Forum Polityka, aktualnościKraj

Kopacz: Dzisiaj możemy być naprawdę dumni

Kopacz: Dzisiaj możemy być naprawdę dumni

Money.pl / 2013-06-04 08:25
Komentarze do wiadomości: Kopacz: Dzisiaj możemy być naprawdę dumni.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-06-05 12:17 / Tysiącznik na forum
Prawda. Przerobić cały Naród, całe Państwo... bez udziału militarnego obcego państwa. Tak pokojowo, bezkrwawo oddać w obce władanie... Pomijając konieczność dziejową, można być naprawdę z tego dumnym. Za "kasę" dla siebie.
Cha...a mój Śp.dziadek/powstaniec śląski/ kiedyś mawiał, że Polska to od zarania kraj sprzedawczyków/ o innych epitetach nie wspomnę/. Czyżby miał rację?...
pacjent . / 81.190.61.* / 2013-06-04 23:21

. Wybraliśmy wolność i demokrację - napisała marszałek w oświadczeniu.


Za taką "wolność i demokrację" to ja serdecznie dziękuję pani i nie zależy mi na niej ,gdzie idąc dzisiaj do lekarza po receptę na stałe leki muszę czekać aż DWA TYGODNIE na wypisanie tychże!!!

Gdy jestem chory ,idąc do lekarza pierwszego kontaktu również muszę czekać na wizytę DWA TYGODNIE !!!.
W Gdyni.
Na takiej wolnej Polsce wcale mi nie zależy, wolę poprzednią ,gdzie służba zdrowia funkcjonowała bez zastrzeżeń.
Wolę tą ,gdy Pani jeszcze nie była min.zdrowia,bo od Pani rządów służba zdrowia w Polsce przestała prawidłowo funkcjonować !!!
hss / 78.8.128.* / 2013-06-04 23:48
Zamiast drzeć szaty po prostu zmień przychodnię i nie mieszaj demokracji do bajzlu w jednej przychodni i swojej abnegacji
kulający się z ubawu / 46.204.85.* / 2013-06-04 18:19
Tak tow. Kopacz przez te lata zrobiliśmy wiele, aby wszystko pozostało po staremu
Ob-Server / 178.42.108.* / 2013-06-04 17:34
I jedziemy do Chin koledzy; na koszt podatnika wycieczka sejmowa. A co mi tam?
Realista / 84.10.255.* / 2013-06-04 17:06
Więcej takich samo-pochwał i sondaże PO/PSL zejdą do realnego poziomu, czyli 0,001%, a PiS do poziomu 5-6%, aby tylko śladowo (i to bez Jarka u steru)załapali się do nowego Parlamentu,tego im szczerze i szybko życzę! Potrzebna jet nowa siła, coś na wzór Partii Oburzonych+ UPR-Partii Korwina-Mikke, ale stonowana mocno i skorygowana do realiów, kilka lat trzeba na naprawę tego co zniszczyli w ostatnich 14 latach ludzi z tej styropianowej kapitalistyczno-komunistycznej prawicy -AWS+PiS/PO/PSL/SLD.
Może by tak zatrudnic jakies grono specjalistów do rządzenia, ze Szwajcarii, Danii, Szwecjii, Norwegii itp. - bo historia uczy, że Polak sam nie potrafi się mądrze i długo rządzić mając niepodległe państwo.... Jak tylko nie czuje odwiecznego obcego bata i buta na gardle, to wyjdzie jakieś "polskie piekło", cwaniaczki drobne i wi.ększe do wladzy, nabijanie kabzy kosztem reszty, zabiedzonej na śmierć, do tego wymierającej, bo i nie ma tu warunków materialnych i nie warto tu rodzić kolejnego Polaka, bezrobotnego, albo potencjalnego inżyniera, czy piłkarza, do dalszej pracy i kariery w USA, Niemczech itd. Ciekawe jak długo pobędą jeszcze w Polsce - ci zdolni studenci, co wygrali kilka dni temu kolejny konkurs "hamerykański"- na łazika marsjańskiego. Pewnie już mają obiecane zagraniczne ( i tam będą rodzić zagraniczne potomstwo) stypendia i przyszłość zawodową i naukową, ale nie w Polsce, która poniosła i ponosi koszt ich kształcenia,. leczenia....
Realista / 84.10.255.* / 2013-06-04 16:49
Dumny mam być z tego, że mając 52 lata, będąc wykształconym, z dużą praktyką, zostałem trwale bezrobotnym (kilka zapełnionych kart bezrobotnego z PUP, z adnotacją "brak oferty pracy"), wskutek likwidacji fikcyjnej spółki SP, jakich wiele na rynku, działającej w tej likwidacji od 12 lat. Bo takie spółki dają etaty ludziom od władzy i ich popierających , to są ich AWS, potem PiS, PO/PSL/SLD - "łupy wyborcze", oprócz stanowisk, wpływów dla notabli i ich rodzin, znajomych. Nie stać mnie na wczasy, na najtańszy samochód, na remont mieszkania. Już 25% populacji Polaków żałuje że doszło do tej wolności w 1989, to Ci co mieli w 1981-89 przynajmniej 20 lat i pamiętają co było wcześniej i wówczas dobre, a co złe. To co było złe, raczej się jeszcze pogorszyło, a co dobre zmniejszyło, od 1989 r. Tylko otoczenie Wałęsy, jego rodzinka, ludzie obrzezani z KOR i poplecznicy S - i aktywiści partyjek na tym utworzonych i ich rodzinki, politrucy z PZPR, SLD, PiS, PO, ZSL, PSL, SD, - mieli i mają się dobrze, w tej "wolności" po 1989.
acomitam / 91.238.233.* / 2013-06-04 15:02
Załosne jest to towarzycho. Czy ci wszyscy piewcy Okrągłego Stołu nie zauważają, że śmieją się z nich nawet dzieci w piaskownicy? Albo są zwykłymi durniami pozbawionymi, jak to u durniów jest w zwyczaju, odrobiny krytcyzmu, albo pozbawionymi sumień cynikami.
bsf / 46.45.103.* / 2013-06-04 09:16
Z żadnym krajem Rosja nie mogłaby w ten sposób grać.
W żadnym jej agentura wpływu nie zaszła tak wysoko jak w Polsce
eldorado / 193.108.194.* / 2013-06-04 08:44
Pani Kopacz, w związku z"wielkim świętem" pozdrawiają Ciebie - wszyscy zmarli, którzy nie doczekali się wizyty u lekarza, wszystkie głodne dzieci, wszyscy bezrobotni, którzy żywią się szczawiem i ulęgałkami. Myślę, że życzenia wszystkiego najlepszego ślą ci z kolebki, ci z Wałbrzycha, ci z PGRów itd itd. Ja mam to "święto' w wielkim poważaniu - za kilka miesięcy wyjeżdzam. Pa, pa, pa Pani Kopacz
Zmora / 31.11.240.* / 2013-06-04 08:39
Za zniszczenie Polski pod pozorem demokracji, a faktycznie najohydniejszą dyktaturą agenturalną.

PS. "Polski" premier podobno niepodległego państwa: - "przyzwolenia na ratowanie Stoczni nie było".
Nawet w okresie stalinowskim Moskwa tak nie ingerowała w życie ekonomiczne kraju".
polonezaczaszacząć / 94.42.189.* / 2013-06-04 08:36
byc dumni, ze marszałkiem Sejmu jest osoba , która okłamywała społeczeństwo w sprawie Smoleńska, mówiac kłamstwa z mównicy sejmowej.

możemy byc dumni, że po 23 latach zarabiamy 350 euro/miesiąc a 2,5 miliona dzieci zyje w rodzinach korzystających z pomocy społecznej, czyli ich dochód na osobe wynosi najwyżej 504 zł na osobę (117 euro !)

być dumni, że cała ubecja pajęczyną oplotła Polske i nie można skazać oprawców stanu wojennego z lat 70-tych jak i 80-tych, setki ofiar, nie ma sprawców i kierowników morderstwa.

możemy być dumni, że mamy w UE ostatnie miejsce razem z Rumunią w KORUPCJI !

że dla 5 milionów Polaków nie ma pracy w kraju !
i załuzenie wielokrotnie przekroczyło te dawne Gierka, z 40 mld USD na 1000 mld USD obecnie.

Wy macie powód do dumy, bo kosztem milionów wam żyje się dobrze, wam i waszym kolesiom.

1,2 miliona dzieci żyje w rodzinach gdzie dochód na osobe wynosi 260 zł/m-c (60 euro!!!)

to jest dzień zdrady narodowej i sprzedaży interesów narodu i państwa , TRZEBA FLAGI POUŚCIĆ DO POŁOWY MASZTU i ogłosic Żałobę Narodową.
media reżimowe niech sobie śwetują, mają powody.
fsygerayustruj / 87.205.228.* / 2013-06-04 08:27
Z czego tu byc dumnym? Z sojuszu komuchow i solidaruchow?
Wciskajcie to swieto oglupialym lemingom.
Za kilkanascie lat historia i przyszle pokolenia ocenia to swieto jako swieto zdrady, zaprzanstwa i targowicy.
miałeśchamiezłotyróg / 94.42.189.* / 2013-06-04 08:40
to nie solidaruchy, to spadochroniarze, tzw doradcy przejeli zwycięstwo strajkowe, weszli po garbach roboli na szczyty, ograbili Polskę i smieją sie z nas frajerów, że daliśmy się tak łatwo oszukać.

Magdalenka, chlanie wódy z kiszczakiem i ten okrągły stół MEGA PIC ! Zdrada.
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-06-04 08:36
Juz tak ocenia - kto sie interesuje to widzi to dokøadnie. Tylko debosy i inne latorosle czerwonych rodziców (olejniki, Wojewodzkie, Pochanki, Lisy obydwoje, kulczyki , Kwasniwscy, itd. itd ...)chwala i podtrzymuja ukladzik jaki zostal wtedy utworzony i do dzis dusi Polske.

Najnowsze wpisy