Forum Forum prawnePracy

Kontrola pracowników

Kontrola pracowników

kortaa56 / 2011-03-21 14:18
Witam
Jestem właścicielem sklepu wielbrańżowego, i nie wiem jak tu sprawdzić swoich pracowników czy są oni uczciwi?Jakie sposoby kontroli polecacie?Z góry dziekuję za pomoc
Wyświetlaj:
transportowiec / 86.111.112.* / 2020-02-07 15:33
U mnie w firmie kontrola pracowników i powierzonych im pojazdów, często z ładunkami wartości setek tysięcy, jest niezbędna. Każdy pojazd ma lokalizator gps flotman, pracownicy są o tym poinformowani. Nie robią problemów, to standard w naszej branży.
gcebul / 2011-03-22 13:40
do przeszukiwania pracownika należy podchodzić bardzo ostrożnie żeby nie naruszyć jego nietykalności osobistej, jedną z podstawowych zasad prawa pracy jest poszanowanie dóbr osobistych pracownika... może warto zainwestować w monitoring?
saa / 212.106.23.* / 2011-03-28 01:06
Background Screening – Sprawdzenia pracownicze
Firma IBBC Group zajmuje się sprawdzeniami pracowniczymi zarówno względem osób już zatrudnionych jak i kandydatów na stanowiska.
Weryfikacje te są kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa, pozwalają na zatrudnienie kompetentnych i wiarygodnych pracowników. W odpowiedzi na te problemy oferujemy zbiór sprawdzeń eliminujący ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby min.:

 weryfikacja edukacji,
 weryfikacji kwalifikacji zawodowych,
 weryfikacja dotychczasowego zatrudnienia,
 referencje zawodowe i osobiste,
 identyfikacja przeszłości kryminalnej,
 sprawozdania medialne,
 weryfikacja dyplomów i uprawnień,
 przynależność do organizacji i stowarzyszeń.

Skontaktuj się z nami! www.ibbcgroup.com

Najnowsze wpisy