Forum Polityka, aktualnościKraj

Kopacz pod obstrzałem. Wotum nieufności w Sejmie

Kopacz pod obstrzałem. Wotum nieufności w Sejmie

Wyświetlaj:
historyk / 89.77.27.* / 2008-07-25 14:29
Nie pastwcie się nad Kopacz kobieta jest pracowita i zaraz skseruje ustawę co opracowała w gabinecie cieni i przedstawi społeczeństwu, gdyby nie odsunieto Sawickij ustawa dawno weszłaby w życie a tak musicie jeszcze poczekać z 6 lat, w nastepnej kadencji też bedzie ministrem i już będzie fachowcem, nie da się wszystkiego zrobić szybko, PiS RZĄDZIŁ 2 LATA I CO nic Religa niewiele zrobił, a tyle mu pomagały pielęgniarki pod siedzibą premiera i też nie dały rady, po trochu samo się ureguluje, prawa rynku
sara324 / 77.252.18.* / 2008-07-24 15:59
Zablokować Kopacz i Plan Sawickiej to najlepsze dla Polaków wyjście liczę na SLD i Pana Prezydęta że uwalą POpaprańców !!!!!
xsxsx2w2d / 196.3.50.* / 2008-07-24 13:10
A po co ten durny wniosek o odwolanie jak i tak nie maja wiekszosci zeby odwolac? na pokaz? malo spraw maja do roboty? moze lepiej by bylo zajac sie czyms pozytecznym niz glosowac wnioski ktore na pewno nie przejda... pis nie mysli racjonalnie...
historyk / 89.77.27.* / 2008-07-25 14:23
żaden wniosek PiS nie ma prawa przejść, nie widzisz że ta partia jest uwalana przez mądrzejszych, oszołomy nie mogą nic dobrego wymysleć poza np dopłatą do cen elektryczności i innymi gomułkowskimi pomysłami, no może prawdziwa lewica cos zaradzi
krucjata / 194.146.219.* / 2008-07-24 15:25
a moze po to zeby ktos w platformie sie obudzil i zmienil tak nieudolnego ministra?
PLUSY UJEMNE / 79.188.238.* / 2008-07-24 12:43
KTO jej wierzy, kto wierzy platformie ?????

2 lata pracy Gabinetu Cieni, 9 miesięcy pracy ministra i wróciliśmy do SAWICKIEJ

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
K...urwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie

Najnowsze wpisy