Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kontynuacja wzrostów na GPW

Kontynuacja wzrostów na GPW

Money.pl / 2006-01-25 19:22
Komentarze do wiadomości: Kontynuacja wzrostów na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-01-25 23:33 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
jakiś bałagan ogólny się tu wkradł :) o koledze nie mówię bo kolega mnie nie interesuje :) coś się takiego stało że to miejsce zaczyna przypominać inne gdzie bałaganią emocje :( emocje oddzielić od inwestowania trudno (wiem to doskonale - mnie również towarzyszą ) ale nieporządek tłumny mnie jakoś tak nie nastraja dobrze:( a może to troszkę kwestia techniczna o której Strokuś prawił! a może strasznie przyzwyczaiłem się do starej kameralnej atmosfery ?:) i co ciekawe nowych ludzi mnóstwo a gdzie stara wiara (czyżby miała podobne odczucia:)
pozdrowienia dla Strokiego, Jujka, Ani, Pabla, Hajdiego i całej nowej (tutaj) gwardii walecznych serc
variat lata - tak właśnie miało być ale że komar poleci tego się nie spodziewałem:)
roman63 / 2006-01-26 08:58 / Bywalec forum
Orle dzieki ze trzymasz fason,to ze jestem z wami to zasluga kultury jaka tutaj panowała i mam nadzieje ze bedzie panowac.Pozdrawiam wszystkich
Robbi / 2006-01-26 01:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co prawda do starej gwardi to bym się nie zaliczył, bo jeszcze chyba roczek nie minął od pierwszego postu, choć czytałem was wcześniej, lecz przychylam się do twojej opinii odnośnie emocji i sporego bałaganu. Ostatnio w pracy nie mam możliwości czytania postów na bierząco i przeglądam je wieczorem (czasem w nocy tak jak teraz) i czyta je się długo i nie zawsze wnoszą coś nowego. Czasem gdy nie mam zbyt wiele czasu na przeglądanie wszystkich, to szukam tylko po nickach starych wyjadaczy (Ciebie Orzełku, Hajdiego, Strokusia, Igora, Leonarda, Pabla i pani Ani) bo wiadomości dużo a czasu nie. Przepraszam innych forumowiczów, staram się czytać wszystkie posty lecz nie zawsze jest czas. Piszę na forum tylko wtedy jak wydaje mi się że mam coś ważnego do powiedzenia, zakomunikowania, poinformaowania, lub gdy bardzo potrzebuję pomocy, porady itp., może właśnie z podobnych powodów Stara Gwardia tak rzadko się udziela w przeciwieństwie do "Świerzej Krwi" którzy chcą się dzielić również emocjami. Pozdarawiam wszystkich i bynajmniej nikogo nie wypraszam z tego forum, jest dla wszystkich kulturalnych ludzi, może poza "kolegą" i jemu podobnych.
orzeł / 2006-01-26 06:56 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Sorry Robi wiedziałem że o kimś zapomniałem :) pozdrawiam :):):)
janusz / 83.19.40.* / 2006-01-26 00:51
Brakuje właśnie tego starego ,kameralnego forum (gdzie Ty i Stare Wygi parkietu opisywały co dzieje się na giełdzie ,a narybek (ja zielony ogórek) podpatrywał Was, inwestował,analizowal ,po prostu było cicho!!! Teraz ( chyba pisał to strokuś)nawet małpa dobrze obstawi.Myślę gdy będzi miało to forum kultularnych bywalców to będzie ok, a po całym tym zamieszaniu wrócimy do słuchania

POZDRAWIAM Z GÓRNYCH GAŁĘZI JAK I TYCH OD KORZENI (patrz ja)
orzeł / 2006-01-25 23:39 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Jezus Maria i dla Dżeja o course!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i Raczka (uważaj na kghm i kruka:)
anna. / 83.24.238.* / 2006-01-26 00:06
masz rację Orle trochę bałaganu sie zrobiło
pozdrawiam :)
hajdi / 83.9.31.* / 2006-01-26 00:05
No dosc sporo tych nowych inwestorow (spekulantow) zrobilo sie na naszym spokojnym forum i dopuki nie sa oni za bardzo inni jest OK Jednak gdy zaczynaja robic balagan i zbedny szum a nie daj Boze obrazaja innych to nikomu ze starej gwardii sie to nie spodoba. Mam nadzieje ze stara gwardia ogranicza swoja obecnosc tu z powodu sporego przyplywu gotowki na rachunku a to potrzebuje wiekszego niz zwylke skupienia by przypadkiem na fali eufori czegos nie przegapic (spieprzyc) :) Dlugiej hossy wszystkim zycze
janusz / 83.19.40.* / 2006-01-26 01:18
hajdi odpowiedz czy spekulant to; ten co kupi na otwarciu,a sprzeda powiedzmy w połowie sesji z zyskiem satysfakcjonującym danego gracza,lub ten który (patrz ja ) kupi w jeden dzień ,a drugi odda-kupiłem skotan średnio 215,oddałem wszystko 260 w ten sposób pokryłem straty z STX sprzedany z stratą.
