Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kontynuacja kolejnej fali wzrostowej

Kontynuacja kolejnej fali wzrostowej

Money.pl / 2006-04-24 19:46
Komentarze do wiadomości: Kontynuacja kolejnej fali wzrostowej.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-04-25 07:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
kurcze mam bolaka z mostami z warszawy - strach przed asymilacją zdławił kurs choć to dopiero za miesiąc hmmm pytanie co robić dziś :(
Igor | Evil Empire / 2006-04-25 06:18 / Ja sem gieldowy nietoperik
ten gosciu 83.25** to sam ze soba gada co za koles normalnie na maxa proboje nam popsuc humorki.


Tak wiec APEL, panie KOLEG PRZEJRZELISMY CIE idzs sie bawic gdzie indziej, tu nie nagonisz, elek to granie w statki i kto 1 kogo zatopi ten wygrywa :)
orzeł / 2006-04-25 01:36 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Do Warrena nocną porą:)
mam :
ibs,pep,pbg,unimil,wandalex,atm (mniej niźli miałem), mosty warszawskie (tego się nie spodziewałem :(, hydrotor,sanwil,amiś,relpol,techmex,computerland,tim i plastbox nabyty dziś tj wczoraj nieco nazbyt drogo:).arka
mari / 2006-04-25 00:22 / Achi
fajnie jest Was poczytać i poznać wasze opinie stanowiska i analizy.Jest to niezwykle pomocne w inwestowaniu nawet jeżeli niektóre głosy są tendencyjne.Tak czy inaczej zwracają uwagę czy to na spółkę czy też na trend czy na sposób inwestowania.
Dużo się tutaj nauczyłem i mam nadzieję że jeszcze więcej nauczę w przyszłości.Ostatnio jeżeli coś mi nie wychodzi jeszcze tak jakbym sobie życzył to dlatego że nie zawsze słucham dobrych rad i jak małe dziecko muszę dotknąć gorącego aby się przekonać że boli.(ostatnio próbowałem łapać spadające noże na BMPAG idąc pod prąd i jak na razie zaliczyłem stratę ale ciągle mam nadzieję na wzrosty)
No ale myślę że jest coraz lepiej coraz świadomiej.
Dziękuję:-)
Co do ostatnich wzrostów to ja nie zauważyłem jakiejś euforii a raczej wzrosty po korekcie i trędzie bocznym odpowiednie do przedstawianych informacji.nie rośnie przecierz wszystko i bez sensu.No ale to tylko moja ocena .
Mam nadzieję że wzrostać dalej będą spółki które są tego warte a ich zarządy będą wiedziały jak bezawaryjni spuszczać powietrze aby inwestorzy nie byli stratni a i firmy miały dodatkowy kapitał na rozwój.Myślę że o ile politycy nie będa przeszkadzać a pomagać to jeszcze trochę będziemy sięcieszyć wzrostami.No i tu jest wielka niewiadoma..
Oczywiście czujność trzeba zachować ale tej tutaj nie brakuje .Jest tylko jeszcze jedno niebezpieczeństwo:nazywa się Batman.
Gość pisał że będzie spadać i ładnie rosło teraz pisze że będzie swobodnie wzrastać ... ciekawe czy znów nie będzie miał racji:-) Oby tym razem miał rację.
Pablo / 2006-04-24 23:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Mosty (poza jednym) rozwaliły się dzisiaj w gruzy. Dużo postów jest o Elku tylko nie wiem czy to piszą Ci, co go kiszą i liczą jutro na odreagowanie czy Ci, co chcą z rańca tanio kupić a o 13-14 spylić z 20% zyskiem. Ja chętnie bym się jutro nim pobawił ale nie będę przed komputerem i nie będę ryzykować jakiegoś spadku. Poza tym teraz obligatariusze mogą się spieszyć i jeśli uda im się wycyckać Elka (czytaj rozpocząć egzekucję z majątku - ciekaw jestem jak to technicznie zrobią) przed upadłością, o ile do takiej dojdzie, to na koniec roku znów będzie kosztował 2zł.
A2 / 2006-04-25 06:56 / Spekulantka
Swoje roszczenia zabezpiecza na 49% PTC i o to im chodzi) Elka sprzedalam i wiem jedno , ze na nim zarobilam))))
boma / 2006-04-25 00:24 / Bywalec forum
O Elektrimie pisze jedna osoba tylko pod różnymi wcieleniami (83.25.*.*).
Pewnie sporo kupił i żal d... ściska więc nagania jak może :)))
futuro / 83.25.246.* / 2006-04-24 23:19
Jutro wzrost na Elektrimie będzie.... nie wiem tylko czy tak oszałamiający....
Kane. / 217.99.67.* / 2006-04-24 23:57
dałbyś już spokój - nudne się to staje
ELLA / 83.5.255.* / 2006-04-24 22:55
Znów dobre info dla BIOTKA :nabył prawa do prod.Avaronu.
mysza / 2006-04-24 23:17 / portfel / Bywalec forum
ten preparat jest obarczony ogromną konkurencją na naszym rynku -oryginalny Aventisu Amaryl, Glimehexal i wiele innych glimepyrydów-nazwa farmakologiczna, myślę że tutaj uzupełniają tylko asortyment ale na istotne wzrosty na tym produkcie nie można liczyć bez bardzo agresywnej promocji-ja traktuję tę informację jako średni istotną,myślę że wczorajsze informacje były dużo bardziej "medialne" choć brzmią troszkę bardzo futurystycznie. (Może jednak się mylę-mój stosunek do Biotonu był sceptyczny gdy startował - a jakie są tego skutki? nie muszę Wam pisać.Ja trzymam teraz pakiet BIOTONU i bacznie obserwuję co dalej.
mari / 2006-04-25 00:34 / Achi
a może ten specyfik dobrze się sprzeda na wschodzie tym blzkim i dalekim?Myślę że w przypadku takiej firmy jak bioton to najważniejsze mieć rynek i odpowiedni do tego rynku produkt i chyba tak robią więc powinno byćO.K.
o ile nie będzie jakiejś przewały
ELLA / 83.5.255.* / 2006-04-24 23:31
BIOTON potrzebuje sporo kasy na swoje ambitne plany i myślę,że będzie publikował sporo dobrych informacji.Wiadomo,że niektóre będą tylko dobre,ale niektóre będą bardzo dobre.Dokupiłam dziś Biotka w dogrywce po 22,9.Zobaczymy jak będzie.Przyszłość ma ŚWIETLANĄ.Kiszę duży pakiet LZPS,ale nie wiem,czy go nie wymienię na BIOTKA?
niebieski / 83.6.253.* / 2006-04-24 21:37
Coś się tu dziasiaj sporo ELEzadymiarzy zebrało. Kontynuując myśl przedmówcy Oseska rzeknę, "... a kto umarł te nie żyje jak Elektrim..."

I jeszcze do Oseska, nie pękaj Żonie przejdzie jak pozwolisz jej z zysków giełdowych kupować jakieś badziewne szmatki dziś przeraźliwie drogie a w przyszłym roku nie warte uwagi bo "NIEMODNE". Pozdrowienia dla starszych braci w niedoli.
osesek / 2006-04-24 21:47 / Pan Tysiącznik
O,co to to nie!
Moja żona ma gust i wydaje pieniądze rozsądnie.
Ja też badziewia nie toleruję bom staromodny.
A co tyczy się Elektrimu to ostatni nius o żądaniu natychmiastowej zapłaty wystosowany przez obligatariuszy tylko na osobach niezachwianych w wierze nie robi wrażenia.
osesek / 2006-04-24 21:11 / Pan Tysiącznik
Dobry wieczór.
Polegam na opiniach fachowców ( za które zapłaciłem) i czekam cierpliwie na to co ma się stać z akcjami Boryszewa. Jako że rokowania są znakomite mojego dobrego samopoczucia nie są w stanie zepsuć znikome dzienne spadki kursu ani komentarze zniecierpliwionych graczy. Zasmuciła mnie jedynie decyzja mojej małżonki ,która na moje sugestie o dokupieniu akcji Boryszewa odparła-nie dam.
Przestrzegam wszystkich młodych mężczyzn jeszcze nie żonatych,by przed zawarciem aktu małżeństwa ustalili z wybrankami serc strategię i taktykę gry na giełdzie.
Bo nie ma nic gorszego od zimnego rosołu !
nurekarek / 217.116.100.* / 2006-04-25 08:27
Witam... To ja chyba skorzystam z tej rady ;)) Choć za rosołem nie przepadam to zupa pomidorowa jest całkiem smaczna a zimna ze śmietaną nie za bardzo smakuje.
rusol / 2006-04-24 23:14 / Bywalec forum
popieram cierpliwośc ja nazbierałem już dosc dużo borka i sobie czekam i wiem ze bedzie bardzo dobrze troszke spokoju i da nam naprawde niezle zarobic pozdrawiam
Jarg / 2006-04-24 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Twoja małżonka może mieć rację. Słuchaj jej.
Ja trzymam te akcje 2 miesiące i grosza zysku nie widziałem. Moja cierpliwość jest na wyczerpaniu, tym bardziej, że na innej spółce Romana K. mam 20% zysku w niecały tydzień.

Na szczęście moja żona nie interesuje się giełdą :-)
Pozdrawiam
osesek / 2006-04-24 21:37 / Pan Tysiącznik
Błogosławieni cierpliwi albowiem ich cierpliwość zostanie nagrodzona.
A2 / 2006-04-25 07:05 / Spekulantka
albo mogli nabyc Ciech))))bo z tych dwoch firm wybralam wlasnie te na "C".Przemawialy za ta decyzja dwa argumenty:
1. wszedl do wig 20
2. recznie sterowany przez Karkosika)))) poki on nie osiagnie swoich celow , wy mozecie czekac i z rok))
ELLA / 83.5.252.* / 2006-04-24 21:24
Masz mądrą żonę.
osesek / 2006-04-24 21:31 / Pan Tysiącznik
Wiem,ale nie mogę Jej tego powiedzieć.
(:
de / 83.26.19.* / 2006-04-24 22:05
Co do Boryszewa to moim zdaniem lepiej zrobisz słuchając żony niż "fachowców".

A jeśli chodzi o jej mądrość, to nie rozumiem dlaczego nie możesz powiedzieć. Lepiej powiedz, zanim zobi to ktoś inny.
osesek / 2006-04-24 22:12 / Pan Tysiącznik
Nie chwali się dnia przed zachodem słońca a kobiety za życia. ( sentencja starożytnych chińczyków).
de / 83.26.19.* / 2006-04-24 22:41
Hmm. Jak nie powiesz jej za życia, to kiedy?
(Sorry, że drążę temat, ale mnie zaintrygowała Twoja odpowiedź. Moje pytanie jest raczej retoryczne)
osesek / 2006-04-25 06:24 / Pan Tysiącznik
Skoro retoryczne to moja odpowiedź jest zbędna.(:
Leonardo / 2006-04-24 20:51
Ludzie skąd tutaj tylu naganiaczy??? To przecież forum dla poważnych ludzi, a nie pseudoinwestorów. Idźcie naganiać gdzie indziej...a.Sio
antyk / 83.25.214.* / 2006-04-24 20:24
Elektrim będzie jutro królem obrotów. I to myślę przy sporym wzroście. Będzie spekuła na całego..............
Batman / 2006-04-24 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Złoty się wzmacnia, co daje czyni nasz rynek atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów. Znaczne obroty towarzyszące wzrostom sugerują napływ nowych kapitałów. Trend wzrostowy powinien być kontynuowany.
mysza / 2006-04-24 23:21 / portfel / Bywalec forum
piszą ze pln. umocniło sie z powodu forinta,który wzrósł po wyniku wyborów.Ale usztywnienie polityki stóp procentowych w USA może przyczynić się do napływu kapitału m-dzy innymi do Polski
strokuś / 2006-04-24 20:14 / Uznany Bywalec forum i giełdy
do Twojego komentarza idealnie pasują słowa KJ z Parkietu:
"Jedno wydaje się być pewne, szczyt będzie wynikał z przesilenia i ucieczki tych, którzy cały czas próbują walczyć z trendem. To oni swoim wyjściem z rynku, bądź nawet wejściem na długie pozycje zgaszą światło"
enzo / 83.25.218.* / 2006-04-24 19:55
Sądzę, że jutro na początku będzie leciutki jeszcze spadeczek (wtedy trza będzie kupić), a potem wyskok o jakieś 30%.
Widać już że wzrost może być trwalszy. Myślę że może nawet 3 dni powinni windować.
enzo / 83.25.218.* / 2006-04-24 19:55
Sądzę, że jutro na początku będzie leciutki jeszcze spadeczek (wtedy trza będzie kupić), a potem wyskok o jakieś 30%.
Widać już że wzrost może być trwalszy. Myślę że może nawet 3 dni powinni windować.
darecki / 87.206.203.* / 2006-04-24 20:26
tak powinno być masz racje
Romi / 2006-04-24 21:23 / portfel / Koci Tata
Powinno ale nie będzie moim zdaniem ten czas już minął
choć mam te akcje to żałuje że je kupiłem
Ale zato lubawka to moja perełka super już mi dała zarobić

Miłej nocki wszystkim:)
Batman / 2006-04-24 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WIG20 bez problemu powinien osiągnąć poziom 3.400 punktów. Nie ma obecnie żadnych wyznaczników, ani oporów stąd wzrost jest niezagrożony.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy