Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konwencja PiS. Szydło: 15-procentowy podatek CIT dla małych firm

Konwencja PiS. Szydło: 15-procentowy podatek CIT dla małych firm

Wyświetlaj:
tak to / 46.77.124.* / 2015-09-13 07:07
Nie mogę słuchać i patrzeć na panią Sz., panią P., pana D., pana K., pana M. Wylewaja się z każdego zakamarka. Niedługo idąc do kibla któregoś się spotka. Gdyby nie oni to pis byłby ciekawą partią. Ale nie jest. Może za 10 lat?
lolo27 / 91.232.140.* / 2015-09-13 01:00
Przecież nie jest na rękę każdej partii żeby obywatelom żyło się lepiej. Oni tylko mają mówić że będzie lepiej, a my żyjemy tą nadzieją. A nadzieja to zaszpachlowany strach.
zl / 80.53.182.* / 2015-09-13 00:05
PO miała dobre pomysły, ale żeby je zrealizować - co to, to nie. A to PiS wprowadził podatek liniowy dla firm i zniósł podatek od spadków i darowizn w obrębie najbliższej rodziny.
rchjkofeftek / 94.251.230.* / 2015-09-12 23:45
Coekawe, jakie będą rankingi PO po tej ściemie z "likwidacją ZUS i NFZ" ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
autor549 / 94.251.230.* / 2015-09-12 23:34
Skoro PO pierwsza wpadła na ten pomysł to czemu dotąd go nie zrealizowała ? Platforma Obywatelska to polityczny eunuch : wiedzą jak to się robi ale nie potrafią tego zrobić. Eunuchy, i tyle w tym temacie !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gościu / 88.220.148.* / 2015-09-12 23:33
Jak można wierzyć w te brednie. Czy Szydło bydło uważa Polaków za debili, czy może mierzy nas pisowską miarką. Jeżeli opodatkuje duże sklepy to kto zapłaci ten podatek. Kretynka myśli, że sklep a tak naprawdę to klient bo właściciele sklepów przerzucą na kupujących podnosząc ceny towarów. I więcej chyba nie chce mi się komentować bredni tych debili.
Anieleh / 193.106.228.* / 2015-09-13 00:08
Gościu, mówisz chyba o sobie mając na myśli debila bo myślący ludzie oczekują tego od dawna bo niby dlaczego sieci wielkopowierzchniowe mają mieć fory w opodatkowaniu a wszyscy inni nie, na dodatek transferując miliardowe zyski a nas traktując jak białych niewolników? Uczciwa konkurencja, mówi ci to coś?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ekonomista71 / 213.92.174.* / 2015-09-13 00:07
Raz: Piszesz nie na temat! Dwa: Jak chcesz odpowiedzi, to wystarczy cofnąć ulgi inwestycyjne dla hipermarketów (tytułem zmiany właściciela). Wtedy wszystko wróci do normy. Ulgi inwestycyjne powinny być dla producentów, nie dla "handlarzy"!
gradka567 / 79.191.80.* / 2015-09-12 23:57
Teoretycznie masz rację, ale nie bierzesz pod uwagę czynnika jakim jest konkurencja. Duże sklepy nie mogą za mocno podnieść cen bo stracą klientów. Nikomu nie będzie się chciało latać do marketu, jak za te same pieniążki będzie mógł kupić wszystko w małym sklepiku. Ceny w małych sklepikach mają nawet szanse spaść, bo zwiększona sprzedaż przełoży się na rozłożenie kosztów na większą ilość produktów/klientów/.
blantomat / 89.77.67.* / 2015-09-12 23:32
Ściągają z Orbana i Węgier... ale to baaardzo dobrze. Niech jeszcze politykę imigracyjną przejmą od Orbana i mogę na nich głosować.
Mati940 / 178.235.100.* / 2015-09-12 23:19
Ludzie małych rozumków, jak nie wywalimy PO iPiS to mamy jako Polacy przechlapane...
Ryszard Banaszak / 83.5.232.* / 2015-09-12 22:43
POmysł PO ? Między obietnicami a rzeczywistością jest gigantyczna różnica . PO to twarz oszustów POmyłkowo udających uczciwych . Może kiedyś proponowali ale nigdy nie chcieli realizować . Od samego początku realizowali odwrotnie od zapowiedzi . Obniżenie POdatku zrealizowali przed POdnoszenie POdatków . Wymienianie odwrotności od rzeczywistej realizacji jest przekraczaniem możliwości wpisywania tu tekstu . PO = Platforma Oszustów - każde trafne określenie to przypadkowy błąd .
głosuj / 83.9.130.* / 2015-09-12 22:40
W bizantyjskim, więc przepychu, w rozpuście pławią się księża, odzyskanym po "komunie" mieniem handlują, sierocińce, domy starców - zamieniają na hotele i domy wczasowe. Maluczkich straszą ogniem piekielnym, a sami chędożą Magdy, deprawują młodzież. Pieniądz to ich bóg, a świątynie do ich pomnażanie. Chrystus takie przybytki piętnował. Teraz one i „syn boży” wraz z dziewicą wieczną są maszynką do robienia kasy
Czarne stróże "moralności ", za siania niezgody społecznej zgarniają z budżetu każdego dnia milionowe kwoty. Celowość i udokumentowanie ich rozchodu rozlicza duch święty. NIK, prokuratura nawet przy ewidentnych nadużyciach finansowych kleru - chowają głowy w piasek. Polska Kościołem stoi - wykrzykiwał Komorowski. Bez żenady, więc pcha swój ryj do żłobu i na drugą prezydencką kadencję. Wojewodowie, prezydenci miast, wójtowie, sołtysi klechom też d.N. liżą, wielmożnym dobrodziejom składają haracze. Wielu znanych s******** z tych powodów, czerwone legitymacje zamieniło na książeczki do nabożeństwa i żyją jak pączki w maśle. Miler, Kwaśniewski, ich "kolesie" szastają forsą podatnika
bo767 / 31.183.237.* / 2015-09-12 22:36
p. Szydło nie produkuj się, i tak wam nikt w to nie uwierzy
op / 31.183.237.* / 2015-09-12 22:35
nie w wierze ma jak psom, żadna partia nie zrobi nic dla obywateli po wygranych wyborach taki już jest los nas
BRZESZCZE / 89.69.99.* / 2015-09-12 22:34
NASZE BRZESZCZE SZYDŁO DOPROWADZIŁA DO RUINY FINANSOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DANKA817 / 89.69.99.* / 2015-09-12 22:33
PIS TO MAFIA NIEUDACZNIKÓW, ROZWALĄ FINANSE PAŃSTWA POLSKIEGO A WIĘC NASZE, NASZE OSZCZĘDNIOŚCI !!!!!!!! NASZYCH DZIECI !!!! SKANDAL CO WYPRAWIAJĄ, ŻEBY DORWALI SIĘ DO WŁADZY, LUDZIE --POLACY NIE ZAZNAMY SPOKOJU, POKOJU, RADOŚCI ŻYCIA CODZIENNEGO !! PRECZ Z JAZGOTEM SZYDŁO !!!!!!!!!!!!!!!!
ceglak / 89.75.67.* / 2015-09-12 22:22
PiS sięga po dobre pomysły bez względu czy są z tej czy z tamtej strony. Dobry pomysł jest dobrym pomysłem i basta. Nikt nie ma patentu na dobre pomysły. PO miało 8 lat na wprowadzenie dobrych pomysłów ale tego nie robiło. Dopiero teraz, jak śmierć w oczy zagląda, obudzili się i chcą nagle wszystkim zrobić dobrze. Pomysły Kopacz przedstawione na Konwencji PO w ,,Faktach po faktach" tłumaczył Wincenty Rostowski i dopiero od niego dowiedziałem się, że te dobre pomysły Platforma wprowadzi dopiero wtedy jak ich rząd będzie na to stać. A kiedy go będzie na to stać? Tego nie wie nikt. Czyli kit i bujda na resorach jak zwykle. Nieodwołalnie głosuję na PiS, bo tylko w tej partii mam jeszcze nadzieję na odnowienie mojego kraju, sprawiedliwe rządy i sprawiedliwy podział zysków oraz ukrócenie bezkarności aferzystów.

Najnowsze wpisy