Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Kopacz chce dopłacać najgorzej zarabiającym. Kto zyska?

Wyświetlaj:
q4rg3g3g / 94.42.195.* / 2015-07-15 09:18
Przykro mi ale PO mysi zostać przy władzy bo amerykańscy żydzi chcą od Polski zwrotu 230 mld zł - no sorry ale taki mamy klimat.
Zer / 78.10.88.* / 2015-07-15 09:18
Dziękuje Pani premier od dzisiaj zatrudniam tylko na płacy minimalnej, a pani dopłaca resztę. Kto wymyśla takie bzdury, gorzej kto w nie jeszcze wierzy ?
patriota45 / 46.76.19.* / 2015-07-15 09:17
no i podniosa o 100 zł czyli do ręki o 40 zł haha bedzie nam sie godnie zyło a kraj bedzie miodem i mlekiem płynął,
a moze tak ruszymy tyłki na ulicę ?? ile jeszcze bedziemy dawali możliwośc robić z siebie roboli i ciagle bedziemy pozyczac na zycie ?? niech premeir wyzyje za 1300, wystarczy niech zapłaci z tego przecietne opłaty za prad i mieszkanie ( 300 zł +150) do tego telefon 50, to na zycie w 3 osobowej rodzinie (przecietnej) zostaje się 800 zł - do tego dojdzie opłaty telewizja internet i inne to zostaje 700 - to akurat tyle by za to pić żeby zapomniec ze trzeba ukraść by dziecko obkupic do szkoły i wyzywic i ubrać 3 osoby, CO TO ZA KRAJ JA PYTAM PANIA PREMIER-??? DLACZEGO W NNYCH KRAJACH ZYJĄ NORMALNIE A W POLSCE NIGDY NIE MOZNA BYŁO ZYC _ DLACZEGO ???????
ela 53 / 87.239.217.* / 2015-07-15 09:36
Zawsze można było żyć normalnie. Może czasami biedniej , ale spokojniej i weselej. Teraz każdy może żyć jak chce. Na Zachodzie też manna nie leci z nieba, też płacą kredyty, a wielu śpi w kartonach. Moje dzieci (wyższe studia), mają dobre prace, pięknie się dorabiają . Nigdy nie byłam partyjna (gdyby ktoś chciał mi przypisywać układy), nigdy nie załatwiałam niczego po znajomości (nawet pracować u ojca nie chciałam, żeby nikt nie zarzucił mi że ktoś mnie promuje). Ale zawsze byłam pracowita i ambitna i żyjemy jak na tyle narzekań wokół, bardzo dobrze. Wszędzie można dobrze żyć, a ja na Zachód nie pojechałabym za żadne pieniądze i tyle w temacie (ćmy też lecą do ognia).
jaworc / 83.23.90.* / 2015-07-15 09:17
no tak, jesli pani premier zna tak ekonomie jak angielski to nic mnie juz nie zdziwi.
niech ci wszyscy rozdawacze zamiast budowac nowoczesna gospodarke polacza sie w jedna partie
pod nazwa POPIS dyletantow.

Kuzwa czy ktos w tym kraju wie na czym polega rozwoj i wzrost gospodarczy i ze to sie przeklada pozniej na lepsze zycie jego obywateli.
Ekspert / 159.205.51.* / 2015-07-15 09:17
Kopacz jak zwykle kłamie,oszukuje i obiecuje, mamy do czynienia z kampanią wyborczą a nie z realnymi możliwościami państwa które wspomagałoby ludzi o najniższych dochodach. Polska ma słaby budżet obciążony wieloma zobowiązania a do tego gigantyczny dług jawny i niejawny,każdy kto obiecuje tzw socjal czyli dopłaty państwa musi się liczyć z ekonomicznymi faktami realnymi i załamaniem budżetu,konsekwencją może być scenariusz grecki.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ererer / 193.107.212.* / 2015-07-15 09:16
polak jest mądry po szkodzie i już nie uwierzy , a szkód było wiele !!!!
Ala121 / 188.112.63.* / 2015-07-15 09:15
tak to jest jak lekarz pediatra bierze się za rządzenie krajem
bawny się..... / 83.10.11.* / 2015-07-15 09:15
A ja nie wiedziałam,że ona jest taka żartownisia......
Czekamy na kabaretu ciąg dalszy....
Borsuk01 / 80.54.48.* / 2015-07-15 09:14
Mnie się wydaje, że ktoś chyba upadł na łeb. Przez osiem lat najpierw Dondolino a później Kłamczucha robili wszystko, by ludziom żyło się jak najgorzej. Zasłaniając się kryzysem dopuścili się podwyżek VAT na wszystko. Nie oszczędzili nawet dzieci zwiększając podatek na ubranka. Wprowadzili też umowy śmieciowe stosowane w Polsce na ogromną skalę. Skąd teraz tak nagle nastąpiła u Kłamczuchy niesamowita metamorfoza i miłość do poddanych, by dopłacać najgorzej zarabiającym? Jeśli ktoś tego nie dostrzega to powiem, że zbliżają się wybory parlamentarne i łajdaki naobiecują wszystko, by kolejny raz nabrać społeczeństwo i przedłużyć sobie czas sielanki i dalej trwać przy korycie. Po wyborach w razie wygranej odwrócą kota ogonem i dokręcą nam śrubę. Przecież my to znamy. Obietnice Kłamczuchy to tylko zabiegi propagandowe. Nie dajmy się więc kolejny raz nabrać tej sitwie oraz nowemu zagrożeniu dla Polski jakie niesie z sobą NowoczesnaPL. To stara Unia Wolności w nowym opakowaniu i pod zmienionym szyldem.
Najgorszym jest, że pewien idiota, chyba ze dwa lata temu, na zjeździe ekonomistów w Krynicy powiedział, że „w Polsce kryzysu nie ma”. I dalej: „Kryzys pukał do naszych bram, ale go nie wpuściliśmy”. Jednak zwiększoną stawkę VAT utrzymano w mocy na kolejne lata i obowiązuje ona do dziś. To w końcu jest ten kryzys czy go nie ma? Kto więc robi z nas idiotów i w jakim celu? Rządzący mają albo pomylone we łbach lub jest to ich celowe działanie. A może ktoś steruje nimi z zewnątrz wprowadzając w życie coraz to nowsze ustalenia podejmowane na utajnionych światowych zjazdach Bildenbergów, w którym uczestniczył również jeden gamoń z Polski. Obecność na tym zjeździe zaznaczyła również Anne Applebaum. Jak wyczytałem jej roczny dochód to około 2,5 miliona złotych, zaś jej ukochany wpieprzał u Sowy ośmiorniczki na koszt podatnika. To prawdziwy skandal.
W przeszłości mieliśmy też drugiego idiotę, znanego wszystkim ekonomistę, który swą ogromną wiedzę i szlify zdobywał na WUML-u / Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu /. Jego teoria działania to schładzanie prężnie i w szybkim tempie rozwijającej się gospodarki. Efektem tych działań jest to, że od tego też czasu nie możemy się pozbierać.
Przecież u nas nie może być lepiej niż gdzie indziej a Polska musi zostać złupiona. Dzisiaj ten wielki uczony ma ogromne parcie na władzę i robi wszystko, by dorwać się ponownie do koryta.
Kończąc powiem tylko, że ogólnoświatowy kryzys gospodarczy według mnie to wielka ściema i fikcja. Został on wymyślony przez możnych tego świata po to, by jeszcze bardziej złupić społeczeństwa wielu narodów. Rzekomy kryzys zaczął się w Stanach Zjednoczonych. Jak sobie przypominam, reakcja władz była natychmiastowa i kosztem budżetu dofinansowano banki kwotą około 10 miliardów dolarów. I co? Z tej ogromnej kwoty 50% przeznaczono na nagrody. To o jakim my mówimy kryzysie, o którym już więcej nie wspominano? U nas może być podobnie.
Ekspert / 88.199.84.* / 2015-07-15 10:24
100/100
Chciałem to samo napisać.
Budzi się Duch Narodu Polskiego.
Ewa Kłamacz / 88.199.84.* / 2015-07-15 09:11
Obiecuję, że jeśli wygramy wybory to Polska będzie miała połączenie kolejowe z Księżycem.
Rozbudujemy korytarze powietrzne.
Polska będzie światowym mocarstwem.
Będziemy rządzić całym Wszechświatem.
KAROL146 / 94.40.61.* / 2015-07-15 09:11
Kopacz chce za wszelką cenę zostal z całym rządem PO PSL przy władzy teraz wydaje same obietnice jacy są troskliwi i obiecują byle co ale ich rządy się już kończą i przychodzić będzie czas rozliczeń i oto się najwięcej boją
PRZEBUDZACZ / 87.205.131.* / 2015-07-15 09:10
8 lat to te przeklete zlodzieje sie ustawialy obsadzali swoich krewnych i znajomych na stanowiskach tworzyli dla zdymisjonowanych kolesi przerozne agencje np.do spraw energi jadrowej gdzie zarabiaja bardzo duze pieniadze oczywiscie sa tam za kare i mydla nam oczy ze w polsce powstanie elektrownia atomowa , a teraz to oni chca sie plawic w luksusach i w dalszym ciagu roz kradac majatek nasz majatek niestety to jest kradziez na grube miliardy i nikt nie reaguje nikogo sie nie zamyka a jak ktos ukradnie chleb to jest dopiero afera sprawa w sadzie wiezienie itd
polak916 / 31.61.136.* / 2015-07-15 09:09
Witam wszystkich przygotowałem program dla Kukiza
Gminy zadłużają się całe miasta cała polska tylko patrzeć jak wylądujemy u Niemców na garnuszku
Na początek wywalić radnych z wszystkich gmin zostawić tylko sołtysów redukować etaty w gminach zacząć od gmin senat całkiem wywalić na zbity pysk i Kończyc na sejmie redukcja brać się za państwowe urzędy redukcja i uniwersalni pracownicy tak jak u prywatnego jak ktos nie da rady to zwolnic po takich reformach to my nawet Niemców miniemy . dzieki czekam na zmiany
HBSH / 5.172.232.* / 2015-07-15 09:09
Kopaczka powinna się zobowiązać,że zabierze swoim podległym rządowe karty bankowe aby nareszcie ZACZĘLI ŻREĆ ZA SWO0JE PIENIĄDZER !!!
lolo 140 / 95.49.109.* / 2015-07-15 09:09
Obiecanki cfanej kobitki,a to tylko przed wyborami,potem okradanie majątku Narodowego ciąg dalszy

Najnowsze wpisy