Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kopex nader skomplikowany jak dla lamera...

Kopex nader skomplikowany jak dla lamera...

philipp / 83.8.58.* / 2006-11-23 20:07
Swoje 'granie' rozpoczalem jakies 2 miesiace temu, zatem mowcie mi lamus.
Majac do dyspozycji blizej nieokreslona sume kapitalu, zaczalem wedrowac po forach, komentarzach, prognozach, raportach, wykresach, gazetach ... wymienialbym bez konca
W kazdym razie w koncu za pomoca excela doszedlem do - moim zdaniem - duzo obiecujacej spolki Kopex.
Kupilem akcje za 25.3 - gdybym sie troche pospieszyl byloby lepiej, ale nie ma co narzekac.
Jak widac ostatnie infa podkrecily troche te spolke i oscylujemy wokol 38.0. Tez nic takiego, biorac pod uwage takie nagle wystrzaly jak np Centro Gdansk.
W kazdym razie do czego w koncu zmierzam:
Czy ktos ma jakies blade przeczucie co do KPX?
Mam na mysli nastepujace infa/fakty/plotki:
1. Q3 taki sobie, tym bardziej ze split i niejasny sklad grupy napaskudzily
2. Info o przejeciu ZZM super, ale na czym to rzeczywiscie stoi i w jakim czasie to sie rzeczywiscie odniesie do kursu, to wielka niewiadoma
3. Zakup przez osobe powiazana - tez fajnie, ale co to jest 89 tys w przypadku KPX? w sumie nic znaczacego
4. Info o wygranym przetargu z INTERNETU?? hm .. jezeli to sie potwierdzi no to UP. ale z drugiej strony ... czy ktos podejmuje probe windowania akcji? Taki slabo przemyslany scenariusz jest ten, ze KPX chce sie niejako wzmocnic i wciagnac ZZM, uporzadkowac grupe, dorwac wiecej kontraktow i wystrzelic jak hutmen ... ale w sumie to tez moze oznaczac, ze maja niedobrze poukladane w glowie i to wszystko pojdzie sie rypac przy fixingu ...

do tej pory mialem poker-face, a obecnie zaczynam sie robic nerwowy, a to zle sie odbija na moich finansach :)

powiem szczerze, ze chyba i tak bede trzymal bo slaby ze mnie spekulant, ale mimo to chetnie zobacze Wasze zdania na ten temat ...


a dodajac swoje 12 gr do pozostalych dyskusji -
SKOTAN dla wytrwalych i dalekobieznych
BIOTON wielka niewiadoma (raczej cos dla spekulantow z duzym portfelem)
FON ... zaluje ze nie kupilem - moga byc ludzie z niego, ale za pozno jeszcze nie jest
ZEG .. jakos mnie ciekawi

Pozdrawiam goraco
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy