Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Wyświetlaj:
adihash23 / 37.30.19.* / 2015-07-19 12:28
Pan Rychu Petru uważa Polaków za debili! Przecież sam nie dawno mówił, że w Polsce tak dobrze jeszcze nie było, że gospodarka tak jak rozwija się dzisiaj nie rozwijała się jeszcze nigdy. Że Polacy bardzo szybko się bogacą. A teraz nagle w Polsce zrobiło się źle? I to tak źle że w Polsce miało by być tak jak w Niemczech? W Polsce już mieliśmy drugą Japonię , Irlandię teraz czas na Niemcy. A może ktoś w końcu zamiast robić z naszego kraju kolejne Japonię Irlandię Niemcy czy inne państwa w końcu zbuduje silną i niepodległą Polskę? Po Niemcach przyjdzie czas na Szwecję, Norwegię a w końcu na USA i Kanadę, a skutek będzie taki że finalnie wyjdzie Bangladesz. Petru obiecuje podatek liniowy. Sztandarowe hasło wyborcze Tuska z 2007 roku, obiecuje podwyżki dla Pielęgniarek, a co z podwyżkami dla ratowników medycznych, co ze zmianą sposobu zatrudnienia Pielęgniarek i Ratowników którzy zmuszani są do rezygnowania z etatów i zatrudniania na kontraktach na których nie mają żadnego bezpieczeństwa. Petru twierdzi że propozycje PiS są czysto populistyczne i nie możliwe do realizacji bez wysokiego zadłużenia państwa. Proponuje likwidację przywilejów emerytalnych i podatkowych dla nowo wstępujących na rynek pracy, jednocześnie mówi o zwolnieniu na 2 lata z płacenia podatków te firmy których roczny zysk nie przekroczy 100 tyś złotych.Tylko w jaki sposób można jednocześnie zlikwidować przywilej podatkowy i dać przywilej podatkowy ? PiS przynajmniej chce nałożyć podatek na na tych którzy tego podatku płacić nie musieli czeli zagraniczne banki i wielkie sieci handlowe. Dla mnie w tym nie mam populizmu, w przeciwieństwie do tego co proponuje Pan Petru. Petru proponuje by powstało dobrowolne ubezpieczenie społeczne. Ok ale pod warunkiem że przestaną być mi odbierane obowiązkowe składki na ZUS. Co do propozycji związanych ze szkolnictwem i narodowego programu nauki angielskiego. Dziś połowa zdających maturę nie potrafi napisać matury bez jednego błędu ortograficznego, bo w ogóle nie zna zasad ortografii w swoim własnym ojczystym języku, a Petru chce wprowadzić narodowy program nauki języka angielskiego. Może najpierw należało by wprowadzić narodowy program nauki języka polskiego, a później myśleć o nauce języków obcych.
Andrzej795 / 185.44.173.* / 2015-07-19 12:25
Następny głupek znowu drugą Japonie obiecuje ale to juz było.
kończ waśc. / 83.22.80.* / 2015-07-19 12:24
25 lat przy korycie ,usta pełne obietnic,.....a dziadostwo coraz większe panie Petru.
Waniek / 2015-07-19 12:26 / Bywalec forum
On w polityce nie był to że komuś pomagał lub wspierał jakieś działanie to nie jest działalność polityczna. To tylko spełnianie życzeń wodza partii!!!
Fanek / 92.193.97.* / 2015-07-19 12:21
Zeby zyc jak w Niemczech to by musialo sie wam wszystkim w lbach poprzewracac o 360 stopni, Polacy to kombinatory, bez jakosci i wydajnosci
tom358 / 89.70.200.* / 2015-07-19 12:46
Jakby się obróciło o 360 stopni to by wróciło do początku i nic by się nie zmieniło.
Jerzy M80 / 80.238.126.* / 2015-07-19 12:20
Ja uważam, że na naszej "nowej" scenie politycznej nowoczesna.pl to alternatywa prowadząca do zmiany ku dobrobytowi, ku normalności i ku silnej Polsce. PIS już był i nie dał rady, ludzie ich odwołali po niecałych 2 latach rządów, był koszmar, szkoda, że mało kto pamięta owe rządy i tamtych ministrów, PO też było i obrosło tłuszczem, choć 8 lat gospodarczego wzrostu jest sukcesem, jednak PO śpi, nie potrafi przekuć tego na sukces wyborczy, natomiast minister Szczurek to wręcz zabójca polskiej przedsiębiorczości, Kukiz to żart, niestety z tych żartów, które mnie nieśmieszną, a przerażają, nie chcę rządów dziwolągów bez programu, wywrotowców i krzykaczy, o lewicy szkoda gadać. Jak dla mnie nowoczesna.pl to partia, na którą czekałem 25 lat i na którą oddam swój głos pełen nadziei na lepsze jutro.
Majowy / 83.28.157.* / 2015-07-19 14:06
A ja uważam, że twój wpis to tania propaganda. Człowieku, jaki wzrost gospodarczy? Gdyby faktycznie było tak jak się nam pokazuje w telewizji na różnych wykresach, to Polska byłaby silna ekonomicznie. Nazywasz wzrostem gospodarczym między innymi wyprzedaż majątku narodowego, oraz opuszczanie Polski przez młodych ludzi, którzy szukają lepszego jutra za granicą? To ma być ten wielki wzrost gospodarczy? Ja "dziękuję" za takie coś. A teraz pytanie: Kto przez te wszystkie lata doradzał Tuskowi? Podpowiem ci: Petru. Prawda jest taka, że NowoczesnaPl to zwykła szalupa ratunkowa dla POwców, a sam Petru jedyne co reprezentuje, to interesy banków i korporacji. A twoje ostatnie zdanie: "Jak dla mnie nowoczesna.pl to partia, na którą czekałem 25 lat i na którą oddam swój głos pełen nadziei na lepsze jutro.", to mnie rozbawiło niemal do łez :D.
Anna302 / 88.156.137.* / 2015-07-19 12:17
Czekam na to bardzo dobry pomysl obejmuje wszystkich.
Sonic81 / 94.40.96.* / 2015-07-19 12:09
Czytając komentarze dochodzę do wniosku że, albo nasz naród to ciemnogród albo ludzie wypisujący własne mądrości nie maja pojęcia o komunie i jak się Polakom żyło przed 1989r każdy płacze ze w pl jest źle podziękujcie komuchom za to ze się godzili na to co ruski chciał. Nie chcecie nic zachodniego chcecie polskie - chyba tylko warzywa bo nic innego nie mamy technologii zero dlaczego bo za komuny to technologie ruski wymyślał a my byliśmy jedynie podwykonawca piszecie 25 lat niewoli jakiej kurva niewoli chyba jeden z drugim zapomniał jak mandarynki i szynkę z puchy w*****.... Na święta przed 1990r. Może i nie jest cudownie ale napewno jest lepiej. Nikomu nie doradzam na kogo głosować każdy ma swój rozum głosujmy za przyszłością naszych dzieci NIE BĄDŹMY SAMOLUBNI!!!!!
janiina55 / 89.230.44.* / 2015-07-19 12:06
nowoczesna.pl to nic innego jak obrona żydowskich interesów w Polsce
jan57 / 89.230.44.* / 2015-07-19 12:04
Te skromne 2000 zł na rękę to marzenie wielu Polaków.Nowoczesna.pl to nic innego jak obrona żydowskich interesów w Polsce.
Kanii / 178.43.242.* / 2015-07-19 12:02
Dwuletnie zwolnienie z podatków dla firm, które mają zysk do 100 tys. zł rocznie.
Przecież to nie możliwe. Jak można pokazać dokładny zysk do 100.000 zł jak w Polsce odprowadza się podatek od obrotu, który ni jak się ma do czystego zysku.
Swen552 / 178.43.254.* / 2015-07-19 11:58
Petru nie jest głupim facetem zarabia naprawdę bardzo dobre pieniądze tylko nie rozumiem jednej żeczy po jakiego grzmota pcha się do polityki jak się na nie nie zna
Roman145 / 87.101.70.* / 2015-07-19 11:52
Podobno PO i PiS zaangażowało HTrów i widzę po wpisach ze dobrze płacą . Petru jest jedynym rozsądnym politykiem który naprawdę może zagrozić rządzącym PO-com , oraz żądnym władzy PiS -owcom . Mam już tyle lat , oraz żyłem w wielu systemach i przeżyłem różne okoliczności rozwoju . Nareszcie wiem na kogo głosować na stare lata by umierać spokojnym o zrównoważony ale postępujący rozwój moich dorosłych dzieci oraz wnuków . Powodzenia życzę tylko NOWOCZESNEJ (skoro nie PL)
00000000012233 / 77.255.13.* / 2015-07-19 12:17
ile ci płacą za te listy propagandowe?
Waniek / 2015-07-19 12:28 / Bywalec forum
Ci ludzie mają i dobre i złe pomysły dlaczego chcesz dyskredytować ich już na starcie? Bo nie są z pis i po? Dwóch najbardziej skompromitowanych i utrwalających życzenia wodzów partii?
Zwolennik KORWIN -a / 212.180.179.* / 2015-07-19 11:51
Szkoda czasu na kolejną wersję Bóg jeden tylko wie kogo (lewaków, hochsztaplerów, cwaniaków) kiedyś UD (Unia demokratyczna) potem coś tam potem PO a teraz jakaś Nowoczesna. Tylko chorągiewki się zmieniają. Oddaje głos na KORWIN-a bez względu na manipulacje przy sondażach przez bieżący reżim.
ORWIN -a
Neti / 192.55.109.* / 2015-07-19 11:50
Petru pajacuje tropem Balcerowicza, Tuska i im podobnych antypolskich szkodników. Tuskowa zielona wyspa rozpłynęła się we mgle afer, podsłuchów i wielomiliardową Tuskową zrzutką z Polskiej Kasy na rzecz ratowania upadających krajów pozostających w strefie Euro.
Petru daruj sobie, bo postrzegamy Ciebie jako kolejnego fircyka w krótkich galotach, który bieży w pokrętny sposób na pomoc upadłej Platformie.

Najnowsze wpisy