Forum Forum inwestycyjneForex

Kontrakty terminowe na WIG20

Kontrakty terminowe na WIG20

t5w7on / 2010-09-29 17:48
Jestem tu nowy, chciałbym podzielić się z Wami tym, nad czym pracowałem trochę czasu, a nazywane jest to przeze mnie gra inwestycyjna pozwalająca na stopniowe zwiększanie kapitału przy pomocy instrumentów pochodnych. Chętnych na dalsze zagłębianie wiedzy o zyskownej grze na tym walorze zapraszam do pisania na e-mail t5w7on@gmail.com oraz odwiedzania strony, która w miarę rozwoju będzie czytelniejsza z pełniejszymi archiwami oraz statystykami kontraktterminowy.prv.pl Strona i moje wypociny mają uzmysłowić potencjalnemu nabywcy sygnałów, iż pieniądz zarabiany na giełdzie z miesiąca na miesiąc przy niskim nakładzie finansowym jest możliwy do osiągniecia w bardzo szerokim horyzoncie. Zapraszam do pisania na e-mail i odwiedzania strony internetowej.
Wyświetlaj:
szczery i bezpośredni / 188.33.216.* / 2010-09-30 06:54
skoro przy niskim nakładzie możesz zarobić, to weż sobie duży nakład i tyle zarobisz, że po co ci te grosze od nabywców sygnałów.. Każdy, kto trochę czasu spędził na rynku, wie, że takich amatorów, co sami nie potrafią zarobić na kontraktach i sprzedają sygnały jakiś czas, dopóki kilku idiotów się nie przekona, że to strata czasu i pieniędzy.. Przynajmniej byś się zareklamował porządnie, bo twój tekst brzmi jakbyś podstawówki nie skończył. Podaj tutaj jakiś czas sygnały, jak będą zarabiać, wtedy może ktoś się pokwapi do ciebie. Po takim tekście jak powyżej, tylko skończony idiota odwiedzi twoją stronę - tak to widzę. A wzrok mam dobry
t5w7on / 2010-09-30 08:31
Nie ma co się rozpisywać, wystarczy prześledzić sygnały co umieszczam na stronie. Reszta to kwestia interpretacji. A co do samego systemu, to poprostu udostępniam sygnały, aby zarobić na grę nim. A najłatwiej je zdobyć upubliczniając coś, co zarabja.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy