Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Wyświetlaj:
tedkier / 84.205.31.* / 2015-07-15 10:33
Normalna padaczka ogarnęła PO, obiecują co się tylko w podróży dowiedzą, ale to i tak nie pomoże!
Polak76 / 83.144.113.* / 2015-07-15 10:32
Kolejne ogłupianie społeczeństwa, aż dziw, że Polacy znowu się będą nabierać na te brednie.
Ci politycy albo są tak tępi i nie znają się na ekonomii i prawach gospodarczych albo robią to specjalnie by doprowadzić nasz kraj do totalnej ruiny.
kierowca bombowca / 89.71.167.* / 2015-07-15 10:31
A skąd rząd weźmie na to kasę jesli już wszystko wydali na fotoradary do grabienia kierowców? Z mandatów wystarczy na dopłaty? Tak kombinują, ha ha ha...
jack407 / 193.93.91.* / 2015-07-15 10:30
Dopłaty z budżetu to zły pomysł. To dodatkowe obciążenie finansów publicznych i zwalnaianie pracodawców od podwyżek.
zniesmaczonaa / 31.61.137.* / 2015-07-15 10:28
Dzień dobry wszystkim ;)
Chyba każdy inteligentny obywatel wie o tym, że to następny chwyt PO przed wyborami :)
Najlepiej coś na obiecywać by obywatele widzieli, że coś się dzieje :) a potem nas znowu sprowadzili by do parteru ! Mam tylko Cichą nadzieję, że w końcu nasz kraj, nasi obywatele nie dają się już omamić rządom PO ! bo to kolejny tani chwyt przed wyborami jak nie trudno się domyślić .... :)
W pierwszej kolejności należałoby wymienić cały rząd !!
Rząd powinien być dla NAS a nie my dla RZĄDU ! Dlaczego nami nabijają sobie konta ciągle ?
Po co im limuzyny ?
Ja pracuję jako normalny obywatel i na auto muszę sobie zapracować jak i na benzynę i naprawy ! To czemu rządzący tak nie mogą ? tym bardziej, że zarabiają wiele wiele więcej niż przeciętny obywatel i ich stać na to !! No chyba, że się nie umie gospodarzyć dobrze i ma się kilka kredytów jak np . Pani Kopacz.
Polecam Super Ekspres z 4-5 lipca :) Tam jest dokładniej pokazane ile i jakie ma kredyty owa Pani rządząca i czy taki ktoś powinien rządzić w naszym kraju ? W przeciwieństwie do tej Pani inna Pani nie ma w ogóle długów ! Nie trudno się domyślić iż chodzi o Panią Szydło.
Moja propozycja to wymiana rządzących na nowych młodych i zdolnych ludzi bo takich mamy w naszym kraju pełno. Specjalistów, którzy mają dużo pomysłów i są ambitni.
Po pierwsze godne zarobki a nie ochłapy i umowy śmieciowe ! to chyba oczywiste, że jak ludzie będą mogli godnie żyć i nie będą się bali o pracę ( normalną umowę ) to będą zakładali rodziny i będą się rodziły dzieci, na które mało kto się decyduje teraz...
Ile młodych ludzi umiera przez te głupie dopalacze !!! wiem o tym wiele bo mam bezpośredni kontakt z tymi ludźmi po zażyciu , zatruciach. To jest straszne do czego obecny rząd doprowadził !!! by młodzi ludzie się zatracali w dopalaczach ? ! zamiast im zapewnić normalne warunki do pracy i życie, normalnego funkcjonowania.
Przede wszystkim mamy słabe prawo ! Powinny być ostrzejsze kary i stanowcze a nie po paru latach jeden z drugim wychodzi na wolność za dobre sprawowanie ?
W innych krajach więźniowie pracują na swoje utrzymanie w więzieniu ! to dlaczego u nas nie mogą ?!
Czemu to my Polacy musimy ich utrzymywać ? ile pieniędzy było by zaoszczędzonych gdyby nie szło z naszych na ich utrzymanie !! Solidnie pracujący obywatele mieli by lepsze płace i żyło by się lepiej nam obywatelom.
A taki jeden czy drugi jakby musiał pracować na swój pobyt w wiezieniu to następnym razem by się zastanowił czy warto tam trafić kolejny raz ?
Szkoda słów :)
Nasze państwo jest tak skorumpowane, że chyba zaczynam tracić wiarę, która podobno czyni cuda ;) w to, że kiedykolwiek będzie lepiej :) i, że zaczną w końcu Ci u góry myśleć o nas a nie własnych kieszeniach :)
Popatrzmy np. na podwyżki dla pielęgniarek ... jakie ochłapy chcą dać ... 300 zł. za tyle lat bez podwyżek ? minus potrącenia ? to ile tego będzie ? dla dziewczyn w dzisiejszych czasach bardzo dobrze wykształconych po licencjatach, studiach , i specjalizacjach ? gdyby nie dodatki za nocki świąteczne to by zarobiły tyle co ekspedientka w sklepie ok. 1500-1600 zł. ? to jest pensja miesięczna tego co ma lekarza za dyżur :) A pielęgniarek jest coraz mniej i mniej .... i za chwilę lekarze będą sami sobie siedzieli przy pacjentach .... bo nie ma komu pracować. wszędzie w szpitalach są braki w personelu średnim.
Za niedługo się co niektórym otworzą oczy :) oby nie było za późno ... bo jak zaczną likwidować oddziały i szpitale z powodu braku personelu to dopiero będzie płacz ludzi, że muszą dojeżdżać do innych , dalej. A tak może być jeśli nie będą dziewczyny godnie zarabiały i co się z tym wiąże młode po szkołach będą w ogóle chciały pracować za takie pieniądze u nas w kraju ..
Wszyscy solidnie pracujący obywatele powinni godnie zarabiać bo dzięki temu cała gospodarka będzie się dobrze kręcić ! A oni tego nie potrafią zrozumieć i podcinają nam nogi z każdej strony zamiast wychodzić nam na przeciw z konkretnymi propozycjami ...
Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo dużo zdrowia i cierpliwości do naszego rządu :)
Ewa 58 / 77.45.0.* / 2015-07-15 10:27
Mój syn w Poznaniu poszukuje pracy wyższe wykształcenie ,doświadczenie bankowe owszem proponują
na swoją działalność plus prowizja Pani Kopacz nie zna rynku pracy.W tym kraju jest wyzysk za najniższą krajową .Robotnik ,wykształcony wszyscy za 1200,oozl czasami reszta pod"stołem do ręki"
Hańba ....ja zarabiałam ok.3000,oo zł w dużej Firmie Telekomunikacyjnej bez większych obaw,że stracę pracę przez 21 lat mogłam się rozwijać zawodowo mając tylko średnie wykształcenie.Gdyby Pan Kulczyk nie pośredniczył w sprzedaży tak dochodowej dla państwa spółce pracę zachowałabym do emerytury.Mam 36lat pracy otrzymuje świadczenie przedemerytalne 870 zł .Wychowałam i wykształciłam trzech synów którzy muszą pracować za przyswojowe 1200.00złw Polsce. Obecnie jest tak,że jeśli nie wykona się założonego planu "kosmos"to wyrzucaja takiego pracownika .Jak taka osoba ma się rozwijać zawodowo ?....
PzC / 83.29.238.* / 2015-07-15 10:27
A kiedy obietnica lotu na Marsa i sprzedaży działek na Księżycu?Jeżeli ktoś się na to wszystko da jeszcze nabierać to jest naiwny jak dziecko albo idiotą
NKWD / 90.201.191.* / 2015-07-15 10:26
Kopacz wy juz obojetnie co obiecacie ,obojetnie co naklamiecie chocbyscie sie ze...li ,wasz czas juz minal a dalej to wam narod obieca i mysle ze slowa dotrzyma Rakowiecka,Rakowiecka i jeszcze raz Rakowiecka tam jest wasze miejsce tak jak kazdej organizacji przestepczej i nie pomoze ani Stalin ani Lenin ani czary mary bo z narodem zrobiliscie taki syf jakiego w tym kraju nie bylo i mam nadzieje nie bedzie . Tak ze przepadek mienia wasz i waszych rodzin i wieloletnie wiezienie (powinien byc pluton egzekucyjny ale to zbyt dobre rozwiazanie dla was wy musicie poczuc ze zyjecie w syfie ,ktory sami zescie stworzyli ,w trodzie i mozole zebyscie kazdy kolejny dzien przeklinali za to ze jest tak podly.
stroskany / 89.71.167.* / 2015-07-15 10:25
Czy ta pani może zażyła Mocarza?
Wolek505 / 188.110.174.* / 2015-07-15 10:25
... nie pani premier, rola panstwa, jest stworzenie takich warunkow w kraju, zeby ludzie nie musieli korzystac z pomocy socjalnej, ktora powoduje, w przypadku Polski, to ze zabiera sie pieniadze innym zazwyczaj bardziej potrzebujacym obywatelom.
gooofi / 176.107.175.* / 2015-07-15 10:25
Kopacz niedługo obieca że zostanie Tuskiem ;))) hahahahaha....
Ekspert / 88.199.84.* / 2015-07-15 10:31
Nie trzeba dopłacać, wystarczy zrównać opłaty za wodę, prąd i gaz do unijnych i kwotę wolną od podatku.
Jeśli jeszcze ceny żywności i zarobki będą zrównane do unijnych to naprawdę będzie nam żyło się lepiej a nie tylko platformie.
typyus / 89.72.58.* / 2015-07-15 10:25
Tak źle jak za rządów PO mi się nie żyło.Rozumiem ,był kryzys ale w tej chwili po zrobieniu opłat zostaje mi 110 złotych na życie.Gdy ja byłam młoda i zaczynałam pracę też zarabiałam grosze bo nie miałam doświadczenia teraz młodym wchodzi się bez mydła w cztery litery i niczego się od nich nie oczekuje.Ci młodzi wykształcili się za nasze podatki i nie mamy gwarancji ,że zostaną tu w kraju żeby zrobić coś dla swojej ojczyzny.Kampania to jeden koncert życzeń jak tak dalej pójdzie to albo nie pójdę na wybory albo skreślę wszystkich bo tak naprawdę żadna partia nie ma wizji Polski.
witan / 89.67.3.* / 2015-07-15 10:23
Druga Grecja ha ha ha. Przecież ta banda rozwali Polskę byle utrzymać się przy władzy
chcacyzyc / 31.61.140.* / 2015-07-15 10:27
Strach przed wiezieniem jest ogromny...minimalna krajowa 20 PLN na godzine..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
popierajacy / 31.61.140.* / 2015-07-15 10:32
Popiram 20PLN na godzine to zacny pomysl...a zlodziei i aferzystow pozamykac....popierajacych prosze o wpisy.....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
stan770 / 83.13.76.* / 2015-07-15 10:23
Kopaczka wykopuje wyborcze gruszki na wierzbie i pracuje 24 godzin na dobę, ale kopie... Na Syberii by popracowała...
dasdasda / 79.185.189.* / 2015-07-15 10:23
"Proszę zobaczyć, że tylko my jako opcja polityczna wprowadziliśmy ozusowanie wszelkich umów cywilnoprawnych po to, by tych umów śmieciowych nie rozwijać i nie dawać zachęty dla tych, którzy te umowy śmieciowe będą młodym ludziom proponować" - denerwują mnie tego typu wypowiedzi. Jak ktoś inny mógł to zmienić skoro PO siedziała przy korycie przez ostatnie 8 lat?

Najnowsze wpisy