Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kontrowersyjne aresztowanie tymczasowe

Kontrowersyjne aresztowanie tymczasowe

Money.pl / 2007-04-19 15:35
Komentarze do wiadomości: Kontrowersyjne aresztowanie tymczasowe.
Wyświetlaj:
kaczorek / 157.25.31.* / 2008-10-16 12:12
I co z tego, że dużo się mówi na ten temat, że Rzecznik Praw Obywatelskich zwraca uwagę na zbyt częste i zbyt długie przetrzymywanie osób w aresztach skoro to i tak nic nie zmienia. Sprawa mojego narzeczonego jest tego najlepszym przykładem jak prokuratorzy mataczą, wymyślają zarzuty bez dowodów, żeby tylko przetrzymać niewinną osobę w areszcie, nikogo w tym kraju nie obchodzi, żeby coś zmienić w tym kierunku najlepiej co wychodzi tym bandytom zwanych prokuratorami to niszczenie Polskich Rodzin.
zbud / 195.205.223.* / 2007-05-21 12:10
niech ziobro przestanie oglądać amerykańskie filmy !!!
ADr24 / 212.244.100.* / 2007-04-20 18:25
Poza tym w normalnych krajach o aresztowaniu ponad 24 godz rozstrzyga niezawisły sąd a nie prokurator mianowany przez ministra ..
T.W. / 83.6.122.* / 2007-04-19 15:35
Tymczasowe aresztowania SĄ w Polsce nadużywane.
Stają się formą represji i szantażu wobec osób, którym niesposób udowodnic przestępstwa. Również wobec osób uczciwych, na które padło podejrzenie.
Są one zmuszane do "ugody" tj. do przyznania się do winy w zamian za zwolnienie z aresztu zaliczonego na poczet kary.
Odbiera to poszkodowanym szansę na dochodzenie odszkodowań od aparatu "sprawiedliwosci".
Brawo Rzecznik!
Wiola123456789 / 83.18.228.* / 2008-04-07 20:41
Pawdopodobnie to samo spotkalo mojego meza w dodatku bardzo chorego ktoy mnial terminy na wazne badania ktore mu przepadly . W chwili areszowania przedlozylam dokumenty potwierdzajace chorobe z tego powodu odeslano go do szpitala wiezinnego tam dostaje leki jednak niejest diagnozowany , a diagnozowanie jest pilnie potrzebne aby w dalszej kolejnosci byc operowane . O tym fakcje informalam Prokurature ponad miesiac temu . Dwa tyg. wstecz dostarczylam nawet zaswiadczenie lekarskie aby pilnie wykonano takie badania . Co zrobic opieszaloscia ? . Przecierz moj maz takze ma prawo do ochronz wlasnego zdrowia . Do kogo mam sie zwrocic??? (moj maz nie byl nigdy karany ) . Prosze o szybka pomoc . Dziekuje z gory .

Najnowsze wpisy