Forum Forum finansoweKonta

konto za darmo

konto za darmo

ajadjaj / 2012-11-21 09:44
Mam 20 lat i pomyślałem sobie że przyda się założyć sobie konto bankowe.
Chodzi mi o całkowicie darmowe konto: darmowe prowadzenie, darmowe przelewy do różnych banków, pełna obsługa przez internet...jakie mozecie mi polecic konto w tej kwestii?
Wyświetlaj:
bankowonline / 2013-08-13 11:04
Szukasz darmowego konta w banku? Nie wiesz jakie wybrać? Wejdź na bankowonline.pl, znajdziesz tam ranking kont bankowych 2013, porównywarkę oraz poradniki jak założyć, zlikwidować konto.
Już wkrótce otwarcie fanpage na Facebooku. Jeśli nie jesteś zainteresowany/a założeniem konta wejdź na stronę i zostaw komentarz.
justyna kuc / 2.225.166.* / 2013-08-10 13:56
Alior Sync oferuje bardzo dobry darmowy rachunek internetowy, bez warunków, bez opłat:
www.alior-sync.darmowe-konto.com.pl
bilusek / 2013-07-03 11:40
Dobrym kontem jest konto za zero w PKO. Sama korzystam z niego. Zyskałam wiele korzyści:konto jest za darmo dodatkowo otrzymuje 10% premii za opłaty rachunków za telefon, naprawde bardzo fajna opcje maja, moja mam tez ma u nich konto:)
wisnio / 2013-07-03 11:39
To ja bym zaproponował Ci MBank. Nie musisz nic płacić za prowadzenie konta oraz za kartę. Dodatkowo nie musisz iść do oddziału, żeby takie konto założyć tylko możesz to zrobić przez internet.
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2012-12-04 15:18 / Bywalec forum
Witam,

Zapraszam do porównywarki kont osobistych na platformie MarketMoney.pl:

http://marketmoney.pl/konta-osobiste/&reff=7_468


Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarkertMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
Bąk12 / 2012-12-04 15:45 / Bywalec forum
Prawie darmowe konto masz w Aliro Banku... tam tylko płacisz pięć złotyc miesiecznie za używanie karty płatniczej. Wyciągi z bankomatów za free...wpłaty pięniędzy tak samo
merdini / 178.42.70.* / 2012-11-21 11:58
To w PKO Konto za Zero masz takie możliwości, za debetówkę też tam zresztą nie płacisz. Dobra opcja całkiem zważywszy, że tam jest najwięcej placówek też. Chyba, że się łapiesz na studenckie, to masz jeszcze wszystkie bankomaty na świecie darmowe.
kristal / 2012-11-21 10:54
Darmowych kont jest bardzo duzo najlepiej sprawdzić samemu, i nie zapomnieć o rezygnacji z karty. Bywa że konto jest darmowe ale karta kosztuje, albo darmowe pod pewnymi warunkami
borysekk / 2012-11-21 10:54 / Bywalec forum
Ja z cala pewnoscia polecam Alior Sync: darmowe otwarcie , prowadzenie darmowe przelewy, w tym 10 natychmiastowych! darmowa karta i bankomaty.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: