Forum Forum prawneGospodarcze

Kontrola urzędu skarbowego

Kontrola urzędu skarbowego

Dogmarov / 2012-10-03 13:34
Mam punk ksero w centrum Krakowa. Otworzyłem go niedawno... jak na razie miałem tylko jedną kontrolę Urzędu Skarbowego , zaraz po otwarciu, podejrzewam że będzie tych kontroli o wiele więcej... powiedzcie mi czego mogę się spodziewać na takich kontrolach?
Wyświetlaj:
Ślusarz / 2013-07-02 13:33
Co ciekawe , większość urzedników najpierw dzwoni z informacja o tym ż eprzyjdzie i umawia się na termin, przynajmniej ja tak miałem. Mpoim zdaniem przyjecie Pani/Pana z Urzędu Skarbowego nei należy przyjmować bezpośrednio w firmie, ale w jakimś innym pomieszczeniu, gdzie macie coś w rodzaju biura rachunkowego, Żeby w ogóle się przygotować do kontroli należy zebrać wsztskie papiery rachunkowe , iść do biura rachunkowego i porposić ich a zeby sprawdzili , czy wszystko jest w porządku. Przeważnei jest czas na to zeby to zrobić.
szklarek / 2013-07-02 19:11
Nie każda kontrola musi być zapowiedziana, co do miejsca- w siedzibie firmy, chyba że miejsce przechowywania dokumentacji księgowej jest inne niż siedziba i zostało to zgłoszone.

Niezależnie od powyższego może to być inne miejsce związane z DG kontrolowanego, jeśli z jakichś uzasadnionych względów kontrolujący spodziewa się stwierdzenia w nich nieprawidłowości.

Tu więcej:

http://www.money.pl/forum/kontrola-skarbowa-w-firmie-t3570667.html

Najnowsze wpisy