Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Korekcyjny wzrost indeksów

Korekcyjny wzrost indeksów

młody / .* / 2005-10-11 19:43
Komentarze do wiadomości: Korekcyjny wzrost indeksów.
Wyświetlaj:
strokuś / .* / 2005-10-12 11:43
jakiś mądry człowiek nabył 120 tys akcji amrestu po 29.5a ja nabyłem rozruchowy pakiecik mci po 2.36
strokuś / .* / 2005-10-12 09:38
baza rzędu -60pkt (!)
jujo / .* / 2005-10-12 10:01
czesc Stroke, wpadam na chwilke by pogratulowac Ci Srubek ladnie ksztaltuje sie na nich trend; pozdr
orzeł / .* / 2005-10-12 06:58
co robię z pozycji działacza wiecie na bieżąco :) natomiast jako oglądacz zerkam aktywnie na projprzem i mostostal warszawa! chętnie odkupię też rafako po 15,9 :) pozdrawiam
niebieski / .* / 2005-10-11 21:57
Witam szanowne Koleżeństwo, czytam was czytam i nie mogę się czasami nadziwić jak to robicie, wszyscy liczą zyski a tylko ja straty. Stąd trochę bliżej mi do Pabla, tak jak On mam Amikę i zachodzę w głowę co się z nią wyrabia, jednego dnia piszę, że przychody lecą (kurs spada jak opętany) a kilka dni później (kiedy właściwi ludzie kupią przecenione akcje) pisze, że jak nigdy rozwija się na innych rynkach. Co to za szwindle???Pablo a tak a propos to za ile nabywałeś Amikę?pozdrawiam
strokuś / .* / 2005-10-12 12:56
jeśli szwindel to raczej taki, żeby przygotować kurs pod wyjście "właściwych ludzi"pisze się jeszcze tak:"Informacja o prognozach wzrostu eksportu była już wcześniej podawana - jest oczywiste, że spółka stara się wykorzystać szansę eksportową w warunkach spadku przychodów ze sprzedaży na rynku krajowym. Naszym zdaniem, decydujące dla ceny akcji będą wyniki za III kwartał, którepokażą, czy do spółki wróciła historyczna sezonowość - zostaną ogłoszone 14.10.2005; ale wg spółki nie należy się spodziewać rezultatów, porównywalnych z III Q 2004. Jest możliwe, że spadek ceny akcji, rozpoczęty na poniedziałkowej sesji, może się pogłębić."
Pablo / .* / 2005-10-12 00:01
Uśredniałem w dół kupowałem po 33, 28, 27 i 25a gdzie pojawiło się jakieś nowe info po spadku ceny?
niebieski / .* / 2005-10-12 08:56
http://www.money.pl/gieldy/wiadomosci/20 051011/111466/to faktycznie wysoko, ja mam od 27,75 i skasdhsajdhskjdsaj by to trafił
młody / .* / 2005-10-11 19:43
mam pytanie do fachowców , czy wart wejść w fundusze obligacji czy rynku pieniężnego ( na akcję to chyba za późno ) Miałem ochotę wejść w fundusze obligacji, ale kierowniczka z biura maklerskiego odradza mi, że w tym roku to już nie warto, proszę o podpowiedz.z góry dziękuję :)
strokuś / .* / 2005-10-11 23:04
moim zdaniem najbliższe dni to dobry moment na ponowne wejście w f.obligacji - nadal powinny być korzystniejsze od FRPmimo że inflacja wg prognoz ma nieznacznie wzrosnąć to jednak i tak będzie na niskim poziomie (niższym przecież niż w strefie € gdzie stopy procentowe są na znacznie niższym poziomie)złoty będzie się raczej dalej umacniać co powinno temu sprzyjać - a RPP chcąc nie chcąc będzie musiała obniżać stopy procentoweoczywiście to wszystko w perspektywie kilku miesięcy a nie tygodni - jak potrzebujesz lokaty na np. miesiąc to pozostałbym przy FRPps. na f.akcji to nie tyle za późno, co przy obecnej zmienności mają zbyt dużą bezwładność - ostatni tydzień pokazał co może się stać w 2 dni
młody / .* / 2005-10-12 09:10
dziękipoyrzebuje lokaty na 2 lub 3 lata
strokuś / .* / 2005-10-12 09:15
na 2-3 lata to możesz ładować się w akcyjne nawet teraz :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy