Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Konwencja programowa NowoczesnejPL. Co proponuje Petru?

Wyświetlaj:
heniooooooooo / 37.152.18.* / 2015-07-19 10:27
Petru ty szmaciany finansowy gnoju zdechnij na raka cwaniaczku życzenie choroby nie jest karalne wiec ci jej życzymy frankowiczu
druid / 109.243.36.* / 2015-07-19 10:25
UWAGA PO kraju jezdzi rumunski emigrant naciagacz PETRU sponsorowany prze banksterow z zachodnich instytucji finansowych sterowany Balcerowiczem to ma byc NOWOCZESNA PO niemylic z POLSKA wszytko jest organizwowane za pieniadze niejakiego Sorosa ktorego przegonili nawet w Chile
kulkis / 193.192.179.* / 2015-07-19 10:22
mozemy zyc jak w niemczech jest tylko jeden warunek uczniowie PANA BALCEROWICZA NIGDY NIE DOJDA DO WLADZY
Polak okradany / 88.156.128.* / 2015-07-19 10:22
Możemy ale nie będziemy bo u steru sami ZŁODZIEJE i nie pier..l ludziom bzdur chodzi ci facet tylko o koryto w sejmie tak jak wszystkim tym KNUROM co tam siedzą obecnie.
Obywatel928 / 109.241.96.* / 2015-07-19 10:21
Petru - po twoich wczesniejszych " dokonaniach i wypowiedziach" swój program możesz wprowadzac już tylko w Rumunii !!!!!!!!
koliberek310 / 83.23.91.* / 2015-07-19 10:23
Kolego, przecież w Rumunii już dawno takich jak on powsadzali na wiele lat do więzień i ta czystka trwa nadal.
FERD / 83.4.203.* / 2015-07-19 10:19
JAK SIE PATRZY NA TE CHYTRE OCZKA TEGO PANA TO SIE CHCE KRZYCZEĆ WONNNNNNNNNNNNNN
gfjgf / 83.10.7.* / 2015-07-19 10:19
obecnie żyjemy niby jak w Irlandii i już nie chcę zobaczyć jak będą u nas wyglądać Niemcy
dziendobry / 95.145.14.* / 2015-07-19 10:15
Petru to jest jedyny powiew swiezosci w tym bandyckim systemie władzy.Jego zespol skalda się tylko z ekonomistow a nie z elektrykow, prawnikow, pseudo ekspertow od niczego itd. A co do Balcerowicz to poczytajcie trochę o o przemianach w Polsce po 89r. Nikt nie wiedział w Polsce jak wyglądal kapitalizm a tym bardziej być za niego odpowiedzialnym i wprowadzić go w zycie.teraz po 25 latach Balcerowicz jest madzejszy o te wlasnie "25 lat" i te swoja wiedze przekazuje Panu Petru.Dziekuje skonczylem..
Polska plonie / 95.145.14.* / 2015-07-19 10:40
plebs z polski dalej glosuje i będzie glosowal na wpol inteligentnych dygnitarzy politycznych a a nie na ekonomistow z wyksztalceniem ekonomicznym.polska plonie..................
VAV914 / 92.94.228.* / 2015-07-19 10:30
Skończyłes... tylko czemu tak długo to trwało...?!Takich obiecanek Polacy mają już dość!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ania tym / 83.10.7.* / 2015-07-19 10:24
dla nich najważniejsze są wskaźniki słupki i wykresy a my tu na dole mamy prawdziwy zupełnie inny świat nawet dzisiaj gdy się spojrzy w różnego typu dane to mamy niby dobrobyt a młodzi w większości myślą o wyjeździe, mamy mały przyrost głównie z przyczyn ekonomicznych
Realista / 66.249.81.* / 2015-07-19 10:23
Ty na poważnie to napisałeś czy to sarkazm? Przecież Balcerowicz to złodziej który rozprzedal Polskę za grosze i im było gorzej w Polsce to z Zachodu dostawał większe nagrody. Petru to wychowanek Balcerowicza i przedstawiciel banków jedyne interesy jakie będzie on bronił to interesy żydowskich banków.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
koliberek310 / 83.23.91.* / 2015-07-19 10:21
Tak, tak ekonomistów w zakresie okradania z ostatniego grosza i godności swoich rodaków. Niech idą w pi*du na łono swoich mocodawców w Niemczech i za oceanem.
Marooo / 91.226.50.* / 2015-07-19 10:20
Nie wytlumaczysz roszczeniowemu plebsowi...

Bylem nieprzekonany, ale dzieki nim zaglosuje na Petru. Wszyscy obwiniaja petru i balcerowicza o to jaka mamy Polske. Jezeli to dzieki nim Polska sie tak rozwija, jest stawiana za wzor na swiecie, zmienia sie na naszych oczach in plus, spoleczenstwo sie bogaci i ogolnie mi sie zyje wysmienicie to chyba zrobili niezla robote;)

A to ze jest tez bieda to nic nowego. Pojedz sobie na manhattan i tam w kraju ktory ponoc jest rajem, mozna zarabiac krocie 1km od drapaczy chmur sa slumsy jakich w Polsce malo, porozwalane przystanki, budynki.

Bieda to jest stan umyslu i mentalnosc. Biedy tutaj bedzie nadal biedny chocby go wzieli do arabii saudyjskiej.

Pisanie ze w Polsce jest ogolnie dramat, ze nie da sie zarobic jest albo skrajna ignorancja i slepota, albo glupota i powtarzaniem modnych hasel bez myslenia.

Przyznam szczerze ze jest to wygodne, bo jak mi nie wyszlo to lepiej zrzucic wine na rzad i powiedziec ze wszedzie jest ruina , a nie ze ja nie umiem sobie poradzic. Takie typowo Polskie rownanie w dol.

Ja jak nie mialem pieniedzy to zamiast narzekac zawsze patrzylem na tych ktorzy uczciwie doszli do duzych firm, fajnej pracy itp. Jezeli oni mogli to ja tez moge, szulalem sposobow i to zrobilem. Nie jestem ani mega inteligenty, ani nie mam koneksji, majatku ani nie kradne lub oszukuje. Jest tyle roznych dofinansowan ze nawet nie zdarzylem polowy wykorzystac. Jak sie chce , ciezko pracuje, szuka szans, inwestuje w siebie, nie narzeka i bierze odpowiedzialnosc za swoje zycis to da sie zyc bardzo godnie tutaj i nikt mi nie wmowi ze tak nie jest, ani kaczynszki, duda, szydlo czy kBylem nieprzekonany, ale dzieki tobie zaglosuje na Petru. Jezeli to dzieki nim Polska sie tak rozwija, jest stawiana za wzor na swiecie, zmienia sie na naszych oczach in plus, spoleczenstwo sie bogaci i ogolnie mi sie zyje wysmienicie to chyba zrobili niezla robote;)

A to ze jest tez bieda to nic nowego. Pojedz sobie na manhattan i tam w kraju ktory ponoc jest rajem, mozna zarabiac krocie 1km od drapaczy chmur sa slumsy jakich w Polsce malo, porozwalane przystanki, budynki.

Bieda to jest stan umyslu i mentalnosc. Biedy tutaj bedzie nadal biedny chocby go wzieli do arabii saudyjskiej.

Pisanie ze w Polsce jest ogolnie dramat, ze nie da sie zarobic jest albo skrajna ignorancja i slepota, albo glupota i powtarzaniem modnych hasel bez myslenia.

Przyznam szczerze ze jest to wygodne, bo jak mi nie wyszlo to lepiej zrzucic wine na rzad i powiedziec ze wszedzie jest ruina , a nie ze ja nie umiem sobie poradzic. Takie typowo Polskie rownanie w dol.

Ja jak nie mialem pieniedzy zawsze patrzylem na tych ktorzy uczciwie doszli do duzych firm, fajnej pracy itp. Jezeli oni mogli to ja tez moge i to zrobilem. Nie jestem ani mega inteligenty, ani nie mam koneksji, majatku ani nie kradne lub oszukuje. Jest tyle roznych dofinansowan ze nawet nie zdarzylem polowy wykorzystac. Jak sie chce , ciezko pracuje, szuka szans, inwestuje w siebie, nie narzeka i bierze odpowiedzialnosc za swoje zycis to da sie zyc bardzo godnie tutaj i nikt mi nie wmowi ze tak nie jest, ani kaczynszki, duda, szydlo, kukiz a tym bardzie sfrustrowani ludzie ktorym nie wyszlo i szukaja winnych.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Majowy / 83.28.157.* / 2015-07-19 12:53
Skoro według ciebie: "Pisanie ze w Polsce jest ogolnie dramat, ze nie da sie zarobic jest albo skrajna ignorancja i slepota, albo glupota i powtarzaniem modnych hasel bez myslenia.", to dlaczego młodzi, wykształceni i ambitni fachowcy masowo opuszczają ten "dobrobyt", a ci, którzy nie wyjechali, to przeważnie maja taki plan w przyszłości? Hmm? Przecież ci młodzi ludzie chcą pracować i coś ze sobą robić.

Fakt, każdy jest kowalem swojego losu, ale to nie oznacza, że Polski rząd ma rzucać ludziom - głównie tym biedniejszym - kłody pod nogi w postaci na przykład coraz wyższych podatków,nie wspominając o tych wszystkich obiecankach cacankach. Swoją drogą dlaczego jest tak, że w Polsce biednego gnoi się praktycznie na każdym kroku, a bogatego (mam tu na myśli wszelkich oligarchów, czy też różnej maści korporacje) praktycznie się nie rusza?

Udało ci się coś osiągnąć? Moje szczere gratulacje, zwłaszcza przy obecnych warunkach. Tyle że sądząc po twoim wpisie, to albo już zapomniałeś jak tu jest na dole, albo po prostu nigdy cię tu nie było.

Odnośnie twojego wpisu, cytuję: "Bylem nieprzekonany, ale dzieki nim zaglosuje na Petru. Wszyscy obwiniaja petru i balcerowicza o to jaka mamy Polske. Jezeli to dzieki nim Polska sie tak rozwija, jest stawiana za wzor na swiecie, zmienia sie na naszych oczach in plus, spoleczenstwo sie bogaci i ogolnie mi sie zyje wysmienicie to chyba zrobili niezla robote;)", to stwierdzę jedynie, że dawno nie czytałem tak bzdurnego tekstu, z którego aż kipi od ignorancji.

I nie, to tacy inteligenci jak ty, nie wmówią mi, ani innemu choć trochę myślącemu człowiekowi, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący. Z zewnątrz, czy na papierze, to może i wygląda pięknie, ale jak przegryziesz się przez tą grubą warstwę czekolady, to zamiast pysznego nadzienia znajdziesz coś, co już dawno powinno wylądować w śmietniku.

Ale po co ja się w ogóle fatyguję? Mówić do takich inteligentów jak ty, to tak jak mówić do słupa, aby się przesunął.
koliberek310 / 83.23.91.* / 2015-07-19 10:15
DOŚĆ mam już tych złodziejskich banksterów. Idź precz Petru, że też język ci kołkiem w gardle nie stanie za te kolejne kłamstwa. Może masz facet trochę racji, ale trzeba było o tym pomyśleć przynajmniej 25 lat temu i wprowadzić w życie. Dzisiaj zrobią to inni bez takich jak ty.
slawek68 / 178.37.139.* / 2015-07-19 10:08
CAŁKIEM SENSOWNY PROGRAM ALE JEST PEWNE ALE ........... ROSZCZENIOWCY NIESTETY I TAK TEGO NIE POPRĄ ( ot taka mentalność )
jacóś / 83.142.196.* / 2015-07-19 10:05
jak reset, to JA poproszę o zwrot podatku za 25 lat okupacyjnej niewolniczej "wolności"
anka760 / 77.255.255.* / 2015-07-19 09:55
Spokojnie..
On to mowi do swoich kolesi z po,ale oni już tak żyją
Jacek650 / 89.65.164.* / 2015-07-19 09:55
To jest człowiek powiew ,głosujmy na NIEGO
Jacek650 / 89.65.164.* / 2015-07-19 09:54
Dobrze mówi , jest Lepszy niż KUKIZ konkrety ma przynajmniej i całkiem sensownie i logicznie myśli ...zagłosuje na PETRU
Tatarak / 83.29.4.* / 2015-07-19 09:53
Kolejny populista chcący dorwać się do władzy. Za poczynaniami Petru stoi Balcerowicz. Za 10 lat będziemy żyć jak w Niemczech z 4% poparcia takie gatki może prowadzić w Mozambiku.

Najnowsze wpisy