Forum Polityka, aktualnościKraj

Kontrowersyjny pomysł PiS. Partia chce wykorzystać spot PO

Kontrowersyjny pomysł PiS. Partia chce wykorzystać spot PO

Wyświetlaj:
zbyszek bazyliszek / 79.188.45.* / 2009-05-21 18:27
Obniżymy podatki, zlikwidujemy "BELKĘ", uwolnimy przedsiębiorczość
michal18 / 192.138.116.* / 2009-05-21 17:25

POlszewicy


pisobolszewii


PO czy PiS to bolszewicy?
czy bycie bolszewikiem to cos złego? - brzmi dość negatywnie?
Na kogo głosować?
Mozecie pisac jasniej wasze komentarze, trudno przez to przebrnac
Bjustolog / 83.11.49.* / 2009-05-21 17:17
Już tęsknię za tą wyrafinowaną POprodukcją. Ale się będą teraz POlszewicy wyginać i kombinować ! wszak to ich gruszki na wierzbie i krakowska suszona codziennie dla wszystkich, tylko nas wybierzcie !!
Proponuję każdorazowo potraktować to dwojako, po emisji tego wstrząsającego zestawu bredni i łgarstwa POspotu puścić go w ciszy od tyłu - to będzie prawdziwy obraz: od POmydlenia oczu do POwrotu do rzeczywistości. Oj wielka tęsknota za rozumem maluje się na twarzach wielu Polaków, /może bardziej POlaków/. Mało było takich momentów w naszych dziejach, kiedy tak niewielu tak bezczelnie i perfidnie oszukało tak wielu. A słupki POparcia się zacięły?
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-21 17:17
migalski, kurski, kamiński i bielan to zgrany ale słaby tandem pr-owców. Użycie słowa tandem to nie pomyłka z mojej strony. Po prostu, ich czterech to tak jakby dwóch nie za mocnych pr-owców. Niestety, temu tandemowi kończą się pomysły.
A kopiowanie zaczęło się nie tak dawno przecież. Otóż, w świętym mieście dla pisobolszewii czyli w Nowej Hucie, naczelny konus I ogłosił politykę miłości. Czyż nie jest to kopia z po? W miłości nie wytrwał jednak długo bo nie jest przyzwyczajony do tego, żeby kogokolwiek przynajmniej raz dziennie nie opluć. A niestety, żeby w czymś wytrwać trzeba mieć pewne zasady i trochę honoru.
Teraz ten spot.
Zobaczymy co będzie dalej.

PS.
Do wszystkich, którzy nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć i ciągle twierdzą, że używam słowa konus ze względu na czyjś wzrost. Otóż zapamiętajcie sobie wyborcy pisobolszewii tj. taki tam, pan wladek i inni, że te zjawiska biologicznie nie nazywane są przeze mnie konusy ze względu na ich wzrost ale ze względu na inne, niefizyczne, przyczyny.
pan władek / 89.231.106.* / 2009-05-21 17:47
a ja spokojnie oglądam sobie spot PO i sobie myślę ileż bidulko musisz się nagimnastykować, żeby przed sobą udawać, że wszystko jest tak jak zapowiedzieli.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-21 18:01
władziu,
czy ty bidulku dalej sądzisz, że ja głosuje bo wierze w czyjeś spoty wyborcze? Jeżeli tak myślisz bidulku i tak postępujesz ja mi sugerujesz, to ja ci gratuluję.
To jest dobre dla ciemnego ludu wierzącego w 3 mln mieszkań.
zbyszek krewniak / 79.188.45.* / 2009-05-21 18:22
to że atakujesz tak marne według ciebie postacie to znak, że nie są tak marne i gdyby któryś przeszedł do PO to byś zaraz zmienił/a o nim zdanie (w języku PO byłby SUPER).
Ja "posunięć" Palikota nie komentuję, domyśl się dla czego.
Bjustolog / 83.11.49.* / 2009-05-21 17:32
Ależ PrawadaktóraBoli, biedny, obolały człeczku, naprawdę nie musisz tego uświadamiać, wiemy, że znasz to z autopsji. Wiemy i doceniamy, że walczysz ze swoją zakompleksioną konusowatością -taką rzadką jednostkę chorobową, która mocno ci dokucza i boli. Wytrzymaj, jesteśmy z tobą ! A jak ból będzie narastał to udaj się do kata, takiego co obsługuje gilotynę - to ci z pewnością ulży w bólu a i klawiatura nie będzie już więcej cierpiała takich wypocin.
michal18 / 192.138.116.* / 2009-05-21 17:06
Hej, moze ktos wyjasnic jakie sa roznice pomiedzy PiS i PO w kwestiach gospodarczych? czy ktoras z tych partii bedzie dazyc do zniesienia podatku vat i akcyzy? przydalo by sie tez obnizyc podatek dochodowy do kilku procent. Mozecie mi powiedziec czy ktoras z tych partii chce zalegalizowac obrot narkotykami i ograniczyc zasieg i czas obowiazywania praw autorskich? Ktora z nich chce zrobic zebu ZUS byl dobrowolny i zeby nie bylo przymusu oszczedzania na emeryture i placenia skladek na szpitale? Przepraszam za moje niedouczenie ale nie znam sie na polityce, a zastanawiam sie na kogo zaglosowac? podobno sa jeszcze inne partie w Polsce ale to chyba komunisci i rolnicy (?), sa jeszcze jakies? Prosze o pomoc!!
tomekk1980 / 213.192.67.* / 2009-05-21 17:29
Widze ze brak Ci doswiadczenia, generalnie nie mozna zniesc vatu i akcyzy gdyz obowiazuja nas wytyczne unijne w tym zakresie. nikt nie obnizy tez podatku tak mocno zauwaz ze wydatki ledwo co sie z dochodami bilansuja- jest dziura w budzecie ze wzgledu na wysokie wydatki stale - emerytury wojskowe. prawo wlasnosci jest swiete, wiec praw autorskich nikt nie zniesie. a narkotyki to kopanie sobie bramki, polska jest dosyc restrykcyjna w tej kwesti, namnozyloby sie ciezkich przypadkow. zusu nikt nie zamknie bo co z tymi co nie odloza na emeryture i niepelnosprawnymi. generalnie pis jest bardziej lewicowy ale cudow nad wisla bym sie nie spodziewal
michal18 / 192.138.116.* / 2009-05-21 18:08
Ok, ale czy mozna by chociaz zlikwidowac podatki ukryte bo teraz nie bardzo wiadomo ile sie płaci i na co? Chodzi mi o to zeby nie placic 30% od pensji +22% Vat +akcyza +inne, tylko żeby byly takie podatki że wiesz za co placisz (wydatki stale pielegniarki, nauczycielki, wojskowe emerytury)bo wtedy by sie bylo latwiej polapac i w wiadomosciach i faktach tez. tzn dam przykład:
jesli place co miesiac 2 zł na pielegniarki to jak one strajkuja i chca podwyzek, i wtedy ja bym mial za nie placic 2,50 to wiem jak to sie ma, a teraz jak mowia ze one chca 100 000 000 z budzetu to nie wiadomo czy to duzo czy malo
czy my musimy sie słuchac tych wytycznych, czy w calej UE sa takie wysokie podatki czy tylko w najbogatszych krajach zeby zrownowazyc rozwuj?

a narkotyki to
kopanie sobie bramki, polska jest dosyc restrykcyjna w tej kwesti, namnozyloby sie ciezkich
przypadkow

nie znam sie ale uwazam ze jak ktos skonczyl 18 (albo np 21) lat, albo ma pozwolenie od rodzicow to powinien moc sie nacpac jesli to lubi, a papierosy za gorsze bo szkodza tez innym.
nie chce zeby zamykali ZUS tylko zeby nie trzba bylo do niego sie zapisywac jak sie jest mlodym. wiadomo ze trzeba zaplacic tym ktorzy skladali za komuny i teraz sa na emeryturze, ale po co to ciagnac skoro wszyscy tak narzekaja, nie powinno byc przymusu.
Niepelnosprawnym powinno sie pomagac, mam chora kuzynke i wiem jak jest ciezko jej rodzicom:(
Aha i nie powinno byc wg mnie dziury w budzecie, ja jak nie mam kasy to sie staram oszczedzac, a nie biore kredyt na dowod, a potem kolejny zeby go splacic.
minimini / 89.187.240.* / 2009-05-22 09:26
Żadna partia tego nie zrobi, pozostaje ci tylko założyć swoją i startować w wyborach.
malpka22 / 89.76.196.* / 2009-05-21 15:37
hej Jestem studentka i pisze właśnie prace magisterska. Nie będę ukrywać przydałaby mi się Wasza opinia na temat przedsiębiorczości akademickiej.
Jak macie dosłownie 2 minutki to wypełnijcie ankiete, która znajduje się na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.pl w zakładce ankiety, ankieta nr 1 "Bariery rozwoju przedsiębiorczości..."
lub tutaj bezpośredni link:
http://mlodyprzedsiebiorca.pl/ankieta?task=fillPoll&pollID=1

Wielkie dzięki ;-)
Jagoda002 / 83.3.9.* / 2009-05-21 16:57
Hej. O przedsiębiorczości i młodych przedsiębirocach możesz znaleźć coś na MamBiznes.pl. Inny kierunek to Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i może Ministerstwo Gospodarki.
fgjfgj / 195.140.236.* / 2009-05-21 15:01
Suuuper.....
POdadzą PIS do sądu za ..... coś wymyślą ..... a jakaś "młoda dama" znowu stwierdzi że to nie jest ok i nie wolno - be pis beeeee i mohery ot co ;-))
Palikot z Misiakiem jak to zobaczą to im bezy z rąk wypadną ;-))))
Słońce Peru coś wymyśli, coś obieca i jakość przetrwa do czerwca a potem chwila spokoju.
J i M / 83.9.61.* / 2009-05-21 14:59
Ci ludzie nigdy się nie nauczą, że poparcie społeczne zdobywa się w sposób konstruktywny. Będą walczyć z nieistniejącym "układem"i zajadle atakować. Nie dociera do nich, że ludzie głosują nie na PO, ale przeciwko PIS.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-05-21 15:35

że ludzie głosują nie na PO, ale przeciwko PIS.

W myśl przysłowia "na złość mamie zleją się w majtki albo odmrożą sobe uszy"
KAP / 2009-05-21 14:42 / Tysiącznik na forum
proponuje zezwolic , inteligentni wiedza co bylo przed a co po kryzysie
mirek3011 / 2009-05-21 14:28 / Tysiącznik na forum
Jacek pokaż jeszcze Donkowi , Waldiemu i Bolkowi "Nocną Zmianę"
geiran / 79.191.243.* / 2009-05-21 14:57
Dzięki vetu Prezydenta PiS ma nadmiar pieniędzy.PO powinna sprzedać prawa autorskie za min.milion PLN z przeznaczeniem na cele społeczne.Całym sercem jestem za!
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-05-21 14:22
Ha Ha dobre. Boją się POmyje odświeżyć pamięć pryszczatych wyborców :-))
yamoto100 / 213.77.6.* / 2009-05-21 14:41
Biedny, żałosny PIS.... dwa lata minęły..a ci nieszczęśnicy NIC sie nie zmienili !!!
@@@ / 195.90.107.* / 2009-05-21 14:48
Wiesz dlaczego ten pomysl PiS-u jest trafiony bo:

Biedne, żałosne PO.... dwa lata minęły..a ci nieszczęśnicy NIC sie nie zmienili !!!
POfanboy / 213.17.199.* / 2009-05-21 14:34
jestem sympatykiem Po, ale to ze strony PiS bardzo fajny pomysl ;)
mirek3011 / 2009-05-21 14:37 / Tysiącznik na forum
Spoko Palikot coś wymyśli.............hahahahahah
arch / 2009-05-21 14:42 / Tysiącznik na forum
Łyknie viagrę czy wymieni baterie w swoim plastikowym penisie ?
best / 2009-05-21 14:57
Jak zwykle PIS ma NIC do zaoferowania w PE tylko zajmują się czarnym pijarem :-)
Proponuję by wyemitowali spot wyborczy z Prezesem Jarosławem jak lata po mieście limuzyną i ogląda przez szybę slamsy lub prezydenta w żydowskiej mycce na obchodach święta Hanuki :-)
@@@ / 195.90.107.* / 2009-05-21 15:33

...tylko zajmują się czarnym pijarem

Pokazywanie spotu wyborczego PO nazywasz czarnym PR-em.
Nie myslalem ze doczekam takiego dnia. :)
arch / 2009-05-21 15:19 / Tysiącznik na forum
Przecież nikt nie domaga się NIC niestosownego ?
Co innego Żydzi którzy domagają się specjalnego dostępu do basenów miejskich dla swoich dzieci w Londynie ,żądając udostępniania basenu miejskiego do wyłącznego użytku żydowskich dzieci.
"Orthodox make splash with petition for their own swimming"

www.hackneygazette.co.uk/content/hackney/gazette/news/story.aspx?brand=HKYGOnline&category=news&tBrand=northlondon24&tCategory=newshkyg&itemid=WeED19%20May%202009%2021%3A19%3A05%3A890
taki tam / 213.238.107.* / 2009-05-21 16:50
Co innego Żydzi którzy domagają się specjalnego dostępu do basenów miejskich dla swoich dzieci
Parafrazując Orwella - rasizm jest zakazany, ale niektóre rasizmy są mniej zakazane od innych.

Najnowsze wpisy