Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kontrakt na śmigłowce i rakiety. Prezydent zapewnia, że będzie offset

Kontrakt na śmigłowce i rakiety. Prezydent zapewnia, że będzie offset

Wyświetlaj:
crisss / 194.156.44.* / 2015-05-30 20:08
francja za nieprzekazywanie mistrali rosji, musi powetować straty z tąd polska ponsi czesc kosztown wybierajac smiglowce
fnh / 94.42.196.* / 2015-05-07 07:08
Ludzie przestańcie się podniecać - Polska jest cała sprzedana, gdzie macie Polski zakład - jedna .... kto wygra jakikolwiek przetarg - polskiego w Polsce nie ma już nic. Polska jest tylko bieda.
Małgorzata K.I. / 83.21.71.* / 2015-04-24 22:28
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
myślący / 91.146.243.* / 2015-04-25 13:39
Co to ma być ? Manifest polityczny ? Taki list jest strzałem jak kulą w płot, bo nie wiadomo o co chodzi. W dodatku robisz nagonkę na PO. Myślisz, że Komorowski to przeczyta i będzie wiedział o co chodzi ? Że po takim paszkwilu ktoś z PO ci pomoże ? Nie ośmieszaj się kobieto.
jackowski / 83.26.105.* / 2015-04-24 22:11
To współczesne srebrniki.
Coś za coś.
Tego prezydenta pod trybunał stanu.
Wszystko robią pod płaszczykiem przepisów, ale wszystkie działania zmierzają do sprzedawania Polski.
Wystarczyło w przetargu wpisać : % materiałów produkowanych w kraju.
Montownia to zakład na czas pokoju, a nie na ciężkie czasy konfliktu.
Ten prezydeny to szkodnik POLSKI
foton441 / 217.99.63.* / 2015-04-24 20:18
a jaka to różnica Mielec , Świdnik czy Francuzy . Żadna z tych fabryk nie ma nic wspólnego z polskim kapitałęm . Może i lepiej że Francuzy bo powstanie trzecia fabryka śmigłowców w Polsce.
POtrawka z POlaka / 89.76.86.* / 2015-04-24 19:07
a gdzie byli twoi przyjaciele z Paryża i airBUSa gdy trzeba było ratować polski przemysł lotniczy? Bo ty i podobni tobie partacze potrafili jedynie sprzedawać wszystko co da się sprzedać. Ano, byli daleko, bo bali się ryzykować pieniądze francuskiego podatnika!! Mówisz ironicznie "zagraniczne firmy które funkcjonują w Polsce" ..... a gdzie byłeś ty POlityku gdy należało polskie PZL-e restrukturyzować i rozwijać?! Tylko dzięki tym właśnie "zagranicznym firmom" 10tyś obywateli kraju którego jesteś "głooowąąąą" ma gdzie pracować, a Polska wciąż dysponuje jakimś zrębem przemysłu lotniczego.
lkhj / 94.254.145.* / 2015-04-24 18:15
panie prezydencie nie wciskaj ludziom kitu !! nie wku... narodu !!!
myślącateoriaspiskowa / 178.43.36.* / 2015-04-24 15:34
jeśli na niektórych polityków amerykanie mają haka w postaci zamachu smoleńskiego to nie dziwmy się kontraktom na szkodę Polski
vl / 217.99.95.* / 2015-04-24 15:03
Już nie można patrzeć na tego buraka. Gajowy Bredzisław to marionetka sterowana, niczym Breżniew, przez Partię Oszustów oraz komunistycznych doradców. POdpisał wszystkie szkodliwe dla narodu ustawy. Koszt utrzymania tego cymbała w naszym biednym kraju jest wyższy niż utrzymanie europejskich monarchii oraz większości prezydentów. Bez kultury osobistej, bez znajomości podstaw ortografii, widać że jakąś marną szkołę przebrnął z wielkim trudem. Uwikłany w jakieś WSIowe interesy. Ma problemy z pamięcią, bez kartki nie potrafi publicznie nic powiedzieć. Czas najwyższy, żeby przestał szkodzić narodowi oraz przynosić wstyd Polsce.
leonM / 83.12.185.* / 2015-04-24 10:14
Amerykanie nie obiecali tak naprawdę niczego, ani spełnienia potrzeb na starych rakietach, ani ofsetu, ani produkcji w kraju, Francuzi dużo lepiej pod tym względem, z kolei helikoptery bierze firma, która che je conajwyżej montować w Polsce, poza tym jest to znacznie cięższa maszyna niż inne, przez to droższa i kupimy 50 zamiast 70 maszyn bo nas na tyle stać, a Prezydent i inni politycy krzyczą że sukces. Kłamczuchy
REALISTA / 82.177.93.* / 2015-04-24 10:13
Bredzi ! a co z ofesetem za zakup F16 ?
cd / 83.23.192.* / 2015-04-24 09:53
Jak mu się tak podobają offsety to niech sobie sprawdzi jak zostały zrealizowane poprzednie. Wtedy optymizm mu minie...
polak55 / 79.170.121.* / 2015-04-24 09:43
Wybrali bez przetargu i testują bez podpisanej umowy.Ale przekręt.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy