Forum Polityka, aktualnościKraj

Konwencja poskutkowała? Platformie rośnie

Konwencja poskutkowała? Platformie rośnie

Money.pl / 2011-06-12 18:03
Komentarze do wiadomości: Konwencja poskutkowała? Platformie rośnie.
Wyświetlaj:
tarek / 79.191.102.* / 2011-06-15 10:38
Przedstawiam wersję roboczą wiersza
z okazji zlotu Platformy w gdańskiej Arenie.

Miałem wennę i spisałem trochę rymów,
lecz temat cięzki ,i wenna odeszła.
Nie zdziwię się jeżeli wiersz na zawsze pozostanie w tej roboczej wersjii.
----------------------------------------

ZLOT PO -DZIADY 2011

Pół parti zeszło już do Areny
Będą się działy dantejskie sceny

verte

Święto dla ludu tu się odbywa
PO jest wielkie ruszają tryba

verte

Pełne tornistry napoi mają
Miejsca na listach już ustalają

verte

Małpa w czerwonym już z przodu bryka
Wszyscy wołają, to Ameryka !!

verte

Głowy zmęczone ,czoła spocone
to są metody dobrze sprawdzone

verte

Uszy słuchają ważnych przemówień
Wszystko jest OK ,bez niedomówień

verte

Ręce ich klaszcza w trudzie i znoju
Nie będą więcej przerzucać gnoju

verte

Liczą się tylko jedynki,dwójki
Ci z dalszych miejsc to śmieszne hu..jki

verte

Zdrajca Mężydło
Przyniósł kropidło
Donald mu tylko
Szóstkę przydzielił
Pewnie go za to
W kaczy dziób strzeli
Przecież był dzielny
I pierwszy zdradził
Za to egzektyw
Tak go usadził ?

---------------------
wojens / 83.6.3.* / 2011-06-13 17:33
Homo Momini było zawsze najbardziej łaskawe dla PIS. Zawsze pokazywało dla PIs wyższe poparcie niż realnie ono było. A skoro tak to jasna nam się rysuje przyszłość. Przyszłość ze zmarginalizowanym PISem a w przyszłości bez PIS. Wielki jest polski naród.
sibut / 85.198.196.* / 2011-06-13 00:34
może im i trochę ROŚNIE- ale tak naprawdę to są "imPOtenci
JanuszPOlikot / 2011-06-13 00:20 / Tysiącznik na forum
Ciekaw jestem kto tych durniów jeszcze POpiera.........Chyba tylko ci co POdpicowują wyniki sondaży......
Triz / 2011-06-15 10:47 / Bywalec forum
http://www.youtube.com/watch?v=L0rZd7ZSXro tak właśnie wyglądają wyborcy PO.
oborowy / 79.185.95.* / 2011-06-12 23:45
Rośnie ale Opozycji
oborowy / 79.185.95.* / 2011-06-12 23:24
Na interi jest dzisiaj sadaż internetowy. Ponad 20 tys uczestnikow

Oto jego wyniki

PiS 40 %
PO- 27%
SLD - 16%

Ciekawe jak te firmy robia te sadaże, ze im wyniki takie wychodzą???

Internet, to okno na świat.

Tu nie da sie zciemniać.

To dlatego pewno ekipa POpaprańców zaczęła udeżać w internautów.
wojens / 83.6.3.* / 2011-06-13 17:35
Bo pisowskich nierobów, oszukujących pracodawców w sieci najwięcej Pozostali wchodzą na portale tylko jak czas pozwala i wykonane obowiązki.
raymundo / 2011-06-13 08:38 / Bywalec forum
W Tusk Vision Network jeszcze w piątek PO miało rzekome poparcie rzędu 44% :D
oborowy / 79.185.95.* / 2011-06-12 23:27
No chyba,że Yntelegenty nie umieją sie POsługiwać internetem.

Może POtrafia tylko oglądać TVN.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-06-12 23:27
Sondaze tych firm tak wygladaja bo takie beda wyniki wyborow.
Aby ulatwic "uzyskanie" takich wynikow wybory beda dwudniowe i korespondencyjne.
stop dla sekty FJN / 62.244.155.* / 2011-06-12 22:59
Mowimy stop dla sekciarzy FJN (Forsa Jest Najwazniejsza) !!!
dzień sądu / 83.6.36.* / 2011-06-12 22:39
jak chcecie mieć normalnie w tym kraju to przestańcie głosować na tą samą postkomunę co zmienia szyldy od 20 lat,
zagłosujcie na kogoś co chce coś zrobić w tym kraju i od 20 lat głosi te same poglądy Janusza Korwina Mikke i Kongres Nowej Prawicy
Doradca Donka / 84.75.178.* / 2011-06-12 22:19
Tylko, ze PO nie ma juz 45-55% poparcia. To jest najwazniejsze. A te transfery sie nuedlugo skoncza i nie bedzie o czym mowic. Zreszta ludzie widza w tych przejsciach zdrajcow.
Hi-Ha / 178.235.37.* / 2011-06-12 22:06
Tusk tak jak Gierek przeinwestował i zadłużył Polskę ponad miarę.
JanuszPOlikot / 2011-06-12 21:51 / Tysiącznik na forum
Głupota redaktorów tego POrtalu jest POniżej krytyki........Jak się nazywa autor artykułu może Gall Antoni?
JanuszPOlikot / 2011-06-12 21:46 / Tysiącznik na forum
Konwencja ...POskutkowała...:):):):):.......Niby w czym?
JanuszPOlikot / 2011-06-12 21:45 / Tysiącznik na forum
Dobre:):):):):):)..........POkemony...POkrzyczały...POpajacowały i mają wzrost POparcia............:):):):):):):):)
Pyclik / 2011-06-12 19:27 / Tysiącznik na forum
Do postu:2011-06-12 18:21:24 83.2.33.* | tade
Nie wiem, co Ty chcesz nam tym postem udowodnić czy powiedzieć.
Dla mnie dzisiejszy stan jest głównie wynikiem tego, co robił lub nie robił:
- PIS do 2007r jako partia rządząca, przy słabej merytorycznej opozycji PO,
- PO od 2007r przy słabej, wręcz dyletanckiej opozycji PIS.
Nie będę wkładał do sprawy poprzedników, bo musiałbym chwalić SLD i ganić AWS.
Podsumowując:
i rzad i opozycja braly z budżetu, czyli z naszych kieszeni, duże pieniądze na własną (niezbyt dużą - jak na klasę próżniaczą przystało) działalność, teoretycznie na rzecz nas, Obywateli.
My , Obywatele zgodnie z regułami naszej demokracji, nic albo bardzo niewiele do gadania nie mieliśmy.
I nie mamy dalej, bo chociaż idą wybory stoimy wobec szantażu obu ugrupowań:
- jedni nas straszą PISem ( słusznie, bo pod obecnymi władzami partii należy się obawiać powtórki tych samych działań, haseł i łgarstw),
- drudzy nas straszą niespełnianymi notorycznie obietnicami PO( i słusznie, bo to są fakty; co nie oznacza, że PIS słowa dotrzymywał, ale to nasze szczęście, że nie zdążył).
Ja piszę truizmy, ale tylko po to, aby wydobyć od " tade", o co jemu w tym poście chodziło.
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-12 22:03
Ja mam odwrotnie - wiem dokładnie o co chodzi "tade" a nie wiem dokładnie o co tobie chodzi. Proponuje poczytać o antykomorze.pl, porównacspieprzaj dziadu np., Tutaj co GóWniana pisała 5 lat temu:
'Z internetu znikają strony z dowcipami o Lechu Kaczyńskim. Ich autorzy boją się ścigania przez policję i prokuraturę. - Wolę zlikwidować stronę, niż czekać, aż o 6 rano ktoś zastuka do moich drzwi - mówi jeden z nich


Fot. Wojciech Olkuśnik / AG
ZOBACZ TAKŻE
Żarty z prezydenta to brak szacunku dla państwa - komentują prawnicy
Tu znajdziesz "kacze" adresy
Adam, 30-latek z Warszawy, razem z czwórką znajomych w noc wyborczą II tury założył stronę spieprzajdziadu.com. Były na niej dowcipy, fotomontaże, karykatury, przerobione reklamy wyborcze Lecha Kaczyńskiego. - Nasza strona to forma buntu przeciw takiemu wyborowi. My sami głosowaliśmy nie na Tuska, ale przeciw Kaczyńskiemu - mówi Adam. Po kilku dniach odezwało się do niego kilku prawników z ostrzeżeniem. - Powiedzieli, że mogę mieć kłopoty. Za obrażanie prezydenta grożą nawet 3 lata odsiadki. Nie mamy zamiaru włóczyć się po prokuraturach i sądach. Dlatego zamknęliśmy stronę - tłumaczy swoją decyzję. "Dwa lub trzy lata odosobnienia za obśmiewanie pary kaczek to trochę za dużo jak na nasze skołatane wyborami nerwy, a jakoś kilka dni temu przestaliśmy wierzyć w niezawisłość krajowego wymiaru sprawiedliwości. Nie składamy jednak broni!" - zapowiadają na swojej stronie.

Wielu prawników w Polsce pamięta, jak cztery lata temu Kaczyński jako minister sprawiedliwości lubił "ręcznie sterować" swoim resortem. - A jeśli teraz nakaże swojemu następcy Zbigniewowi Ziobro ścigania dowcipów? - pytają zaniepokojeni prawnicy.

Michał, 22-letni student, autor strony www.uciekaj.glt.pl., zastanawia się nad zmianą formuły strony na bardziej komentarzową niż obrazkową i prześmiewczą. - Na razie policji czy prokuratury się nie obawiam, ale nie wiem, czy zamieszczenie zdjęcia gumowej kaczki z napisem w dymku "K..wa" może kogoś obrazić - mówi. Zdjęcia, fotomontaże, rysunki czy dowcipy przysyłają mu internauci. Jego strona podobnie jak Adama działa od wyborczej niedzieli 23 października. - Zaczęło się od rysunku kajaków i podpisu, żeby uciekać, bo do Szwecji jest tylko 250 mil. Od tego czasu na stronie mam olbrzymi ruch - mówi. Piszą do niego setki osób. Jedni z poparciem, inni z groźbami. Na przykład takimi: "Spieprzaj na wschód, załatwimy cię w prokuraturze, zaraz poczujesz kopa aryjskiego glana" - cytuje 22-latek.

Prokuratura na razie ścigać autorów dowcipów o nowym prezydencie nie zamierza. - Nie posadzimy przed komputerem śledczego, by szukał w internecie takich stron - mówi Julita Sobczyk, rzecznik Prokuratury Krajowej. - Lżenie prezydenta jest ścigane z urzędu, ale każdy może złożyć doniesienie, że takie dowcipy go rażą albo uważa, że obrażają prezydenta - zaznacza Sobczyk.

Administracja poprzednich prezydentów: Wojciecha Jaruzelskiego, Lecha Wałęsy czy ustępującego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nie ścigała autorów dowcipów. - Nie ma co ukrywać: niewybrednym żartom pomaga coraz powszechniejszy dostęp do internetu i anonimowość - tłumaczy jeden z autorów "anty-Kaczyńskich" stron.

Marcin Roszkowski, były rzecznik Lecha Kaczyńskiego z czasów prezydentury w Warszawie, twierdzi, że jego pryncypał ma duży dystans do siebie i swojego nazwiska. - Obrażał się nie będzie ani nie będzie ścigał autorów dowcipów. On i PiS mają inne zadania - twierdzi.
- Po zaprzysiężeniu na prezydenta RP też nie?.."
A teraz poczytaj co pisze teraz o Antykomorze ...Z tego co wiem, to za PIS nikt o 0600 z ABW studentow za strony antyprezydenckie nie scigał. Scigano Mirów i Rychów. A teraz ....?
Pyclik / 2011-06-12 23:03 / Tysiącznik na forum
Do 2011-06-12 22:03:45 89.229.83.* | Oszołomowaty
Wygląda na to, że do mnie piszesz, zupełnie niepotrzebnie.
Ja chciałem odpowiedzi od autentycznego autora - jasno pisałem o "tade" - a zdanie "oszołomionego pisora" i jakieś gazetowe, historyczne powtórki, mało mnie interesują.
Nie podyskutujemy!
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-12 23:29
Tak odpowiada każdy POmidor któremu daje do porównania te dwie sytuacje. I inne sytuacje gdy Lepper mówi o kastracji i oddawaniu zysku NBP do budżetu państwa i jest za to wdeptany w ziemię, a rok pózniej Lepper-tusk powtarza to samo i jest wychwalany za geniusz, gdy Wedrzyn mówi o przyjemności z patrzenia na lesbijki i o mało nie wylatuje z partii a Lepperomatoł tusk mówi cos podobnego publicznie na konferencji i jest uznawany za objaw "swego chłopa", gdy Lepperopinokio tusk wypomina Kaczyńskiemu ceny kurczaków i cebuli i jest podziwiany za geniusz i troske o ludzi, a gdy to samo robi Kaczyński kilka lat pózniej to odwraca się kota ogonem i twierdzi, ze wszystkie celebryty i sama morda dajaca szczęście kuuja codziennie w biedronkach ....
Tak jak ty mówi każdy któremu jest po prostu głupio, że dał się zrobic w bamnuko jak murzyn za pomoza lusterka. A że pomidorkiem jesteś to widać od razu, gdy piszesz "- jedni nas straszą PISem ( słusznie, bo pod obecnymi władzami partii należy się obawiać powtórki tych samych działań, haseł i łgarstw)," - teksty wtłaczne wam przez lata w głowy, które nie znalazły nigdzie potwierdzenia, mało tego - okazały się kolejnymi łgarswami nagłośnionymi przez POmedia. Wyjrzyj w końcu z POmatrixa, juz czas.
Pyclik / 2011-06-13 00:41 / Tysiącznik na forum
Do :2011-06-12 23:29:04 89.229.83.* | Oszołomowaty
Pisać się jakby nauczyłeś, ale z czytaniem, szczególnie ze zrozumieniem gorzej?
To tylko TY, czy to ogólna cecha pisiorów?
Więc powtarzam:
Ja chciałem odpowiedzi od autentycznego autora - jasno pisałem o "tade" - a zdanie
"oszołomionego pisora" i jakieś gazetowe, historyczne powtórki, mało mnie interesują.
Nie podyskutujemy!
raymundo / 2011-06-12 18:58 / Bywalec forum
Wesoła refleksja o rządach Tusków i innych socjalistów :)
www.youtube.com/watch?v=5G5UcC3c5RY
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy