Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Wyświetlaj:
jan13009 / 95.49.3.* / 2015-07-15 11:33
Co ta głupia baba wygaduje ! Dopłacać to ja mogę swojemu pracownikowi a nie rząd z moich podatków ! Następne kłamstwo i mamienie Polaków świetlaną przyszłością ! PO-PSL zrobią z siebie pośmiewisko na cały świat byle tylko utrzymać się przy korycie ! Tylko zapomnieli, że Polacy pamiętają 8 lat ich rządów i będą pamiętać do jesiennych wyborów !
sceptyk_ / 192.162.94.* / 2015-07-15 11:33
Przy PO śmieciówki przeżywały renesans a teraz wielce szanowna Pani Premier obwieszcza że chce je ograniczać? Późno się obudziła, po tym jak dwaj najwięksi konkurenci powiedzieli że trzeba je wyeliminować. Zaczyna się kupczenie, a mediazoombie dalej będą to łykać i głosować...
zosia511 / 78.8.86.* / 2015-07-15 11:32
Jak p.Kopacz technicznie wyobrżaz sobie dokonywanie tych dopłat. Czy powstaną jakieś punkty w których będą dokonywane te dopłaty na podstawie jakich dokumentów. Głupota tej pani i jej doradców sięga zenitu.
abcdxxy / 83.22.250.* / 2015-07-15 11:31
Bardzo chętnie zatrudnię pracownika lub nawet dwóch bo nie wyrabiam. Dałbym zarobić dobremu pracownikowi przynajmniej 2000 zł do ręki. Ale nie zatrudnię! Nie potrzebuje od razu na karku PIPu BHP pięciu pryszniców na wyposażeniu i Bóg wie czego jeszcze. Do tego koszty zusu, podatku, zdrowotnego. Ktoś kto jest w temacie potrafi to szybko policzyć. Do tego koszty szkoleń i tysiące wymogów oraz debilnych przepisów typu (specyfikacje produktu do odrdzewiacza wraz z przeszkoleniem pracownika). Na każdy ogólnodostępny spray czy inny produkt pracodawca musi mieć papier i być przeszkolony użytkowaniu. Pracownik nie może nawet łańcucha w rowerze przesmarować. itd. itd. miliony podobnych bzdur.
No więc chciałbym ale nie zatrudnię. Będę pracował sam w swojej firmie do późnej nocy i spał co prawda krócej ale spokojniej , a i pieniążków więcej mi zostanie.
ENMEBARAGESI / 195.191.162.* / 2015-07-15 11:31
mlodziez juz pokazuje co sadzi o tych bredniach. pani kopacz mysli ze powie dwa zdania a durnie uwierza. ale po rzadzilo juz 8 lat a ludzie to nie durnie. takie opowiadane bzdety budza tylko smiech i politowanie. i chec pytania. czy - rzadza polska JESzCZE ludzie w miare choc normalni czy JUZ ZUPELNI DEBILE.
JAN 731 / 77.255.205.* / 2015-07-15 11:30
Mucha nie komentuje takiego oszustwa wyborczego? i ile to ma kosztować-znając PO jak by wygrało wybory zaraz by obietnice olało
DZIĘKUJE PANI KOPACZ . / 176.109.166.* / 2015-07-15 11:30
Jeśli tyle obiecują , dlaczego mi po 30-stu latach ciężkiej pracy i płaceniu podwójnych składek ZUS bo byłem pracodawcą zabiera ZUS 250 euro renty / mies. po chor. nowotworowej mimo , ze nie jestem w stanie pracować ??? Wolał bym żyć w Grecji ... .Tam nasz rząd dopłaca do emerytur co po 51 roku każdy Grek dostaje ... .
man010 / 83.9.142.* / 2015-07-15 11:30
Strach otworzyć lodówkę, albo deskę sedesową, żeby przypadkiem nie wyskoczyła Kopaczowa z propozycja zrobienia dobrze.
jewelery / 46.148.172.* / 2015-07-15 11:29
wyborcy PO są przekonani ,że głosują na złoto a faktycznie Oni i Lemingi oddają głos na TOMBAK.
Borsuk01 / 80.54.48.* / 2015-07-15 11:29
Mnie się wydaje, że ktoś chyba upadł na łeb. Przez osiem lat najpierw Dondolino a później Kłamczucha robili wszystko, by ludziom żyło się jak najgorzej. Zasłaniając się kryzysem dopuścili się podwyżek VAT na wszystko. Nie oszczędzili nawet dzieci zwiększając podatek na ubranka. Wprowadzili też umowy śmieciowe stosowane w Polsce na ogromną skalę. Skąd teraz tak nagle nastąpiła u Kłamczuchy niesamowita metamorfoza i miłość do poddanych, by dopłacać najgorzej zarabiającym? Jeśli ktoś tego nie dostrzega to powiem, że zbliżają się wybory parlamentarne i łajdaki naobiecują wszystko, by kolejny raz nabrać społeczeństwo i przedłużyć sobie czas sielanki i dalej trwać przy korycie. Po wyborach w razie wygranej odwrócą kota ogonem i dokręcą nam śrubę. Przecież my to znamy. Obietnice Kłamczuchy to tylko zabiegi propagandowe. Nie dajmy się więc kolejny raz nabrać tej sitwie oraz nowemu zagrożeniu dla Polski jakie niesie z sobą NowoczesnaPL. To stara Unia Wolności w nowym opakowaniu i pod zmienionym szyldem.
Najgorszym jest, że pewien idiota, chyba ze dwa lata temu, na zjeździe ekonomistów w Krynicy powiedział, że „w Polsce kryzysu nie ma”. I dalej: „Kryzys pukał do naszych bram, ale go nie wpuściliśmy”. Jednak zwiększoną stawkę VAT utrzymano w mocy na kolejne lata i obowiązuje ona do dziś. To w końcu jest ten kryzys czy go nie ma? Kto więc robi z nas idiotów i w jakim celu? Rządzący mają albo pomylone we łbach lub jest to ich celowe działanie. A może ktoś steruje nimi z zewnątrz wprowadzając w życie coraz to nowsze ustalenia podejmowane na utajnionych światowych zjazdach Bildenbergów, w którym uczestniczył również jeden gamoń z Polski. Obecność na tym zjeździe zaznaczyła również Anne Applebaum. Jak wyczytałem jej roczny dochód to około 2,5 miliona złotych, zaś jej ukochany wpieprzał u Sowy ośmiorniczki na koszt podatnika. To prawdziwy skandal.
W przeszłości mieliśmy też drugiego idiotę, znanego wszystkim ekonomistę, który swą ogromną wiedzę i szlify zdobywał na WUML-u / Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu /. Jego teoria działania to schładzanie prężnie i w szybkim tempie rozwijającej się gospodarki. Efektem tych działań jest to, że od tego też czasu nie możemy się pozbierać.
Przecież u nas nie może być lepiej niż gdzie indziej a Polska musi zostać złupiona. Dzisiaj ten wielki uczony ma ogromne parcie na władzę i robi wszystko, by dorwać się ponownie do koryta.
Kończąc powiem tylko, że ogólnoświatowy kryzys gospodarczy według mnie to wielka ściema i fikcja. Został on wymyślony przez możnych tego świata po to, by jeszcze bardziej złupić społeczeństwa wielu narodów. Rzekomy kryzys zaczął się w Stanach Zjednoczonych. Jak sobie przypominam, reakcja władz była natychmiastowa i kosztem budżetu dofinansowano banki kwotą około 10 miliardów dolarów. I co? Z tej ogromnej kwoty 50% przeznaczono na nagrody. To o jakim my mówimy kryzysie, o którym już więcej nie wspominano? U nas może być podobnie.
pawo439 / 37.31.69.* / 2015-07-15 11:28

Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że częścią programu PO będzie propozycja dopłat dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę

Czy naprawdę PO ma nas Polaków za idiotów? Wiem, że część społeczeństwa jest zaślepiona samą nazwą PO, ale oni sami nie wierzą w to co mówi Kopaczowa. Dlaczego tak się nas traktuje. Takie kłamliwe wypowiedzi powinny być z urzędu karane.
Natenczas Wojski / 213.195.170.* / 2015-07-15 11:40
Niestety, większość Polaków posiada inteligencję na poziomie żaby łąkowej, więc wszystkie te platformiane kłamstwa wchodzą w tę ciemną masę jak w masło! Platforma "Obywatelska" uprawia politykę idiotów i dla idiotów, do nich akurat adresowaną. Niestety, ma wciąż ogromny wielomilionowy elektorat, ciemny i prymitywny, który wszystkie te kłamstwa lekko łyka. Dlatego niemieccy naziści uważali tę nację za "podludzi" i mieli w tym sporo racji!
meno / 5.173.165.* / 2015-07-15 11:28
Kiedy wreszcie zrozumieją że tylko minimalna stawka godzinowa zapewni byt Polakom 15 zł brutto
xz / 94.78.175.* / 2015-07-15 11:26
po jej wypowiedzich nawet kamiński sie wykrzywił bezczelne babsko jeszcze zaklamane
40Michał / 78.154.85.* / 2015-07-15 11:26
AHAAAHAAAAHAAAAAAA Padnę....
werwa / 212.106.160.* / 2015-07-15 11:26
Partia Oszustów i wszystko jasne.

Najnowsze wpisy