąć.
Myśleć trochę, myśleć
Amsti / 93.154.189.* / 2013-02-18 22:28
Witam wszystkich czytajacych post:!!
bylem klientem BZ WBK wroclaw i gdy stracilem zatrudnienie konto ktore zalozylem jako darmowe dla mlodych stalo sie płatne najpierw 3zl potem 5zł teraz jeszcze wiecej w ciagu 6,7 miesiecy uzbieral sie tkzw. debet wynosil ponad 50zł plus odsetki za saldo pobierali opłate za karte i konto mimo ze nie bylo ani wpływow ani uzytkowania karty wkoncu zastraszyli mnie wpisem do BIK-U jesli nie spłace debetu ten bank to czyste zlodziejstwo odradzam omijajcie ten bak tylko dla bogaczy a nie dla emerytow i uczacych!!! wypowiedzenie umowy konta 30 dni i jeszcze dodatkowe pobrane 5zł za miesiac wypowiedziany Złodziejstwo czyje sie okradany sprawe zglaszam do UOKIK niech rozpatrza sprawe!! nie pakujcie sie w to!!!
nie, dziękuję / 212.126.28.* / 2013-01-29 14:04
Jestem/a zaraz byłam/ klientką tego Banku od 13-u lat i każdemu szczerze odradzam!!!! Właśnie założyłam konto w Deutsche Banku i idę do WBK konto zamknąć.
Konto wydawaj i zarabiaj-jak je otwierałam (rezygnacja z konta >30)powiedziano mi, że otrzymam 100 zł-nigdy nie wpłynęło na moje konto, a później mi powiedziano, że jak miałam konto >30 to mnie się nie należy… jak otwierałam „wydajesz i zarabiasz” to mnie w błąd wprowadzono-ale mniejsza o to. Opłata za kartę z 3 zł. wzrosła już do 5 zł i żeby prowadzili konto bezpłatnie muszę mieć wpływ przynajmniej 1000zł w miesiącu. Nie chciałam ubezpieczenia a pobierają mi z konta co miesiąc 2,5zł. bo regulamin zmienili-żeby zlikwidować muszę iść do banku…Konto oszczędnościowe 2,75% w skali roku…Ale nawet to mnie nie irytowało tak bardzo jak fakt, że pewnego dnia wypłacając pieniądze z bankomatu WBK, bankomat nie wydał mi całej kwoty. Zamiast 360zł wydał mi 260 zł. Niestety po trzech moich reklamacjach dostałam kolejne pismo, że U NICH WSZYSTKO SIĘ ZGADZA i moje roszczenia są bezpodstawne…i się obraziłam. Swoją drogą już mając konto >30 były pierwsze sygnały o nierzetelności-konto było niby darmowe a odciągali mi za prowadzenie konta. Niestety było to 13 lat temu-nie było konta w Internecie, wiec zanim się spostrzegłam to chyba z 6 miesięcy za nie płaciłam.
nie,dziękuję / 212.126.28.* / 2013-01-29 14:12
Zapomniałam dodać, że wydruk z bankomatu o stanie konta też jest płatny. Karta miała być bezpłatna po trzech operacjach-nic podobnego 5 zł co miesiąc biorą. MIałam tam też kartę kredytową - całkiem ok. tyle tylko, że miałam trudności przy rezygnacji. Chyba 30 minut siedziałam z pracownikiem, który mnie namawiał, prosił żebym tylko nie rezygnowała-obiecywał darmową kartę do konta, większy limit itp. A na końcu jak wciąż powtarzałam, że nie, nie, nie to zadzwonił do jakiegoś kierownika i podał mi słuchawkę…i znowu było namawianie. Prawie mnie z równowagi wyprowadzili.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: