Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Wyświetlaj:
m672 / 96.245.107.* / 2015-07-18 22:13
Uwaga, Uwaga . Dla tych ktorzy nie wiedza, nowoczesnaPL to jest partia Leszka Balcerowicza .Juz jego reform gosodarcze raz przerabialismy w latch 90 tych I jak na tym wyszlismy ?. Rozsprzedali co bylo a reszte zrujnowali .
m673 / 94.254.198.* / 2015-07-18 22:22
Po pierwsze to nie partia Balcerowicza, a po drugie nie wiedzą to ty się wykazujesz. W jakim miejscu byłbyś teraz gdyby nie reformy w latach 90. Pewnie w czarnej d.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
m672 / 96.245.107.* / 2015-07-18 22:52
Otorz w takiej ze przed jego reformami Polska byl 12 w swiecie panstwem pod wzgledem rozbudowy przemyslu, nie mylic z wielkoscia produkcji . Smiesznie to zabrzmi ale komuna jaka byla taka byla ale przemysl rozbudowala . Pod koniec lat 80 -tych , 20% stanowily juz firmy prywatne o czym tez sie nie mowi . Gdyby nie Balcerowicz I jego plan dyktowany przez Georga Sorosa (tego spekulanta ktory zawalil funta brytyjskiego praktycznie w jedna noc) to jestem pewna ze nasza sytuacja wygladalaby duzo lepij niz obecnie . Bo co on zrobil ? Rozsprzedal za grosze to na co spoleczenstwo pracowalo . Poczytaj troche historii I faktow to sie dowiesz
precz z farbowanymi lisami / 88.156.92.* / 2015-07-18 22:12
uwaga na byłych członków PZPR-komuchy i pseudo liberałowie w natarciu.
goryl / 77.255.48.* / 2015-07-18 22:21
To są ludzie dobrze wykształceni, w przeciwieństwie do obecnych , zwłaszcza ze styropianu.
kaczafi / 185.18.176.* / 2015-07-18 22:10
Widze że tu każdy komentujący ma swoje 5 groszy ale są to tylko emocje, brak jest logicznej analizy. Powiem tak - ja temu Petru troche nie ufam, mozliwe ze ta jego partia to jest taki spadochron dla platformy. ALE z tym podatkiem to ma rację, zrobić liniowy, żadnych odliczeń. Wtedy nie trzeba będzie tylu urzędników do obsługi ani kontroli tego wszystkiego. Czy wiecei np. żeby dostać becikowe (1 tys. zł) to ja musze około 27 papierów przedstawić - różnych zaświadczeń. Czy rząd już pogrzało doszczętnie? Poza tym żona musi przed 10 tygodniem pójść do ginekologa. Gdzie zanim się dowiesz to minie, potem umów wizytę tak żebyś jeszcze mógł do pracy pójść - masakra. Dla mnie to nasze pseudo państwo to powinno jedną rzecz zrobić - się od nas o************, odessać od pieniążków. Płace potężne podatki, a jak chciałem rezonans zrobić to pół roku czekania, a prywatnie w sobote od ręki. No ludzie jaki to ma sens, ja nie mam czasu pół roku czekać na badanie i jego wynik, skoro ja już teraz mam poważne problemy. Naprawdę Ci wszyscy od opiekuńczego państwa powinni się w bańke porządnie walnąć. Moje państwo na które płace duże podatki, bo sporo legalnei zarabiam w chwili mojej potrzeby nie jest w stanie mi pomóc w rozsądnym czasie. A sektor prywatny robi to od ręki. To ja p********* socjalistów, oddajcie moje pieniadze i ja sobie za wszystko sam zapłącę, bo taką pomóc pktórą dostanępo przedłożeniu 27 zaświadczeń czy odczekaniu 6 miesięcy to ja mam gdzieś.
m672 / 96.245.107.* / 2015-07-18 22:18
Chyba zartujesz , ten liniowy to czysta propaganda. Tylko pomysl co oni by zrobili z ta banda urzedasow rzadowych ? Przeciez to sa wazne glosy ich I ich rodzin w wyborach .Gdzie oni znajda zatrudnienie , moze powiem lepiej kto im da prace? A do tego zaraz beda strajki ksiegowych itd. Ten podatek to czysta utopia .
antyKat-OL / 92.29.40.* / 2015-07-18 22:10
Hm... Dziwi mnie w ogole, ze Petru - wspolnik Balcera - publicznie nie boi sie wypowiadac. Przeciez przyjdzie jeszcze taki czas, ze bedzie musial odpowiedziec za swoje przekrety razem z szefem. No, chyba ze wczesniej zejdzie... Wowczas umknie sprawiedliwosci, niestety, bo trzeba wiedziec, ze tam, "po drugiej stronie", NIE MA NIC.
jolks / 77.255.205.* / 2015-07-18 22:08
jeśli wszystkich rozliczasz to skąd na to pieniądze -może z banków hehe
Patriota282 / 109.197.186.* / 2015-07-18 22:08
Jak będę chciał żyć jak w Niemczech to wyjade do Niemiec... jestę polakiem i chce żyć w Polsce, bogatej Polsce, nie skorumpowanej, sprzedajnej i fałszywej jak nowoczesna pl.
antyBuractwo / 92.29.40.* / 2015-07-18 22:07
"- W Polsce możemy żyć jak w Niemczech - przekonywał Petru, zapewniał, że może tak być za 10 lat." Hahahahahahahahahaha! Pan Petru - jak niegdys jego guru niejaki L. Balcerowicz - obiecuje znow Polakom zaciskanie pasa (to sie nazywa "niepopularne decyzje"), aby w przyszlosci (te wycenia na jakies 10 lat - sic!) obudzic sie... znow z reka w nocniku. Oczywiscie, to nie Petru sie obudzi za te 10 lat, tylko Polacy. Zwykli Polacy. Ech... jak dlugo ta blazenada potrwa jeszcze? Pytam - jak dlugo?
RyszardB / 83.30.173.* / 2015-07-18 22:06
Pamiętam identyczne wypowiedzi Tuska a.Tusk uciekł po serii przekrętów zostawiają kopiącą w gnoju który zostawił .
JAN 731 / 77.255.205.* / 2015-07-18 22:05
BĘDZISZ WIARYGODNY -JESLI PRZYRZEKNIESZ ZE NIE BEDZIE W TWOIM OTOCZENIU BALCEROWICZA I FRASYNIUKA I OPODADKUJESZ BANKI
qwert1234 / 89.186.28.* / 2015-07-18 22:03
Tego bolka wynajęła PO
macieeek1987 / 89.72.107.* / 2015-07-18 22:02
Panie petru, pan się myli. Polska nie może być małymi Niemcami. Polska to już są małe niemcy, zarządzane z brukseli przez frau merkel i jej pieska herr tuska, który przekazuje wszystkie polecenia frau kopacz. Dwa tysiące neilegalnych imigrantów prosze bardzo. Anglia, Dania, Węgry i cała reszta nie zgodziła się na ani jednego imigranta. Polska za to z otwartymi ramionami ich wita. I jeszcze frau kopacz apeluje o pomoc i współczucie dla nich. Mam taki pomysl kopaczówko, weź ich do swojego domu, skoro tak ich chcesz. Bo my ich nie chcemy. A ty nowoczesny Tusku idz robić kariere gdzie indziej. Ekonomista z ciebie zaden, tak jak POlityk.
olunia / 37.152.18.* / 2015-07-18 22:00
Gdy czytam te wszystkie posty to mam przed oczyma samych narzekających NIEUDACZNIKÓW którym tylko darmowy chleb w głowie. Wziąć się nareszcie do roboty nieroby i sami zrobicie Japonię czy Irlandię bo od gadania język się Wam postrzępi nieroby. Pamiętam czasy Gomułki, Gierka i tych co do tej pory rządzili i żaden mi nie przeszkadzał, na wszystko musiałam sama ciężko zapracować a Wy nieroby teraz tylko żądania wysuwacie i wszystko się Wam nie podoba. Wybierzecie Pisrandię i też za rok będziecie ich opluwać a ja nadal będę dobrze żyła bo uczciwie pracuję i jestem wdzięczna takim jak Pan Peru i Blcerowicz i nie noszę walizką papieru o nazwie banknoty. Ale cóz wypowiadaja się ci dla których to historia a nie rzeczywistość. Szczekajcie dalej, PiS Wam obieca wszystko, ja też mogę, to nic nie kosztuje a za rok będziecie znowu skamleć sfrustrowani nieudacznicy.
Majowy / 83.31.171.* / 2015-07-18 23:02
Zakładam, że nie jesteś kolejnym wynajętym POwskim hejterem. Dorobiłaś się w czasach, gdzie było dużo pracy dla ludzi, a teraz cwaniakujesz, że jaka to ty niby zaradna życiowo. Tak się składa, że te "nieroby" chcą pracować, tyle tylko, że albo nie mogą znaleźć pracy w swoim zawodzie (albo trzeba mieś porządne znajomości, albo pewne stanowiska pracy są zajęte przez ludzi, którzy już dawno powinni przejść na emeryturę. Takie rzeczy dzieją się nie tylko w tych "wyższych" zawodach, ale też w tych "niższych", jak ochrona, budowlanka, itp), albo oferowana im pensja za godzinę pracy jest tak żałosna, że człowiek po prostu zaczyna wątpić. Czy wspominałem, że za twoich czasów nie tyło tzw. "śmieciówek"? Wnioskuję z twojej wypowiedzi, że w Polsce jest wręcz fantastycznie. Skoro tak, to czemu młodzi, wykształceni fachowcy masowo wyjeżdżają z POlski do innych krajów za lepszym życiem? Hmm? I nie mówię tutaj o ludziach pokroju Ferdka Kiepskiego. Jakiś miesiąc temu, podczas jednego z obiadów rodzinnych, zarówno moja matka jak i moja ciotka powiedziały mi, że kompletnie nie zazdroszczą młodym obecnej sytuacji. A skoro powiedziały to osoby, które nie zaliczają się do leni (do wszystkiego co mają, doszły same), to o czymś to świadczy. To jak to jest, że ty twierdzisz inaczej? Dla mnie odpowiedź jest prosta: Jesteś po prostu stereotypowym POwcem - patrzysz tak daleko, jak daleko sięga czubek twojego nosa.Jestem bardziej niż pewien, że gdybyś w obecnej POlsce musiała zaczynać wszystko od zera, to miałabyś, łagodnie mówiąc, przerąbane.Odnośnie Petru, Balcerowicza i twojej wdzięczności: Tutaj to tak dowaliłaś do pieca, ze aż zgasło. Nie będę się tu rozpisywał. Stwierdzę jedynie, że Petru i Balcerowicz to zwykli strażnicy interesów banków i korporacji. A NowoczesnaPL to nic innego, jak szalupa ratunkowa dla szczurów uciekających z tonącego statku zwanego PO. To tak jak by nałożyć czystą bieliznę na na brudny zad - niby świeże, ale smród ten sam.
olunia / 37.152.18.* / 2015-07-19 00:39
O czym Wy gadacie, widać że nawet nie pamiętacie czasów Balcerowicza gdy miliony w teczkach sie nosiło a kupić nie było co. Jak możecie pamiętać skoro jeszcze Wasz ojciec s***** nie nazbierał żeby Was zrobić. Najwiecej tu takich mądrali co wiedzę posiadaja z opowiadan przy kielichu. Jeśli chcesz wiedzieć nierobie to ja zaczynałam prace za 3 zł na godzinę i na każdą podwyżkę o 1 zł zapracowywałam. Nie wychodziłam na ulicę palić opon i robić burdy, tylko pracowałam 16 a nawet 18 godzin dziennie żeby zarobić i otworzyć cos własnego. A teraz liczy sie tylko dobra bryka, fajne mieszkanko, dobra pensja, grillowanie i piweczko. Latami trzeba na to zapracować smarkaczątka. Przyjeżdżacie z wiochy do miasta, pierwszy raz na oczy widzicie tramwaj a aspiracje macie na dyrektorów. Do roboty a nie będą się Wam trzymały głupoty. Zacznij od sprzatania ulicy, tam potrzebują.
Ale leni sie nie przekona bo leń zanim się urodzi to już chce zostać dyrektorem.
renta 600zl / 2015-07-18 22:00
"PAN PETRU JUŻ OD WIELU LAT ŻYJE W POLSCE JAK W NIEMCZECH... MOŻE NAM POWIE JAK NA ETACIE ZAROBIŁ 26 MLN ZŁTYCH? (DANE OFICJALNE)"
on nie zarobil on ukradl zgodnie z prawem
tytan70 / 46.148.79.* / 2015-07-18 21:55
taa,już mieliśmy Japonię,Irlandię,teraz Niemcy,nastepnym razem pewnie będzie Szwajcaria lub Norwegia,a może się mylę,ciężko za nimi nadążyć
PROSTE / 83.25.201.* / 2015-07-18 21:49
PAN PETRU JUŻ OD WIELU LAT ŻYJE W POLSCE JAK W NIEMCZECH... MOŻE NAM POWIE JAK NA ETACIE ZAROBIŁ 26 MLN ZŁTYCH? (DANE OFICJALNE)
Roman 503 / 77.253.166.* / 2015-07-18 22:00
trzeba mieć łeb na karku głąbie a nie makówkę !!!

Najnowsze wpisy