Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kontrakty i WIG 20 na żywo - Czas REWOLWEROWCÓW - at hoc !!

Kontrakty i WIG 20 na żywo - Czas REWOLWEROWCÓW - at hoc !!

doradcafinansowy@onet.eu / 83.143.40.* / 2008-01-18 15:26
Krótko - na żywo bo nie mam czasu :)

Mamy od 3 dni bardzo szybki rynek. Powiedziałbym, że jest rynek dla rewolwerowców :) Przerzucają się tu olbrzymie pakiety akcji i kontraktów. Indeks porusza się w krótkoterminowym trendzie horyzontalnym w strefie ograniczonej od góry luka bessy przy poziomie 3.050 punktów a od dołu wsparciem prowzrostowego młota przy 2.868 punktów. Pierwszym sygnałem, impulsem dla potencjalneje korekty będzie wzrost powyżej szczytu szczytu młota - czyli jest to 3.008 punktów.

Analogiczny opór dla kontraktów jest przy poziomie 3.055 i zamknięcie luki bessy przy 3.070 punktów.

Zamknięcie sesji na indeksie powyżej luki bessy będzie sygnałem rozpoczęcia korekty wzrostowej. Jeśli nie zamkniemy się powyżej to będzie oznaczać, że konsolidacja trwa nadal i dopiero wybicie poza ten zakres okresli kolejny większy ruch.

Ruch spadkowy miał silne tempo które na dłuższą metę jest nie do utrzymania bo musielibyśmy szybko spaść do zera. Okolice strefy 2.900 są miejscem o bardzo ważnym znaczeniu technicznym tak więc jest spora szansa na ruch korekcyjny.

1. Dla nadmiernych optymistów - pamiętajmy, że liczy się zamknięcie sesji powyżej tego poziomu a nie przebicie intraday.

2. Uwaga druga - w silnym trendzie, a taki mamy, zatrzymanie się cen akcji na danym poziomie może być uznawane za korektę po której następuję kontynuacja trendu głównego czyli powrót do spadków. Tak więc z rozwagą.

więcej szczegółów na forum z poniższym adresem .....

....................................................................................
Jeśli jesteś zainteresowany analizami, opiniami lub komentarzami giełdowymi lub z rynku walutowego - zapraszam do wymiany poglądów na moim forum na onecie:

http://biznes.onet.pl/0,0,1,0,42715,uforum.ht ml

Uwaga: system onetu rozłącza podawane w tekstach linki, dlatego też proszę o ręczne połączenie całego podawanego linku z rozbitą końcówką "html"
Merlyn / 2008-01-18 15:42 / portfel / Merlyn Dzieciak
Mam pytanie. Czy u Was, na onecie, jest ktos kto lata po forum i reklamuje money.pl?

Merlyn
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy