Forum Polityka, aktualnościPolityka

Konwencja PiS. Jarosław Kaczyński: Uczciwy polityk musi rozmawiać

Konwencja PiS. Jarosław Kaczyński: Uczciwy polityk musi rozmawiać

Wyświetlaj:
ABC 55 / 83.10.132.* / 2014-01-25 22:05
Nie wierzę ani jednemu słowu od Yarka. Ten cyniczny[...]posługuje się półprawdami i zręcznie manipuluje wybranymi faktami by osiągać zamierzone cele z władzunią ukochaną na czele, która śni mu się po nocach chyba.



### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

spokospoko / 46.204.201.* / 2014-01-26 17:43
nie musisz wierzyć. On nie zwracał się do dzieci resortowych, potomków czekistów, więc czym się podniecasz. Oczywiście jest zagrożenie, dla dziczy postowieckiej, w zwiazku z przejęciem władzy przez Jara. Trzymacie się koryta, w różnych newralgicznych miejscach i trzeba lat, aby was wyeliminować od jakiejkolwiek władzy.
bogusmmmm / 83.28.162.* / 2014-01-25 21:35
gadacie, że lanie wody, albo że "Kaczyński użył wielu słów, ale nie przekazał w nich żadnych sensownych informacji". A ja pytam: byliście na dzisiejszej konwencji czy swoje wypowiedzi podtrzymujecie napisanym kilku słowom w tych gazetach, które wami manipulują jak tylko chcą, a wy się na to łapiecie jak mucha w lep??
ja właśnie wróciłem z tej konwencji do domu i czytam co gazety piszą na ten temat to jedno słowo jakie mi się ciśnie na język to ŻAL. Te artykuły nie mają NIC wspólnego z tym co było na tym zebraniu. Jedna wielka manipulacja i miałem pierwszy raz w życiu porównać wystąpienie PiS na żywo i to co przeczytam o nich w gazetach. I już sobie faktyczną opinię wyrobiłem, a wy dalej tkwijcie w tej ciemnocie, którą wam Tusk wciska i dalej głosujcie na niego.
crystaldragon / 83.4.81.* / 2014-01-25 22:07
Oglądałem konferencję i to że nie użyłeś żadnych kontrargumentów potwierdza że oprócz lania wody nic nie było (nie wiem może za pomocą pięknych słów zostałeś zmanipulowany i uważasz że to co powiedział ma jakiś sens). Nie jestem za żadną partią która jest w sejmie bo dla mnie to jedno szambo. Osoba która twierdzi inaczej, gorzko się rozczaruje.

Jeśli chcecie coś zmienić w tym kraju to głosujcie na partie (spoza rządu) które głoszą postulaty centroprawicowe i którym zależy na dobru narodu a nie państwa. Bo naród to państwo a nie państwo jest narodem.
Nie dajcie się omamić PKB bo to tylko ciekawostka która jest bzdurą, stan gospodarki można zauważyć po tym że ceny produktów rosną a ludzie mało zarabiają jest to inaczej stosunek pensji to siły nabywczej, jak wiemy sytuacja w Polsce jest bardzo zła a Kaczyński tego nie zmieni będzie nadal ciągnął ten niewydolny system.
zygfryd538 / 31.174.198.* / 2014-01-25 20:57
Kaczyński użył wielu słów, ale nie przekazał w nich żadnych sensownych informacji. Nic dziwnego, że mamy nieudolny rząd, skoro prezes głównej opozycyjnej partii od lat serwuje taki sam nonsensowny bełkot.
bilo / 83.26.58.* / 2014-01-25 19:11
gogle nius-faszyści zawsze jarosława pokazują z otwartom buzią a tuska -oszustka uśmiechniętego
tak wami manipulują
crystaldragon / 83.4.81.* / 2014-01-25 17:01
Zwykłe lanie wody, socjalizm pełną gębą. Kaczynski który podobno reprezentuje "prawice" powinien mówić o obniżeniu podatków, zlikwidowaniu 23% vatu, odciążeniu mikroprzedsiębiorców, zmniejszenie biurokracji która przekroczyła stan krytyczny w czasie rządów Tuska. A on obiecuje swoim lemingom państwo opiekuńcze i "równe prawa". Śmiech na sali, biedna ta nasza ojczyzna.
Same lewactwo w sejmie rządzi.

Najnowsze wpisy