Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Wyświetlaj:
m-53 / 213.108.152.* / 2015-07-18 23:14
Liniowy podatek VAT, hmmm, a czy kiedykolwiek nie był liniowy???
wfd / 89.231.176.* / 2015-07-18 23:10
z takim programem to można było wyskoczyć 8 lat temu ale nie teraz, nie po tym co ludzie zobaczyli przez ostatnie lata - teraz to potrzeba prawdziwego wstrząsu i zaorania całej tej sceny politycznej
niemir / 78.88.107.* / 2015-07-18 23:07
Następny populista. Petru- pieprzysz chłopie jak mały Jaś z piaskownicy. Pie..li ogólniki , które nie trzymają się kupy.
marek pol / 31.42.28.* / 2015-07-18 22:52
tetru ty juz doradzałes przez 8 lat daj sobie sana!!!
dayday / 77.253.74.* / 2015-07-18 22:46
Nie trzeba być mondrym oberwatorem by kapnoć się,że Petru jest drugim PO Kukizie uruchomionym zapasowym agentem polskiej oligarchii......
jestem zmęczona / 46.169.22.* / 2015-07-18 22:42
Kolejny "czarodziej". Już nie mogę słuchać tych wszystkich zbawiennych propozycji i obietnic bez pokrycia. Jak miałam problemy z ustabilizowaniem swojej sytuacji życiowej, tak mam. Jestem zmęczona ;(
amadeus35 / 94.135.194.* / 2015-07-18 22:38
Petru ty tez masz kompleksy niemieckie ??
Nie porownuj sie do Niemiec bo zycia ci nie starczy, jak chcesz wejsc do Sejmu to zmien Polske i nie porownuj ja do nikogo, juz jeden ryzy robil Irlandie a drugi szpion Japonie.
D748 / 89.67.134.* / 2015-07-18 22:38
Bylismy juz druga Japonia, Irlandia, Zielona Wyspa a teraz mamy byc Niemcami...moze lepiej, zeby Polska byla Polska
Imigrant / 95.40.137.* / 2015-07-18 22:36
Panie Petru, czy Pan nie zauważył, że my już jesteśmy w Niemczech?
mm263 / 78.88.165.* / 2015-07-18 22:33
Każda partia obiecuje podatek liniowy.A jak już jest przy korycie i ma przewagę w sejmie,to jakoś nie może tego podatku przeforsować.Podobnie jest ze zniesieniem immunitetów.Ale ustawy,które uderzają w najsłabszych i najbiedniejszych w dziwny sposób w sejmie przechodzą.Czyli wychodzi na to,że wszystkie kolejne rządy działały przeciwko obywatelom.
Kalibabka / 89.65.71.* / 2015-07-18 22:29
Dwuletnie zwolnienie z podatkow firm kóre mają zysk do 100tys. Kto (ręka w górę) od razu pomyślał że chodzi o wielkie korporacje, sieci supermarketów i wszelkie inne firmy ktore eksportują za granicę swój zysk w ramach cen transferowych za półfikcyjne usugi realizowane przez zagraniczne centrale?
Swoją drogą Rumun Balcerowicza to większy populista niż śp Lepper - jak mówią "Lepper dla lemingów" (nie obrażając zwierzątek oraz śp Andrzeja Leppera)
AH777 / 176.113.207.* / 2015-07-18 22:24
Zastanawia mnie jedno.
Po co robotnicy przed 89 rokiem strajkowali przeciwko ówczesnej władzy, ano po to aby wprowadzić KAPITALIZ. I teraz ludzie mają pretensje, że jest kapitalizm ( to, że niedoskonały, to inna sprawa)
To jest chichot dziejów. Robotnik za kapitalizmem.
A p. Balcerowicz, przeprowadził kraj przez transformacje ustrojową. Owszem ciężko było, ale krew się nie lała. Był jak dobry dowództwa.
I możecie Mnie opluwać, za to poparcie dla Niego. Mam to w nosie.
dzinks / 164.127.9.* / 2015-07-18 23:26
Coś ci się pomyliło na świecie niema KAPITALIZMU NIEMA DEMOKRACJI
W państwach Europejskich wprowadzono komunistyczny kapitalizm , czyli kapitalizm z ograniczeniami aby bogaci byli coraz bogatsi, w USA jest kapitalizm policyjny, a o Ruskich to nawet szkoda gadać.
fredinho / 77.66.58.* / 2015-07-18 22:21
Niejaki Petru to szalupa ratunkowa Przestępczej Organizacji, która rządzi Polską od 8 lat. Człowiek lobby bankowego, reprezentant wielkiej finansjery, która zamierza kontynuować okradanie Polaków.
Partia zjadaczy ośmiorniczek i carpaccio z żubra szykuje nowy przekręt powołując do życia partie Nowoczesna. PO, pod wodzą niejakiego Petru. Naród nie jest jednak taki głupi i na kotleta odgrzewanego już nabrać się nie da. Czy zastanawialiście się, dlaczego „młodzi wkurzeni” obudzili się dopiero po przegraniu wyborów prezydenckich przez Komorowskiego? W sumie nie wiadomo, na kogo oni są wkurzenie, bo wygląda na to ze na cały naród, który chce odsunąć platformę od władzy no i oczywiście na PIS i Kukiza. Oni na platformę wcale wkurzeni nie są no, bo gdyby byli to wkurzaliby się przed wyborami prezydenckimi a nie dopiero po klęsce PO. Petru to jest taki Kukiz dla bogatych, którym widmo dzielenia się bogactwem ze społeczeństwem zagląda w oczy. Petru to jest człowiek PO od samego początku, człowiek władzy, bankierów i świata finansów. To wielki biznes: banki, sieci handlowe, ponadnarodowe koncerny są wkurzone perspektywą węgierskiego scenariusza w Polsce i stąd właśnie wziąć się Petru i jego wkurzeni, ale na to naród nabrać się nie da.
Partia Nowoczesna(PO).PL ma działać jak szefowie wielkich korporacji i ma reprezentować ich interesy.Za to naród dziękuje. Nie damy się nabrać.
Nowoczesna.PO , partia Petru to projekt specjalistów od PR i marketingu politycznego obliczony na ogłupienie Polaków
MAG644 / 46.238.250.* / 2015-07-18 22:20
a co z likwidacja senatu? i zmniejszeniem liczby posłow o połowe?to jest kasa która trzeba zaoszczedzic nie mowiac juz o wprowadzeniu limitu 25--lat słuzby dla mundurowych ale nie dla tych co teraz wstepuja tylko dla wszytkich ktorzy sa w słuzbie plus zakaz dorabiania do emerytury ktora wynosi np.3tys na reke..Patologia jest to ze młodzi nie maja pracy bo taki policjant żołnierz idzie sobie na emeryturke po 15,25-latach a pozniej zajmuje miejsce pracy w cywilu bo pracodawcy bardziej opłaca zatrudnic sie jego bo ma mniejsze koszty..jest jeszcze wiele do zmienienia to co proponuje Petru to kropla w morzu ..podatki powinny isc na rozwój a nie przywileje

Najnowsze wpisy