Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kontynuacja wzrostów na GPW

Kontynuacja wzrostów na GPW

orzech / .* / 2005-02-07 19:58
Komentarze do wiadomości: Kontynuacja wzrostów na GPW.
Wyświetlaj:
ORZEŁ / .* / 2005-02-08 09:53
DZIŚ ZOZOLE Z LUKĄ HOSSY NA PAPIERKU !:)
rybka / .* / 2005-02-08 10:53
Czy może Pan Panie Orle wyjaśnić mi o co chodzi z tą luką hossy? Nie posiadam żadnych narzędzi do analizy i w sumie to ze mnie amator-hobbysta, ale szybko się uczę...
Rybakk / .* / 2005-02-07 23:18
Witam wszystkich, zwlaszcza "nowa" i bardzo sympatyczna anne :D pozdrawiam orzelka, ktory ciekawe czy na mnie teraz zerka, mialem mala przerwe ale juz nadrobilem te ...2 tygodnie:P widzialem ze dżeju dobry nos masz - gratki. ja sobie zakladam teraz nowy portfelik (wprawdzie nie prawdziwy ale to nie wazne...:// ) jeszcze musze sie duuuuuuuuuuzo pouczyc, a potem nauczyc - dla mnie jest mala roznica:P Pozdrawiam wszystkich do "uslyszenia". Dziaa
anna / .* / 2005-02-08 08:57
Witam Rybakku, dziękuję za to - ,, bardzo sympatyczna''. :)
Waldek P / .* / 2005-02-07 22:23
Od pewnego czasu Was podsłuchuje. Co to są ZOZOLE?
Profit / .* / 2005-02-07 22:35
To są bardzo dobre cukierki firmy - MIESZKOJutro będą wyniki za IV KW my już wiemy , że będą very dobre :)
orzech / .* / 2005-02-07 23:14
Bo wyniki firm słodyczkowych za czwarte kwartały z reguły są dobre :-)
Waldek P / .* / 2005-02-07 22:40
Teraz kojarze - Wole Zozole- całkiem sympatyczneDzięki
anna / .* / 2005-02-07 22:28
Trzeba oglądać reklamy:)
Leonardo / .* / 2005-02-07 21:14
dżeju, ale masz farta z tą alchemią, trafiłeś chłopie, gratulacje!!! a ja pisze się na wezwanie Victoria, zobaczymy co z tego wyjdzie , jak byś ocenił? pozdro
dżeju / .* / 2005-02-08 18:36
Leonardo, dzięki ale żeby mieć farta to trzeba qrde SPRZEDAĆ!!! na górce lub w pobliżu, a ja zostawiłem i sprzedałem dziś na dołku (pieprzony stop-loss, wczoraj wyrzuciło mnie na EPN jak on potem poszedł 20% w górę). Dokupiłem potem drożej. Muszę popracować nad zasadami wychodzenia, bo wchodzenia już jako tako opanowałem. No i nie robić nic jak jest korekta.Na jutro nie wiem jakie plany. Mam Alchemię, odkupiłem drogo EPN, liczę że korekta (jeśli to ona) nie potrwa długo.
anna / .* / 2005-02-07 20:13
Te garnitury dziś trochę mnie zdenerwowały, ale jutro mają ostatni dzień. Jak patrzę na energomont... a miałam te dwa i już sprzedałam to ciesze się, że w czwartek wybieram się na narty po troszkę relaksu. Takich emocji już dawno nie miałam. Tylko te 192 Ciech nie wiem po ile ustawić ( 37- 38 czy to nie za wiele?). Obawiam się ,że 16 jak wrócę będzie zjazd. Powoli wszystko sprzedaję ale zozole jeszcze mam ( rano kupione, ale chciałam się cieszyć razem z Wami) Pozdrawiam:)
orzech / .* / 2005-02-07 21:07
Aniu, widzę, że weszliśmy podobnie ja mam 165 :-)Nie sprzedaje tego w czwartek. Co więcej - zobaczę jak się otworzy ale jak 28-30 tylko to zamierzam jeszcze dokupić. Ustawienie 37-38 sądzę, że dobre. Ja też zamierzam dotąd jechać ale nie liczę na takie otwarcie. Moje scenario: debiut po 28-29 a potem dochodzimy do 38 w przeciągu 3-4 tygodni. Ale pytanie - co zrobić z tymi zwrotami ? Rynek jest wysoko a w spekułę nie wchodzę. Nerwy już nie te. A propos nart - w Zakopcu śniegu full i ludzi mało. Warunki zarąbiste. Pozdrawiam :)))
anna / .* / 2005-02-07 21:25
Nie chcę się chwalić, ale lecę do Norwegii mam tam znajomych. Jest tam o dziow cieplej niż u nas. Bardzo piękny kraj warto zobaczyć. Zakopane też jest super - oczywiście :) Ja bym była teraz, bardzo ostrożna z inwestycjami. Zagranica po takim skoku zazwyczaj się wycofuje. Zastanawiam się nad śrubami jest niska cena, ale decyzji jeszcze nie podjełam :)
orzech / .* / 2005-02-07 19:58
O żesz ty... a mnie nie było... Ale zozole trochę mi to osłodziły. Orle, czy przymierzałeś te garnitury ? Ja dziś mierzyłam dość długo ale... cóś... za długie rękawy. Polecasz ? A co powiesz o Strzelcu ? Mam ochotkę na piwo z Krakowa. Żal mi, mówię szczerze, że nie mam w portfeliku tego co Wy z Anią. Jutro wybieram się na zakupy tylko... nie wiem czy to dobry dzień po "crazy monday". Życzę jak zwykle odpowiednich przyrostów.
strokuś / .* / 2005-02-07 23:43
ze spółek zaczynających się na B i kończących na M chyba lepiej wybrać taką co ma 7 literostatnie wyniki rewelacyjne i ich przyjęcie również bardzo ciepłe, do tego ciągle dochodzą nowe duże umowy, a i prognozy dla całej branży na ten rok są optymistyczne - także zarówno krótko- jak i długoterminowo powinna dać dużo radościpoza tym w styczniu zmniejszył tam zaangażowanie ING TFI, a to dobra rekomendacja, bo ich fundusz akcji raczej kiepsko sobie poczyna :-)przy okazji witam Szanownych Tubylców :-)
ORZEŁ / .* / 2005-02-08 07:52
witaj Strokuś:) słusznie prawisz szkoda tylko że ja już nie mam betacomu - zachowałem się jak gówniarz i uciekłem razem z ingiem:(no cóż bywa tak czy inaczej witamy u nas :)WYMAGANIA BY SIĘ STAĆ TUBYLCEM NIE SĄ DUŻE:WYSTARCZY ZAPROPONOWAĆ PORTFEL KTÓRY PRZYNIESIE ZYSK 50 % W SKALI TYGODNIA:) I JUUUUUUŻŻŻŻ JESTEŚ Z NAMI!A JAKIE PRAWA ZYSKUJESZ MÓJ TY BOŻE BYĆ W GRONIE MILIONERÓW TO NIE LADA GRATKA SŁOWOOOOOO:)!
orzeł / .* / 2005-02-07 21:17
witajcie!Ja już nie Alchemik niechaj dalej rośnie (bo pewnie tak będzie ale już nie ze mną) odpadłem po 36.8 :)Zolole cudeńka moje idą do 5 zł jak nic :)Atlantis mnie zaskoczył - miało to wyglądać inaczej tzn tak jak na początku sesji:)Na ibsysie się nie poddam bez walki:)o reszcie dalej bo muszę usunąć przeszkodę z kolan:)
anna / .* / 2005-02-07 22:21
Ta twoja przeszkoda to na 4 czy 2 nogach :)))
orzech / .* / 2005-02-07 23:12
Chyba na 2 :-) Przeszkodom na 4 nie czyta się bajek na dobranoc... no nie ? Orlątka lubią bajki. Może taka: Byli raz sobie inwestorzy i bardzo zła bessa. Ale inwestorzy z pomocą trendu, który był ich przyjacielem zwalczyli złą bessę i żyli długo i szczęśliwie a najlepsi pojechali nawe na narty do Norwegii :-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy