Forum Forum inwestycyjneFundusze

Konwersja w Skandia Spektrum

Konwersja w Skandia Spektrum

(L)ookson / 80.50.132.* / 2010-06-11 14:22
Cześć,

mam polisę w Skandii i chciałbym zapytać się o kwestię konwersji portfela. Dwa razy w miesiącu mogę zrobić to za darmo jednak nie mogę doczytać się w OWU ile czasu trwa taki zabieg. Z tego co zauważyłem to ostatnim razem jak to zrobiłem to trwało równo tydzień gdy zamieniłem cały swój dotychczasowy portfel na nowy. W jakimś artykule którego niestety nie mogę teraz znaleźć była informacja, że zaletą skandii jest konwersja która trwa dwa dni co nie miało odzwierciedlenia w moim przypadku. Jak to jest dokładnie?
max1224 / 2010-06-11 15:27 / Tysiącznik na forum
faktycznie żeby zobaczyć efekt trzeba ok tygodnia ale jak spojżeć na daty wycen to wychodzi x - data zlecenia (przed 21:30) x+2 data realizacji widoczne na polisie późno w nocy dnia x+3 czyli w praktyce w dniu x+4 stąd wrażenie o którym piszesz gdyby jednak było inaczej dzwoń do obsługi klienta reklamuj i poprawią mi za ponad 4 lata raz się zdarzyło interweniować pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy