Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Korea Północna grozi i się zbroi

Korea Północna grozi i się zbroi

Money.pl / 2013-10-09 09:56
Komentarze do wiadomości: Korea Północna grozi i się zbroi.
Wyświetlaj:
waz(usa) / 164.126.202.* / 2013-10-10 20:59
Po pierwsze, to ze Korea Polnocna zainwestowala w bron atomowa, to zasluga Busha Drugiego, ktory na poczatku swojej kadencji zaczal wygrazac, nazywac Koree Pn. ZLYM mocarstwem (Evil Empire) i zerwal umowe handlowa miedzy USA i Korea, nazywajac ze jest to szantaz.
Ten wybryk B. Drugiego wprowadzil w oslupienie Koree Poludniowa, bo wlasnie trwaly rozmowy pomiedzy obu krajami idace w dobrym, pokojowym kierunku. Zostaly zerwane.

Co do stwierdzenia, ze "Z Korei Północnej dochodzą sygnały rosnącej agresywności reżimu..." to chyba autor tego tekstu nie wie co pisze, albo uczyl sie propagandy u slynnych fachowcow znanych z historii.

To nie flota koreanska wspolnie z kubanczykami wplynela do Zatoki Meksykanskiej. Czy moze ja cos nie kapuje z geografii???
ijulkwe / 93.154.223.* / 2013-10-09 09:56
i słusznie robią. TEN KOMENTARZ TEŻ USUŃCIE ADMINI BO WYRAŻA MOJĄ OSOBISTĄ OPINIĘ PEWNIE SPRZECZNĄ Z WASZĄ.A WASZĄ DOMENĄ JEST NADUŻYWANIE UPRAWNIEŃ!!!

powód? gdyby bandyta non stop dzień w dzień koło ciebie chodził i ci bez przerwy wygrażał że cię zabije że cię potnie podstawiał ci nóż do szyi po czym uciekał i znów.. celował z bliskiej odległości do ciebie z pistoletu. to co byś zrobił? cieszył się? myślał że to zabawa? MYŚLĘ ŻE NORMALNY CZŁOWIEK BY GO DOPADŁ I UKRĘCIŁ B..WI ŁEB! BO POLICJI NIE MA A ON W KAŻDEJ CHWILI MOŻE CIĘ ZASTRZELIĆ.

I TO SAMO Z KOREĄ. ATOM TO JEJ JEDYNA BROŃ. GDYBY NIE ON - PEWNIE DAWNO KOREI BY NIE BYŁO. stany chcą na siłę pozbyć się tego kraju . powód? może mają coś co potrzebują stany? stany to bankrut i MUSZA POKAZAĆ "SIŁĘ" BY POZOSTAŁE KRAJE KTÓRE POŻYCZYŁY PIENIĄDZE IM NIE ODWAŻYŁY SIĘ PRÓBOWAĆ ICH ODZYSKAĆ. STĄD TE PRÓBY POKAZY LICZNE WOJNY PODSŁUCHY I PRÓBY SIŁ. stany to na obecny dzień po prostu bandzior latający z nożem i terroryzujący koreę północną, jak sam kim stwierdził publicznie KOREA BĘDZIE BUDOWAĆ ATOMY DO PÓKI USA NIE ZAPRZESTANĄ NAPAŚCI ZBROJNEJ NA ICH KRAJ!!! TO SĄ FAKTY O KTÓRYCH RACZEJ CICHO W MEDIACH BO BYŁA TYLK OMAŁA WZMIANKA NA RUSKICH PORATALACH. BO WY NIE MACIE TEGO WIEDZIEĆ. !!! WY MACIE MYŚLEĆ ŻE KOREA CHCE ZNISZCZYĆ CAŁĄ ZIEMIĘ ATOMEM. TO MACIE MYŚLEĆ.

MOIM OSOBISTYM ZDANIEM KOREA POWINNA JAK NAJSZYBCIEJ URUCHOMIĆ PIERWSZY ATOM I PUŚCIĆ NA WASZYNGTON BO TAM JEST CAŁE DOWÓDZTWO SIŁ AMERYKAŃSKICH BANDYTÓW. PUŚCIĆ DRUGI ATOM NA OCEAN TAK BY AMERYKAŃSKIE STATKI ZNALAZŁY SIĘ POD WODĄ I KONIEC. AMERYKA ZAMKNIĘTA.

ROZUMIEM ŻE W KOREI PANUJE KOMUNIZM. CI LUDZIE JEDNAK ŻYJĄ "JAK ŻYJĄ TO JEDNA KWESTIA" PÓKI IM WYGODNIE I NIE BUNUTUJĄ SIĘ TO NIECH JEST. NIKOMU NIE WOLNO INGEROWAĆ W TO I NA SIŁĘ WPROWADZAĆ

D E MO KRA CJI

BO JAK WIDAĆ SIĘ NIE SPRAWDZA!!!!

JEDYNE CO POWINNO SIĘ ZROBIĆ TO OTWORZYĆ GRANICE Z CHINAMI SIŁOWO I POZWOLIĆ WYDOSTAĆ SIĘ TYM LUDZIOM KTÓRZY KOCZUJĄ W NAMIOTACH POD GRANICĄ W NADZIEI ŻE UDA IM SIĘ WYDOSTAĆ Z PIEKŁA.

a teraz adminki usuwajcie posta bo to robicie najlepiej. ale ja go wkleję ponownie :) bo MAM PRAWO DO WOLNEJ WYPOWIEDZI I NIKT MI NIE ZAKNEBLUJE GĘBY !!!

Najnowsze wpisy