Forum Polityka, aktualnościKraj

Kontrakty dla pięlegniarek przegłosowane

Kontrakty dla pięlegniarek przegłosowane

Money.pl / 2011-03-18 12:16
Komentarze do wiadomości: Kontrakty dla pięlegniarek przegłosowane.
Wyświetlaj:
Telebim / 83.7.133.* / 2011-03-23 21:40
Tylko debile w parlamencie mogli to przegłosować bo mają swoje szpitale.Ich nie interesuje los pacjenta .Wyrzućcie pielęgniarki z szpitali opiekujcie się sami sobą.Nadal w tym kraju poniża się kobiety ale posłom to pasuje.życzę powodzenia zwłaszcza P.Kopacz nieh cię piekło pochłonie.Leć do Japoni identyfikować zwłoki.
(@) / 89.79.219.* / 2011-03-19 14:21
Pielęgniarki w szpitalach zamiast opiekować się pacjentami wolą flirtować z lekarzami. Jak takiej nie dasz w łapę 200 złotych to zamiast opieki poczęstuje Cię pavulonem.
aleela / 83.25.195.* / 2011-10-09 22:21
ale aki debilizm powinno leczyć się jednak bardziej agresywną terapią niż dwie stówy a i tak prawdopodbnie nic już takiemu nie pomoże. Zdany jest tylko na siebie. Dbaj więc o ZDROWIE obyś nigdy nie dostał się w szpony pielęgniarek!!!
jakub2 / 178.56.12.* / 2011-03-19 13:29
Jeśli dalej będą tacy wiceministrowie jak Szulc to jest po służbie zdrowia , facet nic sobą nie reprezentuje kto takich ludzi desygnuje na takie stanowiska , pewnie dlatego ze takim czymś łatwo można sterować , z reszta i jego zwierzchnik jest nie lepszy , to są ludzie pozbawieni zdrowego rozsądku , to są ludzie chorzy na władzę , ci ludzie już doprowadzili do upadku służby zdrowia , powinni za to odpowiedzieć przed trybunałem stanu, i mam nadzieję że kiedyś do tego dojdzie
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-03-18 19:34
PO wie że przegra wybory. Dlatego tak pośpiesznie przepychają ustawy aby było można jeszcze ukraść co się da zanim inni ich dopadną.
strzelec / 2011-03-18 13:21 / Bywalec forum
PO przegina Pani Kopacz zamiast szukać realnych oszczędności znów miesza u tych którzy zarabiają najmniej. Tylko patrzeć jak zamiast Polek będą nas opiekować przybyli z Afryki bo Ukraina i Rosja ma bliżej do Niemiec i innych krajów zachodnich. A nasze kochane służby biurokracji Państwowej PUCHNĄ aż miło. Powstają nawet etaty tak ciekawe że nie trzeba nic robić tylko przyjść do "PRACY" i czytać książkę. Mam koleżankę, która pracowała faktycznie 2 miesiące a teraz siedzi przy pustym biurku, nawet swój pokój dostała i ma już takiej "PRACY" serdecznie dość, byle tak dalej reformy robią takie, żeby elektoratu nie stracić. Samo zatrudnienie i kontrakty powinni dostawać urzednicy a nie pielęgniarki.
syn siostry / 193.111.166.* / 2011-03-18 13:19
SIOSTRA- nazwa zawodu to PIELĘGNIARKA.
Lekarzowi nikt nie mówi BRACIE.
Jest to normalny odpowiedzialny zawód za który należy się normalna płaca.
W praktyce lekarza (magistra) tytułujemy doktorem i odpowiednio płacimy. SIOSTRE należy się jałmużna.
pielęgniarka xyz / 83.26.40.* / 2011-07-17 11:37
Przyszły lekarz-młody człowiek wstępując już na wydział lekarski AM czuje się Panem Doktorem, bo to mu od początku wmawiają- elita społeczna!!!! nie ważne, że oprócz wiedzy brakuje mu często również ogłady- zwyczajny burak. Pielęgniarka z tytułem magistra czy specjalisty zawsze będzie siostrą, a w najlepszym wypadku panią Jolą, czy Zosią, bo pani Jola, czy Zosia jest szczęśliwa, że pan doktor wyróżnia właśnie ją, a nie jej koleżankę. Tak więc same sobie na to pracujemy. Pan doktor każe- sługa musi!!!
robert 1111111 / 89.72.114.* / 2011-03-18 21:05
Jeśli o to chodzi to GŁODOWE !!!!!!! pensje mamy na etatach pielęgniarskich (sam jestem pielęgniarzem), a na kontraktach można DOBRZE ZAROBIĆ I GODNIE ŻYĆ!!!!!!! O co się boicie? o tysiąc złotych "należnej" emerytury z umowy o prace???? żałosne "siostry"!!!!!! jeśli rząd nie pozwoli pielęgniarkom zatrudniać się na kontraktach to zaskarżę tę decyzję do trybunału w Strassburgu i będę walczył o kontrakty dla nas! z zastosowaniem wszelkich dostępnych środków!!!!!
!
jakub2 / 178.56.12.* / 2011-03-19 13:49
Kontrakt to rodzaj zatrudnienia na podstawie negocjacji , skąd wiesz że wynegocjujesz takie warunki jakie będziesz chciał , a po za tym kontrakt jest łatwiej zerwać niż umowę o pracę , żebyś nie musiał póżniej znów straszyć kogoś Strasburgiem i wyjdzie na to ze to ty jesteś żałosny, może w pierwszej kolejności zaskarż swoją PO za likwidację służby zdrowia w Polsce
szczrz / 87.205.153.* / 2011-03-18 12:16
Proponuję samozatrudnienie dla urzędników
pielęgniarka / 217.97.165.* / 2011-03-21 15:19
Tyle ciągle czytam o nic nierobieniu pielęgniarek ,jeśli im się nie da w łapę? Ja pracuję 30 lat w szpitalu i nie musiałam odmawiać ,że nie biore łapówk -bo mi nikt podkreślam NIKT nie dawał. Więc ,dzie sa Ci ,co dają? Mocni w gębie a nie w dawaniu. Zapraszam do szpitali do pracy. Proszę bardzo niech się każdy przekona i potem komentuje. O chorych i ich rodzinach[nie zawsze sprawiedliwych w ocenie pracy pielęgniarki], którym wydaje się ,że wszystkiemu winna jest bezduszna pielęgniarka?. Trzeba całe życie dbac o zdrowie anie potem mieć pretensje. O zakażeniach ,jakie czyhają na pielęgniarki od kochanych podopiecznych nie wsp[omnę. A, romansowac też nie romansowałam [zaraz mi ktoś odpisze, że nie byłam atrakcyjna]. Reasumując wszystko-to proszę iść na pielęgniarstwo i przekonać się osobiście jaka to praca i płaca. Każdy może.

Najnowsze wpisy