mysza / 2006-01-25 23:18 / portfel / Bywalec forum
Czy można uprzejmie zadać pytańko na temat: Netii-moim zdaniem tu się coś będzie działo w kwestii telefonii komórkowej,a w ślad za tym powinny być zdecydowane wzrosty. Czy uwazacie że są przesłanki potwiedzające sens inwestowania w tę spółkę?
czy to już czas na PGNIGE???? A co z korektą?
nowy / 2006-01-25 21:52
Witam wszystkich Forumowiczów, szczególnie tych co pomagają (większość).
Aktualnie w moim portwelu mam m.in.: Boryszew, Hoga, Jago, Próchnik, Puławy, Softbank, Sokołow Teta.
Prosze specjalistów od tych spółek o krótkie komentarze.
Pozdro
nowy / 2006-01-25 22:30
Mam jeszcze jedno pytanie do znawców MINI i MCI (Orzeł, Pablo Strokuś i innych, których nie znam), czy MCI obiera podobny kierunek w rozwoju.
Pozdro
hajdi / 83.9.31.* / 2006-01-25 22:36
niby podobny
nowy / 2006-01-25 22:53
Trochę skąpo, ale dzięki Ci i za to.
Pozdro
gabrik / 2006-01-25 22:28 / portfel / Wierny Forumowicz
JAGO niedawny debiutant na GPW (udany) dostarcza do wielu sieci mrożonki,ostatnio zamówili w MAN/STAR nowe samochody maj.ą mocnego inwestora strategicznego który chce odsprzedać swoje udziały ale nie na siłe i tylko komuś "poważnemu",spółka rozwojowa (sam kupuję dużo frytek ;-)) ) mają umowy ze wszystkimy największymi producentami mrożonek
PUŁAWY no to wszyscy wiedza gigant
mysza / 2006-01-25 23:10 / portfel / Bywalec forum
Piniądze pieniędzmi ale nad tymi frytkami tosię dobrze zastanów,nie mam watpliwości ze zrobisz kasę na giełdzie,ale czy zdążysz ją wydać-miażdzyca Cibie skonsumuje. przejdż na zielonki,ryby i biegaj w wolnych chwilach między sesjami. Pozdrowienia
rusol / 2006-01-25 22:09 / Bywalec forum
specjalistą nie jestem ale teta jago mam sam i jestem o to spokojny bedzie rosło
odnosnie softbanku mam mieszne uczucia sam to kisze za 46.7 i czekam na odbicie niby perspektywy firma ma dobre ale coś ostatno obsuwa
nowy / 2006-01-25 22:20
Dzięki Ci za szybkie info, ja kupiłem Softa trochę taniej. Pozdro
adam_inwestkap / 2006-01-25 21:39 / Bywalec forum
A teraz na temat ogólnej koniuktóry. Giełdy na całym świecie spadają już od prawie trzech tygodni. Również to samo jest w Azji i Stanach. Czy nasza giełda jako jedyna będzie rosła??? Historia uczy, że nie jest to możliwe na dłuższą metę.
Skóra / 2006-01-25 22:45
Jestem nowy na tym forum ale interesuję się giełdą od jej poczatków.
Pamiętam klimat przed bessą w 1993 roku. Nawet u fryzjera wszyscy mówili o tym ile mozna zarobić na giełdzie, a potem totalny zjazd w dół . Wydaje mi się że w tej chwili sytuacja jest bardzo podobna. Co o tym sądzicie ?
slawa / 83.31.7.* / 2006-01-25 21:35
Co z tym centrostalem co on sie tak kisi '
adam_inwestkap / 2006-01-25 21:34 / Bywalec forum
Jeśli chodzi o bank PKOBP to jego C/WK przy obecnej cenie wynosi 3,7. W normalnych warunkach powinien mieć nie więcej niż 1,5 do 2. Oznacza to, że jego cena jest już przesadzona o około 100%. Kto więc wydaje rekomendację ceny 38 zł? Ten, który szuka naiwnych imwestorów do sprzedania im akcji.
GRACZ / 83.8.35.* / 2006-01-25 22:48
ZASTANÓW SIE CO PISZESZ SAM SOBIE ZAPRZECZASZ
koki / 2006-01-25 21:51 / Bywalec forum
masz racje w www.gazeta jest zamieszczona rekomendacja analityków Citgoup
dla zagranicy docelowa cena38 zł
adam_inwestkap / 2006-01-25 21:28 / Bywalec forum
Tak na prawdę rynek będzie rósł jak będzie rosła KGHM (20% udziału w indeksie WIG20). Obecnie walor rośnie już 6 sesje średnio po 3% do 5% na sesji. Inwestorów oszukuje się kolejnymi rekomendacjami - kupuj do 81 zł, teraz do 88 zł. W rzeczywistości papier jest straszliwie przewartościowany - średnia 15 sesyjna jest 9 zł niżej, średnia 45 sesyjna jest 19 zł niżej. Jest to miara grożącej nam zapaści.
Pablo / 2006-01-25 21:22 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Muszę się przyznać, że błędnie oceniłem WIG20. Choc w połowie stycznia rzeczywiście była korekta to jednak trend wzrostowy został zachowany. A takiego scenariusza nie było w moich przewidywaniach. Szczególne wyrazy uznania dla Strokusia. Dopiero rok jesteś na giełdzie a inwestujesz jak rasowy gracz. A największe pokłony za trafne przewidzenie przez Ciebie spadku do 2770 i wjazd na 3000. Dobrze, że inwestycje w opcje pozostały na papierze. W związku z powyższym zapytam co myślisz o kierunku rynku przez najbliższe dwa tygodnie.
gabrik / 2006-01-25 20:32 / portfel / Wierny Forumowicz
MAM WIELKĄ PROŚBĘ DO REDAKCJI POSTY TAKICH GOSCI CO CHCĄ TU ZROBIĆ KOLEJNY SMIETNIK U S Ó W A Ć.
pan KOLEGA to już dwa dni temu szukał zaczepki.
KTO popiera mój wniosek proszę skomentować TAK lub NIE.

Ja nie chcę tu takich oszołomów jak na innych portalach. HEJ!
rusol / 2006-01-25 22:06 / Bywalec forum
tak tak tak
dzisiaj ostro w jago gabrik niech nam ona rosnie a i teta sie pieknie zachowała tak dalej
mam jeszcze dużo biotonu ale to niech sobie czeka na up
a kolega niech bedzie dalej takim frajerem ale nie tu
strokuś / 2006-01-25 20:48 / Uznany Bywalec forum i giełdy
najlepiej takie posty ignorować
byli tu już tacy "koledzy", "skromni" i inni co to się wyśmiewali, pisali, że farmacol do 42 to nigdy nie dojdzie, a comp to 63 widzi po raz ostatni i żebyśmy sobie lale dmuchane kupili itp.
i gdzie teraz są.....
także proponuję włączyć tryb olewczy i już - oszołomstwo ma to do siebie, że się szybko nudzi gdy nie znajduje pożywki w postaci reakcji
pozdrowienia dla "Kolegi" - trzymaj się bracie, bo my jesteśmy jak Wielki Mur Chiński, stoimy od lat i nic nas nie ruszy
janusz / 83.19.40.* / 2006-01-25 21:04
Ten ktoś co zwie się kolegą ,powinien pisać na onecie bo tam jest taka agresywna forma,i kpiący stosunek jeden do drugiego.Tutaj powinni go wszyscy ignorować.Niech biedaczysko się wypoci nad klawiaturą i tyle.
Do kolesia ; napisz chłopie coś sęsownego-o ile potrafisz,bo wydaje mi się że jesteś tylko małym zadymiaczem. Pozdrawiam
art.pi / 2006-01-25 22:25
"kolega" to zwykły prowokator.
quickmaster / 217.116.100.* / 2006-01-25 20:47
niech "kolega" sie wykoleguje na onet
Berni / 83.26.233.* / 2006-01-25 20:41
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,tak,
bodzio / 2006-01-25 20:30 / Bywalec forum
GW podała ze otwiera sie export mięsa do Japonii i to b.Korzystny. Duda i Sokołów ruszą do góry to moze być dobry news na poczatek roku dla tych którzy ich maja.
gabrik / 2006-01-25 20:27 / portfel / Wierny Forumowicz
kochani TETA pięknie tylko nie mam poczucia jak dalej bedzie się papierek zachowywał,dokupiłem jeszcze trochę JAGO ale POLNORD to dziś przyszalał tylko nie wiem czemu jak ktoś jest zorientowany to proszę o info bo mojej żony firma coś dla nich robiła to byli ciężko wypłacalni i słabo przędli a widzę że oni UP już od listopada.
Wróciłem właśnie ze szkolenia OPCJE bardzo ciekawa sprawa tylko musze teraz spokojnie sobie wszystko poukładać bo trochę dużo informacji w krótkim czasie.
Jeśli chodzi o nastroje to ludki mruczeli coś pod nosem ale o KOREKCIE a nie BESSIE.
ale jak poukładam sobie dzisiejszy wykład to się nawet na spadki obstawie ;-)))
koki / 2006-01-25 20:57 / Bywalec forum
polnord ma 200 mln zadłużenia ,więc szuka pieniędzy kolejna emisją ale to tylko 50 mln to mało,uważaj na ten papierek
Berni / 83.26.233.* / 2006-01-25 20:40
Czesc gabrik
zdradziłeś mnie z STX a mówiłęs ze wyczekasz, nic to w sumie twoja kasa. Ciesze sie ze nie starciłes za duzo na Skotanie, a moze ciągle go trzymasz?
Mam dwie sprawy, po pierwsze uwazaj na FON, tez chciałem w nich wejsć ale tam łane szfindle odchodzę poczytaj na informacjach w interi.pl, wydaje mi sie ze wejdą w to tylko super spekulanci, jak twoja ulubiona pani Ewa ze sklepu odzieżowedgo w Skierniewicach i tylko wtedy jak juz nie bedzie na czym zarabiac.
Po drugie, zauwazyłes jakie starszne chamstwo zaczyna sie szerzyć na tym forum? My zaczynalimy pisac i inwestowac mniej wiecej w tym samym czasie, i w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby kogokolwiek obrazać tutaj.
Życze ci milonów jutro (moze wygasz drugi kubek ;-) )
Pozdrawiam
gabrik / 2006-01-25 21:44 / portfel / Wierny Forumowicz
BERNI musiałem wyjść z STX jak cofnął z 2,9 i leciutko odbił bo miałem straszny bajzel w portfelu,SKOTAN dziś wyczekałem i popuszczałem na drugiej górce,co do FONA mam trochę 17 lutego PP myślę że jednak trochę da zarobić choć mówię szczerze że FON i TETĘ to kupiłem pod wpływem forumowiczów ,osobiście to cały czas stawiam na JAGO i myślę że POLICE to spółka niedowartościowana.
A co do oszołomów to mam nadzieję że będą sporadycznie lub wcale i tobie też samych wzrostów :-))
Dragon / 83.11.143.* / 2006-01-25 20:11
Teta nareszcie zaczyna się wspinać tylko nie wiem co lepsze na dana chwile PGNiG czy właśnie wspomniana Teta ? ma ktoś jakis pomysł, a może Duda... dostali pozwolenie na eksport boczków do Japonii.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy