Forum Forum finansoweKonta

Konto w BZ WBK-opinie...

Konto w BZ WBK-opinie...

moneyka / 2009-10-18 20:02
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?Z góry dziękuję?
Wyświetlaj:
xscs / 87.205.50.* / 2009-10-19 10:19
mam tam konto od 3 miechow, ale bede likwidowal, nie dlatego, ze jest zle, tylko dlatego, ze moj stary bank trzyma mnie jeszcze kredytem. myslalem, ze wczesniej z tego wyjde, ale niestety. co do bz wbk, to przelewy wychodzace ok, przychodzace niestety - w kredyt banku gdzie mam konto przelew wyslany z innego banku nawet o 14 byl ksiegowany do 18 tego samego dnia. bz wbk? przelewy wyslane po 10 rano byly ksiegowane dopiero nastepnego dnia rano! co do obslugi telefonicznej, to ze wzgledu na sposob autoryzacji przelewow (a raczej jej brak), moozesz je wysylac tylko na wczesniej zdefiniowane rachunki, co mi totalnie nie pasuje. w kredyt bannku przez telefon moge podac dowolne konto i idzie, ale tam podajesz haslo z listy jednorazowej, wiec bezpieczenstwo jest wieksze. zalezy kto co chce. moze jakbys napisala czego oczekujesz od konto, ktos moglby pomoc. wskazanie na sam bank niewiele daje.
moneyka / 2009-10-20 10:31
Chodzi mi właśnie o przelewanie kasy z/do bzwbk.Ile idą pieniążki?Jak jest z księgowaniem-jaki czas jest im potrzebny do księgowania?Jak jest z obsługą tel w sprawie informacji o koncie?W jakich godzinach są księgowania wpływów?Czy zakładając konto coś się płaci na wejściu?Czy jak ma się jakiś problem z kontem(nie z własnej winy) to potrafią logicznie wytłumaczyś co i jak i dlaczego?I jeszcze chciałabym wiedzieć jak jest z bankomatami?Ile kosztuje wypłata z bankomatu innego banku?
ewciak / 193.109.225.* / 2009-10-24 19:33
Po co pytać na forum ? Wejdź na stronę banku BZ WBK i zobacz w tabeli opłat i prowizji.
klijent / 87.96.82.* / 2009-10-24 14:40
z księgowaniem w bzwbk jest ch***** cała reszta do strawienia choc olewają starych klijentów(mam w tym banku rachunek 10 lat i właśnie przechodze do konkurencji)
Niagarkaa / 77.255.21.* / 2010-05-07 12:59
oszuści! konto niby bezpłatne a mi pobieraja co miesiąc 1zł i w dodatku od nowego roku co miesiąc 3 zł, a ze na koncie nic nie ma i nie mieli jak pobierac to doliczają odsetki od salda ujemnego bez mojej wiedzy!uciekać jak najdalej od tych krętaczy i oszustów!
5 6 7 8 9 10
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: