Forum Forum inwestycyjneFundusze

Konwersja na arkę środkowej i wschodniej europy - opłaty

Konwersja na arkę środkowej i wschodniej europy - opłaty

smooth / 172.202.6.* / 2007-08-13 23:56
Czy w przypadku konwesji z akcyjnego na w/w fundusz w zwiazku z aktualna promacja pobierana jest opłata dystrybucyjna czy nie?
Wyświetlaj:
KoP / 2007-08-14 15:59 / Bywalec forum
przy konwersji jest pobierana różnica w stawce opłaty dystrybucyjnej, ale w twoim przypadku pobrana nie zostanie, ponieważ w obu funduszach jest ona taka sama. A promocja, o której piszesz dotyczy tylko nabycia nowych j.u.
Burn / 2007-08-14 10:06
Nie byłbym taki pewien. Z tym samym pytaniem udałem się do oddziału BZWBK. Poinformowano mnie ze nie jest pobierana podczas promocji.

Na twoim miejscu takze bym sie udał do nich z tym pytaniem, bo ja tej odpowiedzi nie otrzymałem na piśmie wiec nie jest wiążąca.
michalski / 89.228.231.* / 2007-08-14 11:18
nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz. nie jest pobierana,konwertowałem bez opłat
smooth / 172.202.6.* / 2007-08-14 15:49
Wycięte z regulaminu promocji:
§ 2
[zakres]
Promocja dotyczy zlecen nabycia jednostek uczestnictwa. Promocja nie dotyczy zlecen konwersji jednostek uczestnictwa.
http://www.arka.pl/36469

Niestety.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy